Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
 61/104 anonim ***** válasza:
83%

"Albérlet Bp havi 150e rezsivel. Évi 1,8 milla."


Jaja, az élet nincs ingyen! Lehet még sorolni, hogy mennyi a kaja, a bérlet, a ruja, a szórakozás, stb... Sőt, egy barátnőnek is vannak költségei ;)


De ez hogy jön most ide?


Komolyan nem értelek titeket srácok. A feneketek kivan, de közben megy a nyafogás, hogy mi az, hogy nem kelletek olyan nőnek, akinek ezt a szintet sikerült megugrani.


És az nagyon nem igaz, hogy minden nő a pénzre megy, van olyan haverom, aki a szülőktől költözött össze olyan lánnyal albérletbe, aki szintén a szülőknél lakott.


De azon, hogy valakinek van némi igény listája ne háborodjunk már fel. Gondolom ti sem jöttök össze __bármelyik__ nővel.

2020. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
24%

55


Miert varialsz? A MOST es a MOSTANI helyzet nem egyenlo a jovovel.


Ez a baj a legtobb emberrel. Azt hiszi, a most lesz a jovo is.



Es ha mondjuk jovore, vagy azutan jut el oda, hogy valtoztasson az eleten? Vagy ha megismer egy normalis lanyt es vele egyutt tervez (vagy miatta valtoztat)?


Aki az anyagi dolgok miatt lakik a szuleivel, nem egyenlo azzal, hogy ezer evig ottlesz sem azzal, hogy olyan baromi jol erzi magat. Engem nem erdekelne, hogy a no kivel lakik. Megoldjuk. Mert a kapcsolat megoldasrol es egymas fejlesztesebol is all.



Toleransabbnak kene lenni egymassal es nem csak a rosszat (vagy marhasagokat bebeszelni) nezni a masikbol/elethelyzetebol.

2020. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
24%

61.


Az, hogy hol lakik nekem tök nyolc. Ilyen gazdasági helyzetben, albi árakkal nem izgat. És ha nem akar idegenek szájában lakni, de amúgy jó ember?


Majd megoldjuk, összeköltözünk.


Mi van kérdező, hozzád nem mehet át a pasi? Jaaa kényelmesebb a pasinál, értem.

Ha meg ráhúzod, hogy a pasi dolga ez meg az,akkor sok sikert.


Lakhatás, mint elvárás szerintem gáz.

2020. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
83%

"Es ha mondjuk jovore, vagy azutan jut el oda, hogy valtoztasson az eleten? Vagy ha megismer egy normalis lanyt es vele egyutt tervez (vagy miatta valtoztat)?"


Érdekes gondolat!


Tehát te például összejönnél egy ápolatlan nővel, hiszen lehet, hogy jövőre majd elkezd tiszta ruhát hordani, nem lesz lenőtt ronda haja, stb...


Sőt, lehet, hogy a slampos, ápolatlan nő pont egy férfi hatására változik majd meg.



Ne nevettessük már egymást! Persze, az esélye megvan annak, hogy holnapra megváltozik, de a párkeresésnél pont ez a fő kockázat!

Hogy most jó, de lehet, hogy idővel megváltozik.

Ennél azért még komolyabb kockázatnak tűnik, hogy most rossz, de lehet, hogy majd jó lesz :D



(Btw, haveroknak is mindig ezt mondom, mikor nyafognak, és minden tanácsomat elvetik. Mondom nekik, mozduljanak ki, a válasz, hogy majd ha lesz nő. Mondom nekik, hogy kezdjenek el foglalkozni magukkal, sportoljanak, a válasz, hogy majd ha lesz nő.

Egy sem érti meg, hogy fordítva kell csinálni, előbb élni, létezni normálisan, kialakítani egy boldog, igényes életet és akkor jö a nő, a "majd ha lesz megváltozom"-ra nem fog senki rámozdulni)

2020. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
0%

64.


Lakhatásra értette szerintem, nem a külsőségekre, de mindegy.

2020. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 A kérdező kommentje:
63 Csak annyit várok el amit én is nyújtani tudok. És igen zavaró lenne ha mindig nálam vagyunk.
2020. okt. 1. 14:31
 67/104 anonim ***** válasza:
100%

65: pont ezaz! Azt mondja, hogy most a szülőkkel lakik, de fogadja el a nő, mert lehet, hogy megváltozik, lehet, hogy jövőre majd elköltözik, vagy a nő hatására.


Ez miben különbözik attól, hog most a X tulajdonsága van, de fogadja el a nő, mert lehet, hogy megváltozik, lehet, hogy jövőre majd elköltözik, vagy a nő hatására.


Mennyiben más az, hogy mondjuk lehet, hogy jövőre elköltözik attól, hogy a csaj meg lehet, hogy jövőre majd elkezd sportolni, és lefogy egy csomót?


Értem, hogy ő a lakhatásra értette, de ez nagyon könnyen átfordítható másik példára.


Ne mondjátok már, hogy ti biankó csekket lobogtató csajjal ismerkedtek, ne mondjátok már, hogy találnátok kizáró okot, de a nő közölné, hogy ___TALÁN___ majd megváltozik, akkor rögtön mehetne a kapcsolat.

2020. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
100%
(ps: bocs, meló mellett írok, így kicsit felemás lett a szöveg, de remélem érteni :))
2020. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 A kérdező kommentje:
67 ez nekem is vicces volt...és furcsa. Sokan itt bántják a duci nőket például ,nos akkor ők is mondhatnák,hogy ez a jelen helyzet de lehet jövőre lefogyok majd.
2020. okt. 1. 14:33
 70/104 anonim ***** válasza:
0%

Szóval számonkéred a duci nőket?


És ha duci? Van ilyen is. Sok pasinak ez tetszik.



Még mindig a LAKHATÁS van összemosva a ducisággal,ápoltsággal, buta tulajdonságokkal stb.


Kérlek, gondold át mi a különbség az anyagi LAKHATÁS és a többi közt. Ha kell olvasd át többször is.


Nem csoda, hogy ilyen elvárásaid vannak, ha a fogalmakat sem ismered.

2020. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!