Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
 51/104 A kérdező kommentje:

50 ez is egy jellemvonás,mert neki az,hogy önállóbb legyen nem fontos.Nekem viszont az.

Most attól mert én nem dohányzom , nem tartom hibának ha valaki igen, az ő dolga.

2020. okt. 1. 13:59
 52/104 anonim ***** válasza:
100%

"Hmmm. Nekem van (örökölt) pénzem, ami több millió. Akkor legyen elvárásom, hogy a másiknak is legyen?"


Nem patikamérlegen kell mérni a vagyont, azaz, ha nekem 50nm van, akkor a 49nm-es lakással bíró nők kiestek.



Viszont a saját élettér egy bizonyos kor felett olyan, mint a ruha. Egyszerűen szüksge van rá az embernek.


Az egy dolog, hogy a bankban van pénzed, de az, hogy nincs igényed saját lakásra/albérletre, ahol nem anyuék nyakán élsz igenis elmond valamit rólad. Nem is keveset.


Ez kicsit olyan, mintha azzal takaróznál, hogy lenne pénzed szappanra, mert van a bankban, de nem mosdasz, mert minek.



Amúgy én laktam barátnővel (nekem albérletem volt, neki saját lakása, összeköltözésnél én mentem hozzá). A bankban ott állt egy lakás ára, de nem vettem, mert minek? Neki volt, jól megvoltunk. Viszont mikor szétmentünk, akkor vettem magamnak lakást, nem beköltötem anyámhoz (egy hónapot voltam ott, amíg a lakás vásárlás lement, hidd el, nem akartam randizni olyan élethelyzetben, és vacak volt, pedig imádom anyámat)

2020. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 A kérdező kommentje:

52 Ezt nem érti, a saját élettér fontos. Anyum özvegy hely is lenne pénzben is több maradna de eszemben sincs visszamenni.

A példa a szappannal jó volt.

2020. okt. 1. 14:03
 54/104 anonim ***** válasza:
57%

Albérlet Bp havi 150e rezsivel. Évi 1,8 milla.

Ha valakinek ennyi pénze van ....

2020. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 A kérdező kommentje:
Én nem Bp-n élek, de az itteni fizetéshez mérve is drága az albérlet ez tény. De akkor 40-50 éves korig is otthon kellene lakni? Az sem megoldás.
2020. okt. 1. 14:10
 56/104 anonim ***** válasza:
82%

"Anyum özvegy hely is lenne pénzben is több maradna de eszemben sincs visszamenni."


Ugyanez! Egy csomó racionális érv szólt amellett, hogy maradjak:

- olcsóbb

- kényelmesebb: anyám mosott magára, mosott volna rám is, főzött magára, nem lett volna megterhelő még 2 szelet húst megcsinálni

- egyedül él egy hatalmas lakásban, alig láttuk volna egymást.



És tényleg, mikor hazaköltöztem tündéri volt, este bekopogott, megkérdezte kérek e egy szendvicset, vagy egy kávét.


És mégis! 35 évesen nem ez volt a cél, nem is maradtam pedig tudom, hogy örült volna.


De egy felnőtt embernek nem lehet minden téren a kényelmes és az olcsócság az egyetlen szempont. Pl kollégiumba sem mennék, ahol 20nm-en hárman laktunk, akkoriban rendben volt, most azért nem örülnék neki, pedig ennél nem lenne olcsóbb megoldás :)

2020. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
87%

Nem jó embereket ismersz meg, semmi többet. 32 vagyok, nem vagyok elvált, se házas, gyerekem sincs. :D A volt csoporttársaim felére akikkel tartom a kapcsolatot ez szintén igaz...


Nem tudom, hogy hol ismerkedsz, de lehet hogy azon kellene változtatni, vagy eleve a módszeren. Egy társkeresőn kiírhatod, hogy nem keresel gyerekes pasit... ő majd talál mást, te pedig azokból válogatsz, akik megfelelnek a te elvárásaidnak.

2020. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
89%

A szülőknél lakás is tág fogalom.

Volt olyan ismerősöm, aki egyke gyerekként a kétszintes családi ház egész felső szintjét egymaga használta. Pl. ott volt fent külön vizesblokk is, tehát pl. a csajszi szex után simán elmehetett zuhanyozni úgy, hogy nem a szülők előtt slattyogott ki a fürdőszobába.

Ezt nem lehet összevetni azzal, ha valaki a kétszobás panellakás egyik szobájában lakik, ahonnét egy hangosabb nyögés is áthallatszik.

2020. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Inkabb a vadidegen hallgassa a a nyogest (vagy te az ovet), mert nehany no "elvarja"
2020. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 A kérdező kommentje:
59 Egy vadidegen véleményét leszarom , de azért a leendő anyós/após ne azt hallgassa már vagy ne emiatt kelljen kimondottan halkra venni a témàt.
2020. okt. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!