Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire gyerek és ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyerek és ex központúak a férfiak?

Figyelt kérdés

Vagyis oké legyenek ilyenek, de akkor ne akarjanak új kapcsolatot hiszen egy egészséges nő sem akarna sokadik lenni. És az exet sokszor előbbre veszik mint akivel lenni szeretnének mégis ilyenkor mit éreznek?

Sőt aljas módon a gyerekkel takarózva, aztán a gyerek szolta el hogy nem ő akart annyira jönni épp ezen a napon ,hanem az anyja zsarolta ....


2020. dec. 17. 10:28
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondjam, jól látja a 45-ös, vagy legalábbis én is ezt tapasztalom: még házasságban is a nőre marad a gyereknevelés összes kínja, apukák legfeljebb a sátoros ünnepeken parádéznak 1-1 fotó erejéig a leszármazottaikkal (aztán le is passzolják anyunak).

Elvált szülők esetén meg főleg.

2020. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Értem, amit mondasz kérdező. Nő vagyok, szintén "ex" gyerekkel, és anno amikor még együtt voltunk a volt férjemmel, ő is mindig úgy ugrált, ahogy a korábbi exneje fütyült. Nagyon meredek helyzeteket hozott... őt zsarolta az exnej a kapcsolattartással, az ellene neveléssel, majd az ellenem - és a közös gyerekünk ellen neveléssel. Semmi értelme nem volt becsicskulnia, ugyanolyan undok módon viselkedik a közös gyerekünkkel a nagyobb gyerek, bárhogy is alkalmazkodott/unk. Én meg alapvetően nem tartpm konstruktívnak a gyerekre nézve, ha az apját meg az új nőt szivatom, így nem is teszem. Alkalmazkodunk, rugalmasak vagyunk, bár olykor felcsesz a manipulatív húzásokkal, de nem tudok arra a szintre süllyedni, ahol ilyen eszközöket vetnek be.

Szerintem konfliktuskerülő lehet a pasid, valamivel sakkban tartják (jó eséllyel kapcsolattartás vagy anyagiak), más ötletem nincs.

Láttam példát az ellenkezőjére is, ahol annyira rugalmasak voltak a felek, hogy az én állam is leesett, pedig messze laktak egymástól, mégis szuperül menedzseltek váratlan helyzeteket is. Sajnos ez az a dolog, ami csak biz. idő után derül ki, hogy ez a szál hogy működik: lehet, egész más képet fest magáról a férfi, mint ahogyan viselkedik az előzmény-családjával való működésében.

2020. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
53-as, igen, sok helyen a nő dolga elsősorban a gyereknevelés, de 45-os úgy állította be, mintha az lenne az igazi, szuper, határozott férfi, aki tojik nagy ívben a gyerekere, és nem törődik vele. Nem tudnék egy ilyen férfit tisztelni egy percig sem.
2020. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

55-ös: hááát, nem tudom. Sok mindentől függ.

Van pár ismerősöm, akit akarata ellenére tettek apává, és teljesen megértem, hogy hidegen hagyja az az utód, amihez ő spermadonorként szolgált.

AHol mindkettő szülő akarta a gyereket, ott már én sem értem ezt a hozzáállást (bár szó mi szó, csúnya válások során erősen el tudják vadítani a szülők egymástól a gyereket)

2020. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!