Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
 81/104 anonim ***** válasza:
0%

Felőlem. Nyávogjatok, hogy nincs pasi. Vagy azon, hogy aki "megugorja a lécet" hogyan viselkedik veletek.


Fogalmatok sincs mi a szerelem.

2020. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 A kérdező kommentje:

78 Lehet de muszáj volt reagálnom rá, mert nem volt igaz.


79 Igen van akinek a semmilyen elvárás lenne a jó...

2020. okt. 1. 14:58
 83/104 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szabad tudni, hogy mivel foglalkozol és hol élsz?
2020. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 A kérdező kommentje:

Saját vállalkozás ,Debrecen.

Több részletet nem írnék ki ide.

2020. okt. 1. 15:13
 85/104 anonim ***** válasza:
0%

Aahaaa



Szoval nem is vagy budapesti, raadasul sajat vallalkozasod van es nem alkalmazotti berbol elsz. Igy aztan tok mas az egesz.



Na jooo igy nevetseges masra rahuzni a LAKHATASI elvarasod xd


Istenem...xd vicc


Be is fejeztem, szevasz:D

2020. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 A kérdező kommentje:

85 Nem irtam egy szóval sem,hogy budapesti lennék. Tudod nem csak abból az ország.

Igen vállalkozásom van de ugyanolyan dolgozó vagyok nem egy 200 fős cégről van szó.

2020. okt. 1. 15:17
 87/104 anonim ***** válasza:
0%

Igen mucika de mas az alberlet ara pesten es debrecenben.



Bocsi, de debrecenbol nekem ne ocsarold azt, aki budapesten nem tud egyedul alberletet fenntartani. Most neztem, 40-54 negyzetmeter 80-110 kozott.


Elarulom, te egy kis lyukat nem latsz pesten 120-130 alatt a peremkeruletben.



Btw gondolom biztositozol vagy call centerezel...

2020. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 A kérdező kommentje:

87 Hol ócsároltam bárkit is? De mivel nem ott élek ,nem is azon a környéken keresek párt. Aki Győrben lakik annak meg a Pest mindegy.


Nem, egyiksem.

2020. okt. 1. 15:27
 89/104 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legkozelebb ird oda, mert marhara nem ugyanaz az elet.


Mintha en pestrol magyaraznek, hogy miert nem keres valaki netto 200 at alapbol, az olvaso meg szabolcsi, es felkapja ram a vizet. Jogosan is.



Amugy hiaba pontoztok le. A kerdezonek bizony a fogalmakkal nincs tisztaba.


Ennyi

2020. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 A kérdező kommentje:
89 A fogalmak nem helyhez kötöttek :) de igaz oda ìrhattam volna a helyet mert számtalan Privi érkezett messzebbről ,ismerkedés miatt.
2020. okt. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!