Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Milyen meglepetes, egy szingli nonel beprobalkoznak a pasik. Mekkora eredmeny xd
2020. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 A kérdező kommentje:
Te direkt kötekedsz? Nem irtam hogy eredmény, csak tényleg emiatt jobb lett volna a lakóhelyet vagy környéket beleirni. Ne fussunk felesleges köröket többszáz km-ekről.
2020. okt. 1. 15:37
 93/104 anonim ***** válasza:
86%

"Szoval nem is vagy budapesti, raadasul sajat vallalkozasod van es nem alkalmazotti berbol elsz. Igy aztan tok mas az egesz.


Na jooo igy nevetseges masra rahuzni a LAKHATASI elvarasod xd"


Már ötször elköszöntem, de ez akkora marhaságot nem tudok figyelmen kívül hagyni :)


Egyrészt, én BP-i vagyok, és alkalmazott, mégis van lakásom, a kollégák között is mindenkinek kijön egy albérlet legalább.


Másrészt úgy tudom, hogy debrecenbem az ingaltlan árak azért már elég magasan vannak, legalábbis nem az 5 milláért házat kapni a Borsodban kategória.


Amúgy meg tudom, kifogás mindig van, mert nekem jó szakmám van, meg nagy cégnél dolgozom, persze, mikor nem nagy cégnél dolgoztam, akkor sem otthon laktam, de akkor meg biztos valami más volt az oka :D



Komolyan, srácok, nektek azért nem halad az életetek, mert MINDENRE is kifogást találtok, és felmentitek magatokat.

2020. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 A kérdező kommentje:
94 Meg a saját tulajdonon lovagolt pedig azt sem irtma elvárásképp, albérlet is lehetőség. De akinek nincs igénye erre sem gond,mert mindenki úgy él ahogy neki jó,csak nem egymást keressük vele ennyi.
2020. okt. 1. 16:25
 95/104 anonim ***** válasza:
100%

95: ezért mondom mindig, hogy mindenkinek joga van elvárásokat támasztani.


Én randiztam olyan nővel, aki finoman szólva is irreális elvárásokat támasztott. Erre nem az volt a válaszom, hogy elkezdjem meggyőzni, hogy nevetségesek és túlzóak az elvárásai, hanem tisztáztam a kellő időben, hogy nem egymást keressük.


Itt inkább az a gond, hogy nekik szinte semmilyen elvárásuk nincs (bár kinézet terén ők sem jönnek össze bárkivel), viszont ezért cserébe elvárják, hogy a másiknak se legyen.


Amit nem értek, hogy miért nem tudnak ezen túllépni, és azt mondani, hogy köszönöm, nem egymást keressük, és amúgy semmi közöm, hogy a hülye elvrásaiddal 40 évesen is egyedül leszel (a macskáddal, meg valami játékszerrel, ahogy azt valaki korábban megjegyezte), keresek olyan nőt, akinek nem túlzóak az elvárásai (függetlenül a ténytől, hogy túlzóak e).


Bár... igazából értem, hogy miért ilyenek, és ez elég szomorú :(

2020. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
66%

Na ne szórakozz már, ha hanyagoltad el magad akkor simán találhatsz normális 30-as férfit.


Érdekes, hogy állandóan azt hallani a nőktől akik egyedülállók és nincs gyerek és jól néznek ki, hogy nincs normális pasi....


A pasiktól meg h nincs normális nő.


Nagyon sok egyedülálló van. Egyáltalán nem házas minden 30-as férfi.

2020. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
100%

97: igen ez így igaz, én mindig ugyanezt mondom, hogy nekem van vagy 50 szingli haverom, a nővéremnek meg vagy 50 szingli barátnője (30-40-es korosztály), papíron tehát van 25 potenciális párunk, a valóságban pedig sehogysem jönnek össze (akkor sem ha tényleg találkoznak).


Az élet, és a párválasztás ennél komplikáltabb, és igen, mindkét nemben rengeteg az önsorsrontó irány, a hülye elvárások (és itt nem a legyen lakása dologra gondolok), a félelem, a beidegződések, a kényelem, a lustaság, etc.

2020. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
100%

97-es vagyok.


igen 98-as ...valahol ez vicces.


másik formában pedig....szintén elmondja 25 férfi és 25 nő kb naponta, hogy minden ismerősöm barátom családos gyereke van vagy már házas is...és én nem találok senkit...


Jah, még is hol találhatóak meg ezek az emberek? :)

2020. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
57%

Nem csak arra van esélyed te is tudod, nem kell siránkozni hogy "nincs egy normális pasi". Harminc évesen még bőven nem vagy lemaradva semmiről, nem kell görcsösen keresni. Általában két dolgot "rontanak el".

1) Nem ismerkednek. A saját mikroközösségükbe élnek bezárva, nem nyitottak a külvilág felé.

2) Kereslet-kínálat egyensúlya... a saját képességek, adottságok jelentős túlbecsülése a lehetőségekhez képest. Követelni mindenkinek megy, meg szép nagy listával előállni hogy ilyen meg olyan tulajdonságokkal rendelkezzen a másik fél. S cserébe te mit nyújtasz, hogy a kiszemelt kategória téged válasszon s ne mást?

2020. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 A kérdező kommentje:

100 Erre már egyszer válaszoltam, csak olyat várok el amit én is nyújtani tudok.

Ismerkedni ismerkedek,nyitott vagyok de ugye a napom jó része munkával telik.

2020. okt. 1. 17:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!