Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kezdeményeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményeznek, mert kövér vagyok (165 cm/95 kg)? 23/N

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és csók sem volt soha.😔

Állítólag nem vagyok csúnya, fekete a hajam és ápolt vagyok.

Tudom, hogy sokan azt mondják, "fogyjál le", de olyat kellene keresni, aki el tud fogadni, úgy ahogy vagyok, nem?

Nehéz helyzetben vagyok, mert legalább egy férfi meg tudja mutatni, hogy milyen a stílusa, ha magabiztos, ám nem olyan jó a külseje.

De mivel a férfiak kezdeményeznek, így csak a kulsomet látják meg elsőnek

Kezdek már nagyon beletorni lelkileg ebbe az egészbe...😥



2020. nov. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Ok, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Persze, az egészség nagyon fontos (főleg ha szeretnéd látni felnőni a gyerekeidet, unokáidat). Én csak azt nem értem, hogy ezt miért nem lehet elfogadni. Azt is, ha valaki kövér, azt is, ha valaki ezt szereti. Mert a fogyás az életem RAJTAM múlik, de a hozzáállásotok pedig RAJTATOK. De pontozzátok le nyugodtan ezt is! Bánom is én. 😏
2020. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg azzal lehet baj ahhogy megszólalsz, lehetsz pl panaszkodó, gyerekes, vagy rosszindulatú. Bocs nem mondom hogy ilyen vagy, csak ezek elriasztják az embereket. Nehéz így kép nélkül is, mert öltözködéseddel lehet baj. A fekete haj sem áll jól mindenkinek.

Nem tudnál feltölteni egy képet amin úgy vagy felöltözve mint egy átlagos napon? Az arcodat természetesen kitakarva.

2020. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!