Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel jobb egy szobás albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb egy szobás albérleti lyuk, mint az, hogy egy nagy családi házban a szüleimmel élek( + van megtakarított pénzem) ?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék olvasni.

2020. okt. 18. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
#14 milyen szoftvereket fejlesztettél 15 évvel ezelőtt?
2020. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Bolti DOS -os '80 -as évekből maradt bolti könyvelői - számlázó szoftvereket írtunk át, akkor modernebbnek számító Delphi -be.
2020. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
89%

Te meg dugjad a sulis csajokat akiknek már most is csak a szüleid pénzéért kellesz,később ez még rosszabb lesz :-)


Mi a kócos lóphacért lesz rosszabb? Egyre idősebb lesz, egyre több pénze lesz, egyre jobban ragadnak majd rá a nők.

2020. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
40%

Az albérleti lyukban

Nem mosogat el helyetted senki

Nem mos ki a piszkodból senki

Nem etet senki

Nem hallja anyád, ahogy dugsz

Nincs rokonod és ismerősöd veled egy légtérben, aki aztán terjesztheti azt a szart, amit ott lát veled kapcsolatban

Nem kell lábujjhegyen járni és mindenki idióta szokásaira tekintettel lenni

Ha bajod van, nem pelenkáz senki, szóval össze kell magad szedned

Megtanulod kezelni az érzelmeidet és egyéb kínjaidat, mert ha bőgsz, ott bőgsz, ahol senki sem lát

Nem látnak el minden rohadt nap fantasztikus tanácsokkal kérés nélkül

Nem nyitják rád az ajtót

Nem kell követned mások szaros szokásait

Nem csesz fel senki reggel az ágyból

Nem kell beszámolót tartani arról, hogy hova mész, mit csinálsz, mit vettél, mit ettél, kivel vagy, kivel voltál


Én ugyan nem albérletben élek, hanem saját "kis lyukban", de imádom. Végre önmagam lehetek és magam vezethetem az életem, ebből pedig mindenki annyit tud meg, amennyit én megosztok velük, mert nem hallgatnak meg néznek egész nap.

2020. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

#34: "Nem csesz fel senki reggel az ágyból"

Ez sajnos nem mindig jön össze, néha bánom hogy felveszem a telefont. :-D

2020. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
75%

#33 A pénzéért. Aki de ha már öregszik,akkor amelyik golddigger megteheti, inkább a fiatalabb pénzes pasit választja, vagy megcsalja majd, mert már egy vénember lesz addigra, és a pénz ugye, nem minden. Nőt vehetsz rajta, de szerelmet, hűséget nem.

Aki ezért irigyli, az ilyen nőkért, annak fogalma sincs az emberi kapcsolatokról és nem is érdemel mást, csak ezt.

2020. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az embered. 15 millió megtakarításom van, 31 éves vagyok. Most sajna csak nettó 200 felett keresek. Egy kissebb városban 15millió a lakás. Tehát, ha megveszem 0ába jövök ki. Hitelem nem lesz.

Itt már megélhetési költségekkel is számolni kell, mint a kaja és rezsi.

ami együttesen több, mint 100 ezer forint egy hónapra 1 főre.

Én úgy gondolom, hogy kaja 70 ezer forint és a rezsi 50 olyan 120 ezer forint/hó. A többi plusz. Éves megtakarításod, ha nem költesz kb 1millió ft. Ha csaj is beszáll a kecóba, akkor sem lesz jobb, mert ő is él. Eszik, igényei vannak. Jobb esetben dolgozik és anyagilag megosztoztok, de inkább csak pluszos lesz a kiadás. A legjobb az volna, ha 150-200 ezer ft körül azért félre tudnál tenni. Úgy látom, hogy 200ezer forint nettó fizetés mellett nem ingatlanvásárláson kellene gondolkodni, hanem külföldi munkán, mert albérlet mellett is ugyanennyit félretudnál tenni, mint itthon saját lakás mellett átlag magyar fizuból.

2020. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
70%
Kaja 70? Mit eszel te? 2800 ft egy pizza, gondolom 30 napon keresztül eszed. Nem, 45-50 ből bőven kijön a kaja, ha nincsenek nagy igényeid, a hamburger, gyros-pizza féle kajákat említve.
2020. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan nőt akivel ha összejönnék, és komolyan gondolnánk tuti megoldanánk a saját ház/lakás dolgot (egy munkahelyen dolgozunk, jóval idősebb nálam- amugy semmi esélyem, szerintem már nem akarja előlről kezdeni az életét :)). Együtt könnyebb, főleg ha mindkettőnknek jó a fizetése. Egyedül viszont kb esélytelen saját ingatlanra huszonévesen. Olyan jó fizetés kell, amiből ha le is vonja a bank a hitel törlesztőt, ne érezd meg
2020. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Olyan albérletrendszer kellene idehaza, hogy a lakások a kormány tulajdonában lennének, és életed végéig lakhatnál benne, ha fizeted rendesen árát és a rezsit és nem lakoltathatnának ki önkényesen és nem adhatnál el a fejed fölül a lakást. Sokkal több gyerek születne,
2020. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!