Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel jobb egy szobás albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb egy szobás albérleti lyuk, mint az, hogy egy nagy családi házban a szüleimmel élek( + van megtakarított pénzem) ?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék olvasni.

2020. okt. 18. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

gyilkosságok nagyját nem a cigányok csináljál


Nem tudom, de tény, hogy a magyar börtönök ,,lakóinak,, 79%-a roma. Persze lehet mind csak piti bűnöző és nem gyilkos, szóval azt nem tudom

2020. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

61 hol is láttad ezt hogy 79%? ":D mert a magyar állam nem hozza nyilvánosságra nem is tartja számon... :S csak szolok...

én pl a facebookon látok 15 gyilkossági hírből hogy 14 magyar vagy egyéb nem cigány... arra nagyobb esély van hogy piti bűnözők mint hogy gyilkosok...

2020. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Egyedülállóként valószínűleg én sem laktam volna egyedül albérletben, mert nem szeretem a magányt.


De úgy, hogy lett párom, így már menni akartam külön. Ketten amúgy is jobban lehet spórolni albérletben, ha azért az megfizethető is.

De amúgy már otthon is volt olyanom, hogy szerettem volna dolgokon változtatni, de apám folyton leszólta. Úgy álltam a dolgokhoz, hogy oke, nem az én házam... El kell cuccolni aztán majd lesz szavam. Most hogy már saját van (részben, többnyire még a banké sajnos, de ha fizetjük nem viszik el),megcsinálhattuk magunknak. Ahogy én akartam, kiélhettem magam végre. Olyan jó érzés ránézni hogy na ezt mi csináltuk, mi gyűjtöttük rá össze... Felújítás csakis önerőből. Csak a lakáshitelünk van hitelnek. Másra nem veszek fel.

Szóval otthon nem érezhettem magam önállónak. Ha arra várunk, hogy majd szülőknél összegyűjtögetjük a milliókat vagy 15öt, mert itt már a falun is 10 misi, hát örökké otthon lakunk.


Szóval egyedül még elmegy fiatalon otton lakni, de ha lesz kedvesed, akkor menjetek albérletbe! Ne akard a szüleidre erőltetni se, meg ő rá sem a szüleidet.

2021. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!