Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel jobb egy szobás albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb egy szobás albérleti lyuk, mint az, hogy egy nagy családi házban a szüleimmel élek( + van megtakarított pénzem) ?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék olvasni.

2020. okt. 18. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

25 éves kor előtt nincs neki semmi jelentősége... ha meg valaki alapból a felső rétegből jött nos az a szüleivel is fog élni mert ott társadalmi szokás no meg hatalmas palota minimum 10 kocsi a garázsban stb van ilyen is csak szolok... persze ez a felső osztály na most oké ki lehet venni albérletet de 25 éves kor előtt felesleges ha van családi ház is mert aki tényleg élet képes akar lenni az mindig azt az utat választja amelyikből a legjobban jön ki anyagilag időben és energiában ha neki a fővárosban vagy máshol kap munkát és el kell költöznie akkor oda megy viszont ha a munka nem befolyásolja akkor miért is kölcsön + havi 100-200+ ezer forintot lakásra + rezsire mikor van lakás?

amúgy ez csak itt gáz ki kell menni németbe meg ausztriában azt lehet látni hogy a gyerekek a szülőkkel élnek az megszokott ott! nyilván a feleség megy a szülőkkel... nyilván itt sokan azért nem akarnak anyossal élni mert ezek a nagy nők nem tudnak háztartást vezetni rendesen... (jó persze van olyan is amikor a szülők is hibásak)

de azért ez még angliában i eléggé megszokott ázsiáról meg nem is beszélek pl korea meg kina egyes részei valamint japán kivéve tokyo mert ott alapból sok az albérlő

2020. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
11%

Figyeljetek, nők! Akkor az is megtenné, ha mondjuk egy félig beomlott, düledező kalyibában éldegélnék, utcaseprő állással? Végül is egy szavatok nem lehetne, elvégre nem a szülőkkel lakom, legalább a saját lábamon állok!


Amúgy most jut eszembe! Naná, hogy egy szavatok sem lehetne! Egyszer láttam egy hajléktalan szerelmes párt! Az utcasarkon, a saját ürülékükben fetrengve csókolóztak, ölelkeztek egymással! Emlékszem, gondoltam is magamban, de szép a szerelem! :P Viccen kívül amúgy, csövesek voltak, de önállóak! Szóval...

2020. okt. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
91%
Én megint csak azt látom ennél a kérdésnél, hogy emberek azon hisztiznek, ami nekem adott, ennélfogva pedig természetes, hogy hasonló embert keresek... Ugyanez megy a diplomával, a sporttal, minden mással is. Nem lehetne elfogadni, hogy emberek hasonló életúttal, anyagi helyzettel vagy nívóval rendelkező párt preferálnak? Én értem, hogy az pl felháborító, ha a mamahoteles jucika várja a leendő palijától, hogy adoptálja a szüleitől egy saját otthonba, de miért kell háborogni azon is, akinek adott egy ilyen élet és szeretne hasonlóval lenni?
2020. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy itt szó sincs arról, hogy valaki saját lakást vár el. Albérlet bőven jó. És az életkor sem volt letisztázva, nyilván 25 éves korig teljesen oké, 30-ig még épphogy elmegy.
2020. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

Semmi nem ad hozzá egyik sem egy másik ember értékéhez...

Ismerek olyat, ahol anyuka 2 naponta átjár, hogy a fiacskának legyen meleg étel az albérletbe + takarítani. Más meg szüleivel él - pelenkázza és eteti őket. Őszintén, melyik a férfiasabb? :D

(nyilván két szélsőséget írtam, de ismerek példát mindkettőre. A második a párom volt, mikor összejöttünk.)

2020. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Tényleg, és aki azért él a szüleivel/nagyszüleivel, mert ezzel segíti őket?

Mert ápolásra szorulnak, vagy egy C fertőzött faluban reggelre ez lenne velük, ha nincs ott a srác: [link]

2020. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
&56 Remek, akkor ez azt jelenti hogy költözhetek én is a kisebbségi faluba hozzá, vagy az egész családját be akarja telepíteni hozzám? Esetleg távkapcsolat és minden este oda megy haza?
2020. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
14%
az itt lévő nőknek semmi nem jó, csak a 30 éves, sármos mérnök, akinek saját 40 milliós, hitelmentes lakása van, zsíros melója, sőt saját cége, + hatalmas lexus. Az más kérdés, hogy ők közelében sincsenek ennek, de jó lenne beülni a készbe. Tessék lepontozni, de akkor is igaz és ez kellene nektek.
2020. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
56 egy nagy gyökér lehetsz semmi köze ennek a cigánysághoz ilyen eltorzult emberek mindenhol vannak de meg lehet nézni a gyilkosságok nagyját nem a cigányok csináljál...
2020. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
#58 Miután több nőnek van diplomája, mint férfinek, gondold át a válaszod. Több az elhízott férfi, mint a nő. A nőknek nagyobb része ápolt, még az átlagosok is. Szerintem sok nő simán hozza azt a szintet amit a férfiak elvárnak tőlük.
2020. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!