Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
94%
31 éves a barátnőm, egyikünknek sincs gyereke, mindketten szeretnénk családot. Van ilyen férfi csak meg kell találni.
2020. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
49%

Azért nem találnak meg mert nem te vagy az egyedüli szingli nő. Amúgy pedig ha valaki kapcsolatot akar, se biztos, hogy kirakja hogy ő elvált és 2 gyereke van. Van aki ezt a 2.-3. randira tartogatja.

Valamint azért mint mondtam elég kicsi a gyermektelen 30-35-ös férfiak száma pont úgy ahogy a nőké is.


"de valahogy a fiatalabbak meg nem vesznek észre"

Erre erre írtam, hogy majd itt megkapod a tuti tippet mert itt 5-10 évvel fiatalabb minden 30-as 40-es nőnek a pasija. A valóság egészen más azért.

2020. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 A kérdező kommentje:
22 Vannak azért gyermektelenek de sok minden másnak is klappolnia kell. Nyitott vagyok fiatalabbakra is.
2020. okt. 1. 11:42
 24/104 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz egyértelmű nem. Az ismeretségi körömben nagyon sokan 30asként ismerkednek, randiznak, és találnak tartós párkapcsolatot.



Hogy mit rontasz el? Azt távolról nehéz megmondani, én az alábbiakat láttam a saját környezetemben, randi partnereimen:

- rossz helye keresgélnek

- túl zárkózott életmód

- teljesen elhagyta magát 30as korára (elhízás, slampos megjelenés, persze, hogy olyan embert vonzott akinek ez nem volt gáz)

- túlzott elvárások, 30-an még mindig a szőke herceget várta, és minenki mást alsó kategóriába sorolt

2020. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
53%

"Vannak azért gyermektelenek de sok minden másnak is klappolnia kell."

Senki nem mondta, hogy nincs. Viszont nem ők a többség, ahogy írtam.

Nyilván másnak is klappolnia kell, de ha te 30 évesen gyermektelen pasit akarsz akkor a nagy részét már ezzel kiszűröd. Innentől ha 10-ből 3 pasinak nincs gyereket akkor mondjuk az 2 csajozik egyből marad 2 MAXIMUM és itt kell minden kritériumnak beérni mind a 2 két oldalról.

Az pedig lehet, hogy te vevő vagy fiatalabbakra is, csak nem valószínű, hogy a fiatalabbak is vevők rád.


" Nem igaz, hogy a 30-as pasik 25ös csajokat akarnak."

Ezt aki írta nem tudom mennyire van tisztában valósággal.

"29-35 közötti pasi rengeteg van gyerek nélkül és pont 27-33 közötti nőket keresnek, mert már feleséget keresnek"

Hát látom semennyire:D Elmondom neked feleséget nagyon kevesen keresnek. Ez egy olyan dolog amit megtesznek a NŐÉRT, de nem keresnek feleséget. Nem gyári melósokkal beszélgetek és hidd el igencsak kevés ismerősöm mondta, hogy ő mennyire várja a házasságot/ hogy férj lehessen.

A férfiak többségének elég egy boldog kapcsolat, semmi ceremóniával.

2020. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves korig keresgélsz?



Mindig jól szórakozom a 30+ éves nőkön, mikor pl egy társkereső adatlapon feltűntetik, hogy 35-ig keresnek társat.


Vicces, hogy ugyanezen nők 25 évesen is 35-ig kerestek :)


Lehet találni gyermektelen férfit 30 felett is, de nem biztos, hogy a legkapósabb kategóriából fog kikerülni, mert rájuk mozdulnak a 30 alatti nők is

2020. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemre igaz az, hogy feleséget keresett 30 évesen és egy-két évvel fiastalabbat, mert azok már készen vannak rá. Hozzá kell tenni, hogy konzervatív családból származik, konzervatív felfogással és a barátai is ekkor házasodtak, ez is volt egy ösztönző. Ki miylen családból, társaságból származik....
2020. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 A kérdező kommentje:

27-40 ig van beállítva a keresés.

De ugye valóságban ez senkire nincs ráírva. Aki 35ig keres azt is meg lehet érteni mert a 40 évesek között aztán még több a gyerekes ....

2020. okt. 1. 12:11
 29/104 anonim ***** válasza:
23%

Normàlis pasi 30 felett màr komoly kapcsolatban van, a nője megbecsüli, el nem engedné semmiért vagy senkièrt.

Marad a defektes, impotens, nőcsábász, szenvedélybeteg, egoista, sóher, es aki szórja a pénzt.


A szingli nök 30 felett: több faszt fogott mint kilincset túl van a többes szexen, gang bang en, a swingerklubbokban már ismerik. Éld ki magad fiatalon, jelszóval èlt.

Most kétségbeesetten keresi az igazit.

Most komolyan ... kinek kell egy ilyen kiélt lotyó.

2020. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 A kérdező kommentje:

29 Nem vagyok sem kiélt sem lotyó.

Hosszabb kapcsolataim voltak túlnyomórészt. Volt amelyiknek én vetettem véget volt aminek nem.

Most sem kaland érdekelne.

2020. okt. 1. 12:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!