Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érdekes az élet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes az élet a vagyoni különbségeknek köszönhetően. Egyetértés van?

Figyelt kérdés

Aki teli van pénzzel, az olyan nőt kap, amilyet akar.

Akár külföldre is kilehet menni. Még Amerikába is.

De az átlagfizetésű embereknek nem kapnak semmit a földi jóbol.

Most az, hogy egyeseknek nincs olyan autója vagy háza, amilyet szeretne, az egy dolog. De hogy maga a test(nő) is a piaci szegmens része lett, miszerint annak adatik meg, akinek teli van a zsebe, az már komoly gond.

Itt ezek a rosszindulatú kis fruskák csak szívni akarják az emberek energiát, meg marakodni. Nem pedig az a cél, hogy örömet okozzanak.

Ilyen világot élünk. Itt maximum már csak rosszabb lesz a helyzet.



2020. okt. 21. 22:24
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

"A szexuális jogok a nemzeti törvényalkotás, nemzetközi emberi jogi dokumentumok, illetve nemzetközi egyezmények által elismert emberi jogok részét képezik. Értve ez alatt minden ember jogát, hogy kényszer-, diszkrimináció- és erőszakmentesen:

...

- dönthessen szabadon partnerét illetően;

- dönthesse el, hogy szexuálisan aktív vagy passzív;

- létesíthessen konszenzuson alapuló szexuális kapcsolatokat;

- létesíthessen konszenzuson alapuló házasságot..."


Tudod, mi az a konszenzus? Az, aminek a létezését te nem tudod elfogadni, Bombanős.

2020. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Azt én se akarnám, hogy miközben velem van, mással is legyen. De htá ember tervez b, isten végez. A velejéig romlott nők hamar továbbállnék indok nélkül, ha értük jön a "kastélyos". Aztán hiába van a másik oldal szeretet táplálása, bármekkora vonzalom. Ez a pénz világa.
2020. okt. 22. 14:01
 43/58 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetted leírni, hogy milyen minősítés alá esik az, amikor a női nem tagja a pénz miatt hagyja ott a párját, vagy azzal összefüggésben válassza a partnert, miközben mindenkit lenéz. Pokolra se való.
2020. okt. 22. 14:02
 44/58 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha nincs (szerinted) semmi módon sincs kiút a "sanyarú sorsodból", akkor kímélj meg minket hogy ideokádod lelki szemetedet. Szenvedj csendben. Bárki ellentmond, bárki segíteni akar, az "gyerekes". Hasonlókat találj neten, fórumokat stb, nyomjátok a rizsát a veled egy párton lévőkkel még évtizedekig aztán szembesüljetek vele: "jééééé, elillant az élet, már késő, milyen jó lett volna élni ahelyett, hogy a négy fal közt szenvedtetve magam billentyűcsapkodva vitatkoztam, rögeszméhez ragaszkodtam, üres magányomban", "akkor esetleg lehetett volna barátnő, párkapcsolat ha elengedtem volna a sok butaságot és másfelé (is) nézek, mert a világ és a nők is soksziníek".
2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
Imponálni akarsz itt a nagy szavaiddal. Csak azt nem veszed észre hogy az elmúlt 30 évben hogy megváltoztak a nők és még hová, HOVÁ! fejlődnek....
2020. okt. 22. 14:11
 46/58 anonim ***** válasza:
Itt vagy már évek óta. Biztos megszerettek a moderátorok is, azért nem törölnek. Ülj le közénk, és áruld el: mi a célja a kérdéseidnek? Mit akarsz elérni?
2020. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Épül a sok ingatlan, szükség van mesteremberekre, legyél asztalos vagy villanyszerelő, burkoló vállalkozó és máris kereshetsz pénzt. "jajj azt nem, a nők így meg úgy", "nekem úgy se sikerülne" "jobb nyervogni"...

Mi a célod? Miért csinálod ezt? Én is ezt szeretném tudni mint előző válaszadó.

2020. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen, az a fair, ha a másiktól is azt várom el, amit magamtól. Olyan nővel még nem találkoztam, aki nem feküdt össze olyannal, aki tetszett volna neki, kiv. ha már foglalt. Szóval gyakorlatilag azt várnád el, hogy vki, aki nem élvezné veled a szexet, mert nem vonzódik hozzád, csak azért, hogy jótékonykodjon, tegye szét a lábát. Itt hol az igazságosság?


Arról meg nem beszélve, hogy nőknél 20 év fölött a kívánatos testért igenis meg kell dolgozni, nem úgy van az, hogy "szerencsés volt, jó a teste", és közben még fikázod azért, mert a genetikai lottón nem nyert gigantikus melleket...

2020. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

"gyakorlatilag azt várnád el, hogy vki, aki nem élvezné veled a szexet, mert nem vonzódik hozzád, csak azért, hogy jótékonykodjon, tegye szét a lábát. Itt hol az igazságosság?"


A rosszindulat beszél belőled.


"Arról meg nem beszélve, hogy nőknél 20 év fölött a kívánatos testért igenis meg kell dolgozni, nem úgy van az, hogy "szerencsés volt, jó a teste", és közben még fikázod azért, mert a genetikai lottón nem nyert gigantikus melleket..."


Ugyan már, ezen jót röhögtek a nők, ha olvasták.1: Mellek az edzés által nem növekednek barátom. Akinek az van, az a plasztikának, vagy a genetikának köszönheti.


2: Nagyon sok olyan nő van, aki nem jár konditerembe, aztán mégis jó teste van. Szóval hagyjunk téged, az elméleteddel együtt.

2020. okt. 22. 17:14
 50/58 anonim ***** válasza:
Te nem értetted azt, amit írtam... pont azt értettem ez alatt, amit te leírtál, mert te fikáztál hozzászólásban előtte nőt azért, mert "há de melle sincsen, csak a teste többi része bomba, brühühü, tud válogatni"... viszont a formás fenékért, lapos hasért igenis meg kell dolgozni. Nem feltétlen csak kondiban lehet. Egy mezei irodában dolgozom, nem full pucc az egész, aztán MINDEN nő, akivel együtt dolgozom meg beszélek, vagy kondiba jár, vagy futni, vagy otthon tornázik youtube-ra vagy fitneszDVD-re, csak ők nem ordibálják ki a vakvilágba, mint sok pasi, hogy "MEGYEK EDZENIIIII". Aztán ott tartunk, hogy azt hiszi sok hülye, hogy azzal sportmodell teste lehet vkinek, hogy "nem eszik össze minden sz.t, oszt' annyi".
2020. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!