Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kezdeményeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményeznek, mert kövér vagyok (165 cm/95 kg)? 23/N

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és csók sem volt soha.😔

Állítólag nem vagyok csúnya, fekete a hajam és ápolt vagyok.

Tudom, hogy sokan azt mondják, "fogyjál le", de olyat kellene keresni, aki el tud fogadni, úgy ahogy vagyok, nem?

Nehéz helyzetben vagyok, mert legalább egy férfi meg tudja mutatni, hogy milyen a stílusa, ha magabiztos, ám nem olyan jó a külseje.

De mivel a férfiak kezdeményeznek, így csak a kulsomet látják meg elsőnek

Kezdek már nagyon beletorni lelkileg ebbe az egészbe...😥



2020. nov. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos egyértelmű, hogy a túlsúly a probléma.

Ehhez a magassághoz legalább 30 kilót kellene fogyni.

Ha alkatilag ilyen vagy (tehát sosem voltál vékony), biztos hogy iszonyat nehéz lesz, de bele kell vágni, mert más megoldás nincs.

2020. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
69%
a 95 kg sajnos tényleg sok... Ebből baj lesz. A térdeid, a pajzsmirigyed, a szíved, májad... mind mind megszevenvedi. Figyelj, én nagyon ajánlom kolly blogját, annyira jó tanácsok vannak ott, illetve minimális ráfordítással. Persze a sport kell, de azt amit szeretsz. Ha nem szeretsz futni ne fuss, mert csak mégjobban megutálod a sportot. Pl. én lépcsőzök, 10 emeletesben lakunk, és mindig lépcsőn megyek, kezdetnek ez is jó. Hozzáteszem, én is túlsúlyos vagyok. Egyszer már fogytam 30 kg-ot, viszont a pajzsimirigyem megadta magát. Most kezdem újra, gyógyszert kell szednem, de bízom benne , hogy ha nehezen is de sikerül.... Ne add fel, ne mástól kérd a megváltást, mert ezen csak te tudsz segíteni. És nincs csodaszer, vagy titok... Életmód váltás van :) Kollynak sok csoportja van facebookon, lépj be, a tagok is sokat segítenek egymásnak. :)
2020. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
38%
11# Mekkora egy suttyó vagy!!
2020. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
83%

23.

Lehet, hogy a 11-es kicsit erősen fogalmazott, de van olyan helyzet, amikor ez hoz sikert. Tapasztalatból tudom.


23 évesen 165 centihez 95 kiló BAROMIRA NEM NORMÁLIS. EGÉSZSÉGTELEN.


65-70 kilóval egészen más élete lenne a kérdezőnek.

2020. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
16%

Az attól függ neked mik az igényeid.


Afrikába is elköltözhetsz ott a nomád népeknél ez nem fontos.

2020. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
85%

Ne add fel, csajszi!

Találd meg a neked megfelelő sportot, hidd el az a kedvedet is jobbá teszi, ha sportolsz. Étkezz egészségesen, amennyire csak lehet jó dolgokat vigyél be a pociba! 😃 Nekem is olyan a testalkatom mint a képeken, bár nincs ilyen hatalmas csöcsikém. 😊 Igyekszem fogyni, pl amikor csak lehet nyers zöldséget eszek. Nekem a kóla a rossz szokásom, de pl rájöttem, hogy a savas víz ugyanolyan jól esik (sőt, jobban) étkezések között. Jól mondják, hogy életmódváltás kell. Szeretsd a tested. Tiszteld meg azzal, hogy jól táplálod és helyesen használod.

Amúgy megértelek, hogy olyan pasast szeretnél aki így is megszeret. Igazad van! A test csak a második helyen kellene, hogy legyen, a lélek fontosabb.

Légy nyitott, pozitív és ne add fel a reményt! Sajnos nehéz megtalálni a párunkat nekünk, husiknak, de semmiképp sem lehetetlen! 😉

2020. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam végig.

Nem ezért nem,van egy barátnőm hasonló alkat kb 100kg de mindig volt kapcsolata nem is rosszak most is ban egy élettársa

Ne add fel ismerkedj 😊 légy vidám és kedves !!

2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak olyan emberek, akiknek a kisugárzása nem vonzó a másik nem számára.

Én 178 centihez voltam 86 kg és aztán lefogytam 63 kg-ra és nem sok minden változott. Nnem álltak sorba a férfiak, soha nem kezdemenyezett senki sem élőben. Csak online, de ott se sok matcham volt. Idővel lettek pasijaim, de nyugi, egyiknek sem voltam fontos, inkább csak tűzoltásra voltam jó. Az meg nem sokat számít. Nem tudom, hogy mi erre a megoldás. Én eddig nem találtam.

2020. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
24# Nem tudom, rám mindig is a kedves szavak hatottak, meg ha valaki megértő, de elmagyarázza nekem logikusan, hogy miért rossz az amit csinálok.
2020. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 peca1000 ***** válasza:
56%

Fogy le, mert a büdös életben nem lesz senkid.


Ne picsogj, cselekedj!


Olyan vagy mint az itteni incelek.

2020. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!