Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretnék gyereket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket ez hátrányt jelent ismerkedesnel? Vagy van Olyan férfi akinél előny? 31N

Figyelt kérdés
Írjatok bátran
2020. nov. 19. 11:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
#20 Mi ebben a baromsag? Az nem veletlen, hogy a szexualis elvezeti ertek igencsak nagy korrelaciot (igazabol ok-okozati osszefuggest) mutat azzal, hogy mennyire termekeny a no. Ez az evolucio lenyege...
2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretnék. Nem vagyok érett rá, egyik ok. Nálam előny.


30f

2020. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
89%

Férfi vagyok, 40 éves, és szeretnék gyereket, sőt, ezzel nem akarok már több évet várni.

Ebből a szempontból előny lenne.


Másrészt viszont az a tapasztalatom, hogy nagyon sok ember (főleg a nők) akár mindent alárendelnek ennek a projectnek. Ez pedig ijesztő. Randiztam pár olyan nővel, akin éreztem a kapuzárási pánikot, éreztem, hogy csak feleljek meg annak az 1-2 feltétlenek ami neki a gyerekvállaláshoz kell, meg sem akar igazán ismerkedni, csak reméli, hogy majd működik a kacsolat, mert a legfontosabb, hogy a gyerek projectbe mikor vágunk bele.


Sajnos ezt a görcsösséget, a sürgetést, a sietséget sokszor tapasztaltam, és én első sorban családot akarok, nem pedig csak gyorsan összedobni egy gyereket valakivel, a családhoz pedig jobban ismerni kell a másikat annál, hogy pár hónap alatt eldöntsem, hogy mehet e a gyorsított házasság folyamat...


Nehéz helyzet, mert én is tudom, hogy nincsenek erre éveim, de elkapkodni akkor sem fogom, ha ezzel esetleg lemaradok a lehetőségről, és főleg kerülöm az olyan nőt, akinek látom, hogy már kb minden mindegy, csak valakivel belevághasson a baba projectbe

2020. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

21 haver szerintem szállj le erről a redpilles baromságról.

"szexualis elvezeti ertek" persze mert ez egy objektív szám. De vegyük úgy hogy objektív, akkor is baromság mert a szexuális élvezeti érték szerintem meg az adott parter szexuális tapasztalatától és hozzáállásától függ. Na ehhez mit szólsz?

2020. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
#23 Meg van erre legalabb 10 eved...es tokre igazad van abban, hogy ilyen kapuzarasosokkal nem kell osszeallni, mert pont ezek a nok azok, akik aztan ha megvan a 2 gyerek beadjak a valopert, mert sosem szerettek, csap egy spermadonor es ATM voltal nekik, es utobbi meg is maradsz a valas utan, a szexet meg felejtsd el...
2020. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
27%

#24

1. Nem vagyok haver

2. Amirol irtam az nem redpilles baromsag, hanem science

2020. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

#25: nem, nincs 10 évem (persze biológiailag még 25 is van, sportolok, jó kondiban vagyok, nincs okom feltételezni, hogy akár 65 évesen ne lennék képes gyereket csinálni), mert családot akarok, a gyereket fel akarom nevelni, és nem nyugdíj előtt akarom kezdeni.


Szóval ebből a szempontból már nekem is zárul az "ablak".


Viszont a pánikból gyerekvállalás szerintem a végén 99%-ban 3 ember életét nyomorítja meg.

2020. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%
26 Ja hogy ez az érv, hogy science. :D
2020. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Sokan panikolnak, vagy zsaroljak be a parjukat, hogy gyereket akar vagy elmegy tole. Vagy a "gyerek majd megoldja a gondjainkat" kifogas.
2020. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
#28 Miert az ellnerv, hogy redpill?
2020. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!