Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érdekes az élet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes az élet a vagyoni különbségeknek köszönhetően. Egyetértés van?

Figyelt kérdés

Aki teli van pénzzel, az olyan nőt kap, amilyet akar.

Akár külföldre is kilehet menni. Még Amerikába is.

De az átlagfizetésű embereknek nem kapnak semmit a földi jóbol.

Most az, hogy egyeseknek nincs olyan autója vagy háza, amilyet szeretne, az egy dolog. De hogy maga a test(nő) is a piaci szegmens része lett, miszerint annak adatik meg, akinek teli van a zsebe, az már komoly gond.

Itt ezek a rosszindulatú kis fruskák csak szívni akarják az emberek energiát, meg marakodni. Nem pedig az a cél, hogy örömet okozzanak.

Ilyen világot élünk. Itt maximum már csak rosszabb lesz a helyzet.



2020. okt. 21. 22:24
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Akkor ismét:

Mi a célja a kérdéseidnek? Mit akarsz elérni?

2020. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Plusz az első kérdésemben nem volt semmi rosszindulat. Attól, hogy nem vagy egy vadállat az ágyban, meg próbálnál kedveskedni a nőnek... attól nem élvezné a szexet veled, ha amúgy sem vonzódik hozzád. Itt dől el az emberség, hogy elfogadod-e ezt anélkül, hogy átmenj hisztis kisgyerekbe "de hát vele is foglalkoztam volna közbeeeen"...
2020. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Te most megakarod magyarázni, hogy NEM NEM élvezné velem x valaki a szexet, így ezt fogadjam el. Szégyenteljes vagy.
2020. okt. 22. 17:44
 54/58 anonim ***** válasza:
Mi a célja a kérdéseidnek? Mit akarsz elérni?
2020. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Ami a kérdés, meg ami alatta van magyarázat, arra válaszolhat rajtad kívül más. Te már túlfutottad magad. Neked már itt nincs dolgod.
2020. okt. 22. 17:55
 56/58 anonim ***** válasza:
Nekem itt van dolgom, nekem itt vannak álmaim...
2020. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve felesleges energiát fektetni szegény Kérdezővel való bármiféle vesződésbe, butaságaira válaszolni.

Leírtam neki, hogy pl. villanyszerelő is lehetne vagy bármilyen szakmunkás vállalkozó), mindig azon sír hogy "a pénzeseknek áll a világ", ismerek szakmunkásokat, bármilyen diplomások többszörösét keresik. Tenni nem akar semmit, csak a nyafogás van, tőmondatokban reagál és egyoldalú szemléletét nem akarja feladni. Ha kilépne a világba, rájöhetne arra, hogy nincs minden úgy, ahogy ő gondolja. Elindulhatna egy boldogabb, vágyott élet felé.

Ehelyett a nyafogás van. Én innentől kezdve nem reagálok semmilyen szegényes provokatív válaszaira, mert nincs értelme.

2020. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Én is már csak azért trollkodok vele, mert tudom, hogy úgyse lehet vele komolyan beszélni, bármit írhatsz, lerendezi annyival, hogy nincs igazad és szevasz :)

A trollkodással meg jól láthatóan nem tud mit kezdeni, ha kell, inkább vár órákat, hogy ha jön egy ember, aki normálisan válaszol, arra ráakaszkodjon és leszívja az energiáit, vagy kiír egy újabb kérdést, hátha valaki reagál arra.


Energiavámpír, nem más, ezzel tartja életben magát, hogy másokat leszív.

2020. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!