Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire gyerek és ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyerek és ex központúak a férfiak?

Figyelt kérdés

Vagyis oké legyenek ilyenek, de akkor ne akarjanak új kapcsolatot hiszen egy egészséges nő sem akarna sokadik lenni. És az exet sokszor előbbre veszik mint akivel lenni szeretnének mégis ilyenkor mit éreznek?

Sőt aljas módon a gyerekkel takarózva, aztán a gyerek szolta el hogy nem ő akart annyira jönni épp ezen a napon ,hanem az anyja zsarolta ....


2020. dec. 17. 10:28
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
18 Jah ha neki ez szívesség azért könyörög biztosan..... menjen nyalja exanyucit engem többet nem fog megbántani.
2020. dec. 17. 11:01
 22/54 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, ilyen kérdést nem szabad ide kiírni mert jon a sok megkeseredett elvált meg anyucival kettesben felnőtt válaszoló akik már egy más mintában nevelkedtek: ahol a gyerek tölti be a társ szerepet.

Amúgy a legjobb tanács amit adhatok: ne kezdj olyannal akinek van gyereke. Megalázó. Igenis a párkapcsolatban egymást kell az első helyre helyezni, a gyereknek is megvan a helye, de a társ a választott párod az életben. Ezt csak saját családban lehet megélni (esetleg más felállásban ritkán).

2020. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

22 Sajnos vagy nem de már nem abban a korosztályban vagyok, így szinte csak elvált és gyerekest találok a nagy számok törvénye alapján is. 10 evvel fiatalabb férfiak is próbálkoztak,de valahogy nekem nem igazán voltak jók, nemtudtam társként nézni rájuk.

Azt gondoltam jobb lehet mert már 15 éves nagylány, a valas is több éve volt de itt meg az ex aki kavar....

2020. dec. 17. 11:07
 24/54 anonim ***** válasza:
11%
Uh de jó hogy szakítottatok. Szegény gyerek milyen mostohaanyja lett volna?! Egy buta ember vagy. Itt irkalsz sunyin meg a kerdesed is arra reflektál hogy serelmezed a pasi a gyerekével törődik először. Állj be a sorba! Második vagy! Ha szerető vagy ha nem. A gyerekek anyjával meg kommunikálnia kell a gyerek miatt. Hány éves vagy hogy ilyen nehezen érzed meg az élet rendjet?!
2020. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

24 Elsősorban velem akart lenni hidd el ha az elején közli hogy sokadik szerepét szánja kinevetem.

De mielőtt szemtelenkedsz , nézz magadba neked jólesne sokadiknak lenni ?!!!!! Te így csinálnád?!

2020. dec. 17. 11:13
 26/54 anonim ***** válasza:
19%

Ezek szerint te se vagy már 20 éves. Mennyi lehetsz, 40?

Az elmúlt években miért nem sikerült normális párt találni? Jókor esett le a tantusz.

2020. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Azóta is egyfolytában hiv ,ír, meg akarja magyarázni..... Nah nem keressen valami balekot magának.
2020. dec. 17. 11:15
 28/54 A kérdező kommentje:
26 Az elmúlt években kapcsolatban voltam. Két emberen múlik, végképp nem egyeztünk meg egy bizonyos dologban, így szakítottunk. Mai napig jó a viszony, beszélünk, de nem ugrok neki ha csettint.
2020. dec. 17. 11:16
 29/54 anonim ***** válasza:
20%
Azt írtad kioregedtel
2020. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

31 40 es korosztályban keresek férfiakat , így igen ott már kevés akinek nincs gyereke és nem elvált.

De ennek nem az én koromhoz van köze, tőlem fiatalabbak is akartak már ismerkedni, kapcsolatot is de nemtudok rájuk úgy nézni.

2020. dec. 17. 11:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!