Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kezdeményeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményeznek, mert kövér vagyok (165 cm/95 kg)? 23/N

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és csók sem volt soha.😔

Állítólag nem vagyok csúnya, fekete a hajam és ápolt vagyok.

Tudom, hogy sokan azt mondják, "fogyjál le", de olyat kellene keresni, aki el tud fogadni, úgy ahogy vagyok, nem?

Nehéz helyzetben vagyok, mert legalább egy férfi meg tudja mutatni, hogy milyen a stílusa, ha magabiztos, ám nem olyan jó a külseje.

De mivel a férfiak kezdeményeznek, így csak a kulsomet látják meg elsőnek

Kezdek már nagyon beletorni lelkileg ebbe az egészbe...😥



2020. nov. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
79%
Az arcad legyen szép az a lényeg!
2020. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%
Az ismerkedős rovatba keresnek kövér lányokat.
2020. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
55%
Akkor kezdeményezz te! Ismertem hasonló nőt, ordas nagy ri*anc volt. 23 éves korára már átmentek rajta legalább húszan.
2020. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
79%
Ilyesmi a tested? [link]
2020. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
11%

#4

A kettő nem ugyanaz..

Jobb oldali tökély!

Bal oldali nem valami híres. :D

2020. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy sokan azt mondják, "fogyjál le", de olyat kellene keresni, aki el tud fogadni, úgy ahogy vagyok, nem"


Az oké, hogy valaki elfogad de a túlsúly attól még a te testednek káros és egészségtelen. Erre gondolj, ez motiváljon a fogyásban.

2020. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak a külső miatt kéne fogynod hanem mert idővel sok betegség is elkerülhető ha lefogysz.
2020. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

1: azt mondják, hogy az szép 🙂

2: igen, de itt rengeteg a fura beteg ember

3: én is ismerek ilyet, de én nem vágyom rá, hogy sokan atmenjenek rajtam

4: nekem kicsik a melleim és én kicsit kisebbnek látom a testemet, szélesebb a csípőm is

2020. nov. 18. 19:47
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Nekem eddig csak molett barátnőim voltak. És sok molett lány is foglalt. Inkább csak pekhes vagy vagy pedig nem mész olyan helyekre ahol megismerhetnének. Most hogy kijárási tilalom van még nehezebb. Próbálkozz neten! Egyébként sok férfi szereti, hogyha kezdeményez egy nő.
2020. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Vannak itt, akik ismerik azt a bizonyos érzést, amikor meglátod a Facebookon a többiek házasság meg babás képeit és egyszerűen osszetorsz, mert úgy érzed, nálad "valami felrement" és "más" vagy?😔😥
2020. nov. 18. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!