Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel jobb egy szobás albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb egy szobás albérleti lyuk, mint az, hogy egy nagy családi házban a szüleimmel élek( + van megtakarított pénzem) ?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék olvasni.

2020. okt. 18. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
adhatnák
2020. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
91%

#40: komcsi időkbe voltak ilyen állami bérlakások, apró pénzért lehetett bérelni. pár meg maradt mai napig, önkormányzatok tulajdonába, és nekik fizetik, sőt a bérleti jogot örökölhetik is...

De újak már nincsenek, nem térül meg soha az államnak, és nem pörög tőle az építőipar.

2020. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
38! A csirkemel, rizs kombó unalmas egy idő után. Főzni nem tudok, férfi vagyok! nyilván ha főzöl, akkor olcsóbb. Majd megtanulom azt is.
2020. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Most kell megtudnom, hogy Jockey Ewing idehaza egy csicska lúzer lenne, és miközben ott modelleket kúrt, itt nem kapna egy szutyok büfészakos diplomás, aktatologató csajt sem, mert a szüleivel élt?


:(

2020. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
0%
Volt neki saját háza is, biztos vagyok benne. De azért ne feledjük, a legtöbb mamahoteles pasi nem egy hatalmas birtokon él családi vállalkozást vezetve, hanem egy panelben a gyerekszobában. Nekem mondjuk nem kéne a családi vállalkozásban ténykedő, szülőkkel élő milliomos csemete sem. Akar a fene a szülőkkel lakni.
2020. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
72%

45.-nek.


Jaaaaa, hogy neked nem felelne meg egy jó környéken lévő 5 szobás családi ház, és egy évi 30M-et tisztán hozó családi cég vezetése?


Ki kell neked? Mészáros Lőrinc fia?

2020. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egy normális független pasi, aki akár albérletben él és levált a szüleiről.
2020. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
Csak éppen Jockey Ewing megtehette, hogy ha minőségi üzletasszonyt akart döngeti az este, akkor kivett egy egész szintet egy előkelő dallasi szállodában, és akár egész hónapra kivette magának a szintet, vagy minimum a szobát. Az azért úgy más, luxus, pincérek, pia. Abban már szinte minden nő benne lenne.
2020. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%

#47


Álmodj királylány.:)

2020. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
52%
Miért álmodnék? Nekem saját lakásom van és nem várom el ugyanezt egy férfitól, de önállóságot még elvárhatok. Nem vagyok már huszon éves, de még abban az életkorban is vannak önálló emberek.
2020. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!