Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretnék gyereket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket ez hátrányt jelent ismerkedesnel? Vagy van Olyan férfi akinél előny? 31N

Figyelt kérdés
Írjatok bátran
2020. nov. 19. 11:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak ilyen férfiak. Keresgélj, biztos találsz olyat, akivel egyeznek az elképzeléseitek. Nekem is sikerült, pedig nem is kerestem direktben.
2020. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem nem lehet gyerekem, ezért nálam nyerő, ha a nő tényleg nem akar gyereket.

Az már más kérdés, hogy akit szeretek, attól szeretnék, de ez az én problémám.

2020. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
26%

Ebbe a folyóba nem lépek még egyszer.


Kb veled egyidős volt az exem, ő is kategórikusan kijelentette, hogy nincs gyerek. Párszor beszéltünk róla, mondtam, hogy majd megváltozik, hogy másként fogja gondolni, amit kikért magának.


Aztán 5 év alatt lassan megbarátkoztam a gondoattal, elfogadtam, hogy szeretem, és ez azzal jár, hogy nem leszek apa.


Egy nap arra értem haza, hogy közölte, hogy ő gyereket akar, MOST! Persze ledöbbentem, nem értettem, aminek az lett az eredménye, hogy szakítottunk, mert velem nem lehet tervezni hosszú távra. Azóta hajtja a férfiakat, akikkel majd gyereket tud vállalni.

2020. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
23%
#33 Nice, ez olyan mint mikor a csajom 21 evesen azt mondta, hogy 30ig akar gyereket, majd 23 evesen benyogte, hogy neki most azonnal kell...aztan mivel nem kapta meg szakitott. Azota eltelt 3 ev, meghazasodott de geyrek meg sehol. En mondom, jovot tervezni ilyen biznytalan hormonmukodesu egyedekkel (nokkel) nem szabad...
2020. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Nálam totál előny, mert én sem szeretnék. (38F)
2020. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
nálam előny.nem akartam soha,nincs is.44f
2020. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Biztos van hasonló beállitottságú fèrfi men Te, csak Meg kell találnod! Már an kiirásnál Meg kell irni, Hogy mem Minden jót! !
2020. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 BeefEater ***** válasza:
100%

Nálam előny (és a korod is).

35 F

2020. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez totál emberfüggő.
2020. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!