Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel jobb egy szobás albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb egy szobás albérleti lyuk, mint az, hogy egy nagy családi házban a szüleimmel élek( + van megtakarított pénzem) ?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék olvasni.

2020. okt. 18. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt a szezont érthetően kihagyja. kicsit rosszul érinti.

Mert párja is ilyenkor szokott szobalány lenni ott.

2020. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
Jól van, értjük, hogy van pénzetek. :)
2020. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
34%

Nem jobb.

Csak a sok csaj játssza az: "Énönállófelnőttnővagyokbibi." csajt, miközben apuci és/vagy a kanja segíti lóvéval.

Sok fiú meg a csajozás miatt inkább éhezik, de bérel egy lakást, hogy arcoskodhasson a csajok előtt, de közben meg lopja a WIFI-t, mert nem marad lóvéja.


Sosem fogok elköltözni!

Minek?

Budai ház, 4 szoba, 2 fürdő, nagy garázs, a meló 2 sarokra. Nősülni nem akarok, gyerek sem kell, csajok meg akadnak. Ráadásul úgyis én öröklök. :(

2020. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
60%
# 24 Jóvanakkor báttya, maradj ott.
2020. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
67%

Miért is jó az, ha valaki külön nyög egy albérletet vagy lakáshitelt, miközben a szüleinél meg ott a sok szoba?


Jó, nyilván egy C faluból vagy egy 1,5 szobás panelből én is menekülnék, de másképp minek?

2020. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
33%

25.-nek.


Maradok is. Telik kocsira, és sulis csajokra.

Neked? Ja tudom, neked már meg van az igazi lelki társad, és mellette 4 céged. >:)

2020. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a szüleimmel lakom szar albiba megtakarítás nélkül. Ilyenkor mi van? :D
2020. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
25%
#26 Nincs saját cégem, de van saját lakásom. Nő vagyok. De ilyen kis bugrissal, aki a szülei házával menőzik és nem akar komoly kapcsolatot, biztos nem jönnék össze. Ennél fényévekkel jobb egy albérletben lévő pasi. Te meg dugjad a sulis csajokat akiknek már most is csak a szüleid pénzéért kellesz,később ez még rosszabb lesz :-)
2020. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
66%

Pont ezért mentem én is külön 21 évesen, egyrészt vidéki kisváros volt, ahol egy 1.5 szobás pici ház volt... Se munka, se jövőm nem lett volna.

Első időszakban 2 helyen dolgoztam, hogy meg legyen az albérlet + rezsi, és legyen ennivalóm is.

Aztán közben sikerül jó munkát találnom, és "kariert" építenem, vele jó fizetést.

Ekkor jutott időm "csajozni"...

Persze, maradhattam volna mamahotelbe, alkalmai munkákkal, ami arra elég hogy elbulizzam hétvégén, és még most is otthon laknék...

2020. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
52%

#26: meg van az igazi, bár volt előtte 1-2 tanuló eset...

És csak egy 1 fős cégem van, kicsit gáz a céges buli így.

De magam főnöke vagyok, így legalább a főnök jó fej. :-D

2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!