Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érdekes az élet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes az élet a vagyoni különbségeknek köszönhetően. Egyetértés van?

Figyelt kérdés

Aki teli van pénzzel, az olyan nőt kap, amilyet akar.

Akár külföldre is kilehet menni. Még Amerikába is.

De az átlagfizetésű embereknek nem kapnak semmit a földi jóbol.

Most az, hogy egyeseknek nincs olyan autója vagy háza, amilyet szeretne, az egy dolog. De hogy maga a test(nő) is a piaci szegmens része lett, miszerint annak adatik meg, akinek teli van a zsebe, az már komoly gond.

Itt ezek a rosszindulatú kis fruskák csak szívni akarják az emberek energiát, meg marakodni. Nem pedig az a cél, hogy örömet okozzanak.

Ilyen világot élünk. Itt maximum már csak rosszabb lesz a helyzet.



2020. okt. 21. 22:24
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor most mondok valamit... az asszony jelenleg többet keres, mint én. Egyáltalán nem csúnya, sőt... :D De volt arra is példa, amíg nem éltünk együtt, ő adott pénzt nekem, hogy kifizessem az albit mert épp nem volt munkám, abban a hónapban folyamatosan.


A saját nyomoráról mindenki önmaga tehet, ahogy te is a tiédről. Az, hogy nincs szerinted elég pénzed a párkapcsolathoz a saját hibád. Ha arra van időd, hogy itt hisztizz, akkor arra is lenne, hogy fejleszd magad és jobb munkád ergo több pénzed legyen. A te gondolkodásmódod is romlott, úgy hogy nem csak a másik oldal hibáit kellene látni.

2020. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Nem romlott. Nem az én gondolkodásmódomtól függ az, hogy mennyire korcsosultak el egyes emberek. Azok már akkor ilyenek voltak, amikor ezt az írást nem látták. Ha leakarnának feküdni a nők és nyitni akarnának, örömet okozni a férfiaknak, feltétel nélküli akaratnyilvánítást mutatnának, akkor nem lennének szerintem sehol ilyen kérdések.
2020. okt. 22. 13:35
 33/58 anonim ***** válasza:
Jah hogy neked olyan kell, aki csettintésre lóg a kis himbilimbiden... Itt van a probléma. A nő tegye azt, amit te akarsz és kuss... Nem a pénz itt a gond, hanem hogy bunkó f..sz vagy. :D
2020. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Elkezdheted az ilyen hülyeségeidet, de ha egy nőnek tetszik egy férfi, akkor nem a holnappal , hanem a mával foglalkozik és jól érzi magát vele, kérdések és várakozás nélkül. Itt az a baj, hogy a nőknek nem csillog meg anyagi terülj-terülj asztalkám nélkül a biológiája.
2020. okt. 22. 13:42
 35/58 anonim ***** válasza:
Te gyakorlatilag azt várod el a neked tetsző (gyanítom, top 10-es) nőktől, hogy játsszák neked a Máltai Szeretetszolgálatot, és tegyék szét a lábukat a nagy büdös semmiért. A te készülékedben van a hiba.
2020. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Na és te, te szeretnél örömet okozni egy nőnek? Vagy csak a te kielégülésed lenne fontos?
2020. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
De mondom még egyszer amúgy, te elmeroggyant, hogy rengeteg csóró és átlagos keresetű férfinak van nője. Tudni kellene, kire hajts, és akkor nem azt látnád, hogy minden nőnek csak a lóvé kell. Vagy szelektív a látásod, és tényleg csak a topmodelleket veszed nőszámba.
2020. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Ha egy nő nem fekszik le mindenkivel, az a baj.

Ha mindenkivel lefekszik, az a baj.

Igazodjon ki rajtatok a Jó Isten.

2020. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

"a nagy büdös semmiért. A te készülékedben van a hiba."


Mert szerinted az lenne a mindenek feletti fer állapot, ha azt valamiért cserébe tennék, hmm? Nagyokos. hát gondolkodj el a saját készülékeden mielőtt kritizálsz embereket.


36: Szerinted én magammal foglalkoznék az ágyban? Ember gondolkodj!


37: Nem kell topmodelleket figyelembe venni, nagyon sok fiatal lány van, akire az úgynevezett finom húsi jelzőt adják, mert ha melle még nincs is, kívánatos teste van, jó fenékkel. És már azok is olyanok, amit te nem látsz. Mielőtt másokat minősítesz, gondold végig felnőttél -e már.

2020. okt. 22. 13:55
 40/58 anonim ***** válasza:
#38 engem pl hidegen hagy, hogy egy nő hány pasival volt előttem, vagy mennyivel lesz utánam. Csak mellettem ne legyen mással, de legalábbis ne úgy, hogy nem beszéljük meg előre, hogy ki mit is szeretne valójában. :D
2020. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!