Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire gyerek és ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyerek és ex központúak a férfiak?

Figyelt kérdés

Vagyis oké legyenek ilyenek, de akkor ne akarjanak új kapcsolatot hiszen egy egészséges nő sem akarna sokadik lenni. És az exet sokszor előbbre veszik mint akivel lenni szeretnének mégis ilyenkor mit éreznek?

Sőt aljas módon a gyerekkel takarózva, aztán a gyerek szolta el hogy nem ő akart annyira jönni épp ezen a napon ,hanem az anyja zsarolta ....


2020. dec. 17. 10:28
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon egyszerű feljetsd el.Ha kicsit is zavar valami az előző kapcsolatából származó gyerekkel,akármilyen triviális dolog,később ez nagyobb gond lesz..És tényleg ne kezdjél ilyennel,mert látod nem jó.Én 43 éves leszek,én egyedül élek,de nekem így is tökéletes.Nem megyek bele ilyen kapcsolatokba.Hiába nagy a gyerek,az mindig ott lesz...Nem tudom hány éves vagy,de talán olyan kapcsolat még működhet ahol már talán önálló életet él a gyerek.Majd írd meg mi volt.
2020. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 Oklahoma ***** válasza:
72%
Sok ex kezében eszköz a gyerek. Manipulálásra az apával szemben. Betegek a gondolattól, hogy apuci boldog lehet nélkülük. A gyerek elő pajzs, de belebetegednének, ha elismernék. Egy határozott férfi nem engedi, hogy zsarolják. Itt te sok mindent nem tehetsz. Egy beteg kapcsolatba másznál bele, ami kikészítene.... vagy ne költözz össze vele, legyen életed, és akkor találkozz vele, ha nincs apai hétvége. ...
2020. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
35%

Hadd cáfoljam meg az állítást!

Nem minden pasi ilyen! Én 28 vagyok, párom 42, nincs közös gyerek és nem is lesz, de neki van egy 14 éves lánya. Szintén nem harmadiknak jöttem a képbe, hanem már több mint fél éve külön voltak az exnővel.

Soha nem érzem azt, hogy második lennék, vagy hogy velük többet foglalkozna. A gyerekkel annyira tartja a kapcsolatot, amennyire "kötelező", nem viszi túlzásba, hetente, kéthetetnte max pár óra. Az exet a szájára sem veszi, legfeljebb akkor, mikor panaszkodik, hogy a gyerekre hivatkozva már megint pénzért pumpolja a vén büdös k***.


Szóval kb hasonló a felállás, és szerintem ez a normális viselkedés egy komoly, határozott férfi részéről. Úgyhogy mond meg neki, hogy vagy változtat a prioritásain, vagy menjen vissza az exhez. Ne hagyd magad megalázni, ne hagyd hogy másodrangúként kezeljen!!

2020. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
75%

#45: Neked az a normális, aki a szétpotyogtatott kölykét le se s.zarja, az exére pedig vén büdös k.vaként hivatkozik, amiért nem egyedül neveli a közös gyereket?


Nem vagyunk egyformák. Nekem ilyen havernak se kéne.


A férjemnek is van két lánya az exétől. Többek között azzal is megfogott, hogy láttam, mennyire jó apa, mennyire szereti őket. Az exére se mondana ilyet, úgy se, hogy jobb esetben is távolságtartó udvariassággal kommunikálnak.


Ha nem így lett volna, sose mertem volna vele gyereket vállalni. Elvégre ott az élő példa, hogy mire számíthatok.

Ma már senki se mondja azt szerintem, hogy ők örökké együtt lesztek, mert rengeteg a válás. Lehet, hogy 10-20 év es mi is válunk. Bocs, de én nem akarok úgy élni onnantól, hogy a gyerekre tojik az apja, mi meg kanál vízben fojtanánk meg egymást.


Nagyon sokat elárul valakiről, hogy hogyan vált el, vagy hogy szakított.

2020. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
46- os igazat mond!!!!!!
2020. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Én kidobtam annyira megsértett ezzel, azóta könyörög meg gondoljam át adjak még egy esélyt.

Menjen nyalja az ex valagàt ne hivogasson. Munkahelyemre is elment csak szerencsére nem tudta, hogy én nem dolgozom éppen mert maradt szabim amit ki kell venni még az éven.

2020. dec. 18. 13:27
 47/54 anonim ***** válasza:
32%

Ha a "gyerek" megnosul vagy ferjhez megy, a szulei meg akkor is egymas mellett fognak ulni az eskuvon.


Ennyire sokat szamit a kozos gyerek.


Ha neked ez nem elfogadhato, kezdj gyerektelennel.

2020. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

"A gyerekkel annyira tartja a kapcsolatot, amennyire "kötelező", nem viszi túlzásba, hetente, kéthetetnte max pár óra."


Micsoda remek ferfi, apa, ember!

2020. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

49 Ez egy formális dolog itt nem erről volt szó. Meg aki már megházasodik az nagyon nem a gyerek kategória egyébként sem...


50 Nem kell ítélkezni , én is most szakitas kapcsán hallom vissza a dolgokat ,hogy előtte mikor én nem votlam képben az ex nem követelte a lathatast ha volt Votl ha nem ,akkor nem.

Mikor képbe kerültem folyton a végzést lobogtatta és hogy jaj kötelező. Előtte meg nem érdekelte

Kicsit sem álságos.


Az egészben a legfurább azóta a lány is írt nekem beszélgettünk és még ő is azt mondta néha nem érti az anyját mit miért csinál.

2020. dec. 18. 19:23
 50/54 anonim ***** válasza:
45-nek, nagyon szomorú, hogy egy nő így gondolkozik, hogy az a normális, ha egy pasi heti 1-2 órát foglalkozik a gyerekével. Te is arra készülsz, hogy majd teljesen egyedül fogod a gyereked nevelni? A te környezetedben is az a szokás, hogy minden nő egyedül neveli a gyerekét? Szomorú. Milyen ember ez...
2020. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!