Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nőként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nőként egy pasinak sem jövök be, legalábbis senki nem mutat érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Soha nem mondta senki azt, hogy csinos vagy, jó csaj vagy, vagy ehhez hasonlót. Akkor sem, ha kicsípem magam, mondjuk buliba, azaz testhezsimuló ruhát, magassarkút veszek fel, sminkelek. Eddig egyszer volt olyan 4 éve, hogy egy pasival hosszan, egész este szemeztünk, de nem jött oda hozzám, én sem hozzá, így ennyiben maradt a dolog (3,5 ève kapcsolatban van, mint azt egy közös ismerőstől tudom).
2020. szept. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Tuti kamu kérdés... Vagy tényleg csak azt a 2-3 alfát veszi észre a buliban, akik nyilván nem mennek oda hozzá, mert nincsenek rászorulva, hogy ők kezdeményezzenek.
2020. szept. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

#26 Elfogadom, hogy neked ezek a külső jegyek nem tetszenek, de nem 145 cm vagyok, akkor már nem alacsony, hanem liliputi lennék.

#27 A baoldali, narancssárga ruhás lányhoz hasonlítok talán, csak vastagabbak a vádlijaim és alacsonyabb vagyok. Ennél hasonlóbbat nem találtam.

[link]

#29 Csúnya pasik sem érkedlődnek, leírom mégegyszer, hogy senki.

#30 Nem mondanám szépnek, nagyon kerek, ami zavar, de sajnos ezen nem tudok változtatni (mikor gyerekként vékonyabb voltam, akkor is pont ilyen volt).

2020. szept. 8. 06:22
 33/45 A kérdező kommentje:
#31 Nem, egyáltalán nem tökéletes pasit várok, szerintem nincs is ilyen. Senki nem szólít le, értsd semmilyen pasi.
2020. szept. 8. 06:23
 34/45 anonim ***** válasza:

Mint írtam full kamu, se fotó se privát válasz, se normális válasz , csak full hiszti.


Ennyi. Ezt a kérdést buktad.

2020. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
#34 Nem kamu, nem fogok itt ismerkedni, sem képet küldeni. A privátokat nem olvasom tovább, elég volt a nercbunda ajánlat és a fiztős fiúk felé terelő üzenetek után. Egy percig nem hisztizem, normálisan válaszolok itt, privátokra nem.
2020. szept. 8. 10:49
 36/45 anonim ***** válasza:

#35 igen mert akkor esetleg kiderül a neved?

Minden válászod hiszti...ezért nem azért nem...


Magyarázd már hogy itt hisztizel de nem válaszolsz az mi?

Van facebookod, vagy zacskóval a fejeden mászkálsz az utcán és nem látják az arcodat?


Hagyjuk már...kamu hiszti

2020. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
#35 Volt annyi eszem, hogy nem a teljes nevemmel regisztráltam. Ameddig olvastam a privátokat, addig nem kaptam értelmes üzenetet. Van facebookom, instagramom is.
2020. szept. 8. 13:34
 38/45 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az a kérdés, hogy te milyen jeleket adsz a férfiaknak. Tudod hiába jössz be bármelyiknek, azért nem hozzád fog odamenni, mert sokkal magasabb a tét. Míg ti nők egymás lelkét ápolgatjátok, hogy "Ó, te szegény, meg sem érdemelt téged az a szemét." vagy "Talán jobb is így, biztos csak megcsalt volna." addig a férfiak tudod mit kapnak a férfitársaiktól?


"Hehehe, lúzer! Megmondtam, hogy ne menj oda, egyértelmű volt, hogy vissza fog utasítani, nézz már rá meg nézz már magadra. Ennél a nőnél akkor van esélyed, ha van BMW-d, kigyúrt tested meg nettó 1 milliós fizetésed."


"Látom, mindenkire rámész, aki alatt lyuk van. Látod ott azt a nénit? Annál talán van esélyed, és az biztos nem is fogazik."


"Ekkora lúzert, öcsém! Még a dagi nő is visszautasít! Mondtam, hogy próbálkozz inkább az öregasszonynál!"


Ebből pedig az egyetlen jó kiút, amikor az arcukra fagy a vigyor, ha a fullos nő mégsem utasít vissza. Ekkor még egy darabig jönnek olyanokkal, hogy "Na mi van, behazudtad neki a budai villát meg, hogy kint parkol a lambó? Le fogsz bukni." "Fizetős lány, mi? Mennyi a tarifa? Ha veled szóba áll, velem ingyen is elmegy."


Szerinted, amikor a férfiak rendszeresen kapják ezeket az oltásokat, akkor majd megkockáztatják, hogy odamennek egy vastag combú, kerek arcú lányhoz, akitől még egy mosolyt sem kapnak?

2020. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Figyelj!Itt egy csomóan irtak véleményt,te mindet elvetetted.Nomost akkor,mit vársz?Találgassunk tovább,vagy te tudod az okát,csak tesztelgetsz itt mindenkit.

Nem vagy se csúnya,se kövér,se alacsony,nincsenek nagy elvárásaid,nem vagy válogatós nagyon,akkor valószínű be vagy zárva valahol egy pincébe,vagy a f..om tudja,mert elég elképzelhetetlen ez így,nem életszerű.

2020. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

#38 Normális férfiaknál ezt kizártnak tartom, nem tinikkel akarok ismerkedni, ahol megy még ez a nagyzolás, egymás zrikálása.

#39 Épp ellenkezőleg, nagyon keveset vagyok otthon, szeretek programokat csinálni, sok helyen megfordulok.

2020. szept. 8. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!