Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire gyerek és ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyerek és ex központúak a férfiak?

Figyelt kérdés

Vagyis oké legyenek ilyenek, de akkor ne akarjanak új kapcsolatot hiszen egy egészséges nő sem akarna sokadik lenni. És az exet sokszor előbbre veszik mint akivel lenni szeretnének mégis ilyenkor mit éreznek?

Sőt aljas módon a gyerekkel takarózva, aztán a gyerek szolta el hogy nem ő akart annyira jönni épp ezen a napon ,hanem az anyja zsarolta ....


2020. dec. 17. 10:28
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nincs gyerekem :) 30F
2020. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű, olyat kell választani, aki nem ilyen.


Nem tudom, mikor fogják fel az emberek, hogy a gyerekes nő/férfi külön állatfaj és aki nem bírja a purdét,akinek két szülője van, az ne akarja az apját/anyját se. Én sem bírom, nem is szarok randin rózsaszirmokat, hogy lyuly gyeregeg, hanem kimondom, hogy gyerekmentes vagyok, ha valaki engem akar, elfelejtheti, hogy szaporodunk és nem akarok sem exet, sem ivadékot látni a képben, mert ezt én is tartom.


Érdekes, van pár exem és pár reményteli próbálkozásom, mindegyik be tudta ezt a kis apróságot tartani. Beleértve azt is, akivel végül megházasodtunk.

2020. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
66%
"Normális embernek a gyereke élete középpontja, nem tőle vált el." elég beteg ha egy másik ember az életed középpontja és értelme.ez messze van a normálistól.
2020. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
61%
ja és ha hirtelen nem lesz gyerek akkor összeomlik az életed?mindig jókat nevetek az ilyen majmokon akik képesek az életük értelmét felrakni egy másik emberre.
2020. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
42%
szánalmasak az ilyenek.
2020. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy szánalmas, mert nem hallottam még az onzetlesegrol és gondoskodasrol. Remélem lesz vki annyira önző feléd hogy nem vállal veled gyereket.
2020. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
*hallottal
2020. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
51%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam kérdező, nagyon nem azok :D
2020. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

40 akkor úgy látszik én jartam így csak

De már kidobtam igaz azóta meg mászna vissza ezerrel, hiányzik is bevallom de megbántott ezzel nagyon.

2020. dec. 17. 14:19
 40/54 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, van ilyen meg olyan pasi is. Az enyémnek is van gyereke, ráadásul ő neveli, mégis én vagyok neki a legfontosabb (azon ritka nagy kivételektől eltekintve, amikor valami nagy zűrt kavar a srác, de ez ritka). Az exeivel nem beszél, a gyerek anyját meg ügyvéd útján keresi legfeljebb.
2020. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!