Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nőként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nőként egy pasinak sem jövök be, legalábbis senki nem mutat érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Soha nem mondta senki azt, hogy csinos vagy, jó csaj vagy, vagy ehhez hasonlót. Akkor sem, ha kicsípem magam, mondjuk buliba, azaz testhezsimuló ruhát, magassarkút veszek fel, sminkelek. Eddig egyszer volt olyan 4 éve, hogy egy pasival hosszan, egész este szemeztünk, de nem jött oda hozzám, én sem hozzá, így ennyiben maradt a dolog (3,5 ève kapcsolatban van, mint azt egy közös ismerőstől tudom).
2020. szept. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ezek miatt nem mennek oda hozzád. Én ismerek alacsony "faros" (széles csípőjű) csajt akinek 190-es hapsija van.
2020. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Full kamu. Még a legrondább legdagattabb nő után is százával mennek a pasik.


Valószínűbb hogy úgy viselkedsz hogy nem akarnak vagy nem mernek odamenni a srácok


Mutass hogy nézel ki!

2020. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán csak nem tűnik fel neked, ha közelednek feléd?
2020. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

19#

vok.


62-63 kg .Nem egy nagy súly.Ez nem lehet gond.

2020. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

#22 Buta sztereotípia, amit írsz. Én vagyok az élő példa, hogy ez nem így van. Szerintem a viselkedésemmel nincs gond, nem vagyok trágár, sem elérhetetlen, udvarias, segítőkész vagyok (valamiért a 70+os idős nénik szeretnek tőlem segítséget kérni).

#23 Nem.

2020. szept. 7. 19:48
 26/45 Hellmano ***** válasza:
35%
Nekem ez az alacsony/széles csípő + vastagabb lábak a tipikus "földig valag" alkatot takarja, sajnálom ez van . Ez nem egy vonzó alkat mellett kerek fejed van az sem tud szép lenni általában, de persze ezeket úgy írom, hogy nem látlak, de itt van pont egy ilyen csaj a közelemben ez a tipikus 145 cm széles csípő nagy bula vastag lábak , aránytalan az egész erre csak azt tudom írni. Mint egy amorf dolog.
2020. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
25: akkor legalább egy netes stock fotón mutass egy nőt aki hasonlít rád, mert ezt kb. elképzeni sem tudjuk.
2020. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Pedig a széles csípő sok pasinak bejön.
2020. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
34%
A csúnya férfiakat is beleszámoltad kérdező, vagy az ő érdeklődésük nem számít?
2020. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Szép arcod van? Ez is sokat számít. Meg a kisugárzás.
2020. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!