Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
67%

" De anyuékkal lakni? Oda viszed fel a baratnőket a kis szobába? "

Mehettek a tiédbe? Van?

2020. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 A kérdező kommentje:
39 Én sem vagyok egy milliomos de 30 felett anyummal lakni nagyon gáz lenne .Pedig anyagilag jobb lenne de akkor semmi magánélet... az meg nekem nem működne úgy.
2020. okt. 1. 13:32
 43/104 A kérdező kommentje:

41 Igen van.

De nem én szeretném hordani a nadrágot a kapcsolatban így ez ellenérzés már akkoris ha egyébként tetszene az illető.

Ez van , valakit a dohányzás taszít van akit a mamahotel.

2020. okt. 1. 13:33
 44/104 A kérdező kommentje:
A privàtban kapott mocskolodasra reagálva. Nem a saját ingatlan a fontos albérlet is megfelel de önállóság legyen meg.
2020. okt. 1. 13:35
 45/104 anonim ***** válasza:
11%

Baj van felfogasoddal, ha a szulokkel lakast a mama hotellel es azzal mosod ossze, hogy ki hordja a nadragot. Semmi koze egymashoz.



Abban hiszel, amiben akarsz. De ne csodald, hogy egyedul maradsz.

2020. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 A kérdező kommentje:

45 a szulokkel lakás a mamahotelt jelenti igen lehet kifejezni szebben és gonoszabban is.

Nem a szavakon kell lovagolni hanem amit jelent ez számomra zavaró. Ha én tudok önálló lenni akkor elvárom ezt egy férfitól is.

2020. okt. 1. 13:39
 47/104 anonim ***** válasza:
74%

"Aztán megy a nyafi, hogy nincs férfi. Nem mindegy hol lakik? Az menőbb lenne ha egy koszos szobát bérelne tele idegennel? Az nem kínos?"


Férfiként írom neked úgy, hogy gyakorlatilag a kollégák 99%-a férfi, hogy szinte mindenkinek van saját lakása/albérlete aki egyedül van.


Nem hiszem, hogy emiatt lenne kevés férfi, mert ezen a fronton nagyon komoly konkurenciád van, akad bőven olyan, aki 30+ éves korára legalább egy 25nm-es albérletet össze tudott hozni

2020. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 A kérdező kommentje:

47 nem érzem azt énsem hogy ez túlzó lenne ,olyat vàrok el ami nekem is megvan.

Konkurencia mindig van 😊

2020. okt. 1. 13:50
 49/104 anonim ***** válasza:
100%

@48: igen, ez így szerintem rendben van.


Utálom, mikor a nő az ismerkedésnél elkezdi sorolni, hogy neki olyan férfi kell, akinek saját lakása, jó kocsija, toronyórája lánccal van, majd a végén kiderü, hogy ő 30+ évesen otthon lakik anyuéknál, és kb a rajta lévő ruha az egyetlen vagyona, amit fel tud mutatni.

Ez így neveséges.



De ha egy nőnek van saját egzisztenciája, akkor szerintem nem túlzás valami hasonlót várni (nyilván nem patikamérlegen kell nézni)

2020. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
57%

Férfiként írom neked úgy, hogy gyakorlatilag a kollégák 99%-a férfi, hogy szinte mindenkinek van saját lakása/albérlete aki egyedül van.



Gondolom jó munkád van.



Hmmm. Nekem van (örökölt) pénzem, ami több millió. Akkor legyen elvárásom, hogy a másiknak is legyen?


Nevetségesnek tartom összemosni a lakhatást xy jellemvonással.

2020. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!