Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viszonyultok a vaginizmushoz? Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Gyógyítható, de komplex betegségről van szó. Lenne annyi türelmed, hogy kivárd, és összejönnél ilyen nővel, vagy automatikusan kizáró tényező, és kuka az illető? Emiatt van bennem félelem az ismerkedés terén, és kíváncsi vagyok a véleményekre.

#Vaginizmus, zárkózottság
2020. dec. 25. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, nekem itt miért is kellene leírnom, hogy én mit adok az egészbe. Mivel nem itt ismerkedem. Nyilván magamat adom, meg azt az energiát, és időt, amit én is a kapcsolatba teszek. Ha neked vannak frusztrációid, az ahhoz tartozó feszültséget viszont kérlek ne a kérdésem alatt vezesd le. Egy kapcsolat nem a behatolásból àll, illetve úgy gondolom nem tökéletes emberek lévén, lesz olyan a másik részéről is, amit nekem ugyan úgy el kell tudnom fogadni. Úgy látszik elkerülte a figyelmedet, hogy MÁR kezelnek. Valakinek pontosan 6-7 hét alatt múlik el, szóval nem kell hülyeséget sem írni. 57-es neked köszi. :)
2020. dec. 26. 20:52
 62/70 anonim ***** válasza:
20%

61: nem megismerni akartalak, egyszerűen megérteni.


Tegyük fel, hogy van egy férfi, akit vonzónak találsz, és szingli. Randizni kezdtek, beleadja az idejét, energiját, elmentek ide oda, majd mondjuk 1-1.5 hónap után felmerül, hogy aludjatok együtt.


Ekkor te előállsz a farbával, hogy bocs cica, de nekem vaginizmusom van, tedd már meg, hogy olyan 1-2-3-4-5 évig (majd meglátjuk mennyi, emrt előre senki nem tudja megjósolni) csak úgy együtt vagyunk, nincs szex. De addig ugye hűséges leszel hozzám? És izé. Ha mégsem gyógyulok ebből kis soha, akkor sincs baj, akkor türelmes leszel tovább ugye?


Miért ne választana az a férfi egy olyan nőt, akivel minden működik, akinél nem kell éveket várni, hogy a kapcsolat egyik alapja a szexualitás is megjelenjen.


Te elvársz, elvárod, hogy a férfi elfogadjon így, és lássuk be azért ez elég komoly elvárás, de nem igazán derül ki, hogy mi az, amit cserébe nyújtasz neki. Mert az idő és az energia bullshit, azt a férfi ugyanúgy belerakja.


Miért kellene egy férfinek téged választania a megoldatlan (és lehet, hogy megoldhatatlan) problémáddal, ahelyett, hogy választana egy nőt, akivel az elejétől működik minden (még így is sok kapcsolat megy szét, hát még ha már az eleje diszfunkcionálisan indul).


Ezért mondom, hogy biankó csekket vársz, mert aztán vagy meggyógsulsz, vagy nem, és ha meg is gyógyulsz, akkor kitudja, hogy mikor. És ezért cserébe igazából semmit nem tudsz ajánlani a férfienk, azt leszámítva, hogy önző módon kijelented "én nem akarok lemondani az ismerkedésről annyi ideig".



Ez az egész egy önző, gyerekes vágy, a másik álljon 100%-ban a rendelkezésedre, hozzon komoly áldozatot, akár életre szólót, mert neked így kényelmes.


Hát nem, ezért nem fog veled egyetlen épeszű pasas sem kezdeni, nagyon maximum olyanok, mint aki leírta, hogy annyira kis pénisze van, hogy úgysem kellene más nőnek, meg a többi incel szűzfiú.


Egy normális férfi azt mondja, semmi baj veled, old meg a problémád, és ismerkedj utána. Ez viszont nem fér bele a kis önző fejedbe.

2020. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
77%
62-es, te inkább kvázni járjál, az való neked. Veled ellentétben nem minden férfi nézi LUKnak a nőt (bár tényleg sokan vagytok akik igen). Kèpzeld, ha nem vaginizmus miatt, akkor vannak más okok, amik miatt emberek nem szexelnek: pl. asexualitás, mégsem akarnak lemondani egy párkapcsolatról, mert egymás társaságát élvezik, nem pedig a nemiszervét. Számodra elképzelhetetlen, hogy egy nő puncin kívül bármit is tud vinni a kapcsolatba, oké, megértettük, fejezd be a kérdező frusztrálását.
2020. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
37%

63: a prosti és a vaginizmusban szenvedő problémás csaj kategória kb a két véglet...


Szerencsére a kettő között piszok sok normális, intelligens, olyan nőt találni, aki a randizás előtt megoldotta a problémáját (legyen szó depresszióról, az exen való túllépésről, vagy akár vaginizmusról), és akkor kezd párkapcsolatba, amikor teljes mértékben, minden téren oda tudja tenni magát.



(de jár a csoki, kár, hogy ennyivel be kell érnekd, mivel nem innen ismerkedik, így ennél többre nem számíthatsz. Te is olyan vagy, mint azok, akik bármilyen gáznak írja le magát a nő, közlik, hogy nekik így is megfelelne... nem barátom, nem én vagyok, akinek lyuk-lyuk, hanem a hozzád hasonlók, akik annyira örülnek egy nőnek, hogy bármi, de szó szerint bármi elfogadható nekik, csak kapcsolatuk legyen)

2020. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
22%
Jah, és nem frusztrálok én senkit, csak leírtam a valóságot. Gondolom nem véletlenül szól úgy a kérdés, hogy járnál e. A válasz pedig minden olyan férfitől, akinek van választása, és nem piszkosul kétsgébeesett az lesz, hogy nem, nincs. Oldd meg a problémád, és minden rendben, addig viszont ne rabold más idejét.
2020. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
69%
De, szándékosan frusztrálod itt már sokadik hozzászóláson keresztül!! Ne akarjál nyilatkozni más férfiak nevében, majd azok is írnak választ a kérdésre, ha van kedvük!! Menj szépen innen!!
2020. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
35%
A világ már megválaszolta a kérdezőnek a kérdését. Ha nem így lenne, akkor most a pasijával kezelgetné a vaginizmusát ;)
2020. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
Azért személyeskedik minden ok nélkül a 62-es, mert valószínűleg az a hozzászóló, aki eddig privátban a sokadik normális válaszom után sem értette meg, hogy nem itt szeretnék ismerkedni. ^^ Kérlek ne beszélj a normális férfiak nevében, mivel nem tartozol közéjük. Elég nagy baj van a fejedben, ha szerinted a szex a behatolásból áll, szóval keress fel egy szakembert, mielőtt a normális érzelemvilággal rendelkező embereknek válaszolgatnál itt gyakorin. Feltettem egy egyszerű kérdést, amire egyedül neked nem sikerült normálisan válaszolni, csak azt a maszlagot ide vakarni, ami a fejedben van. Pont látszik mennyire tisztelettel beszélsz a nőkről, ha neked a “prosti, meg a vaginizmusban szenvedő nő” a két véglet. Segítek, ezek nem “végletek”. Ha kevered a vaginizmust az aszexuálissal, akkor meg nézz utána, mielőtt hülyeségeket írnál. Engem nem “kezelget” a pasim, mivel pont a problémáim megoldásán dolgozom, te is dolgozhatnál a sajátodon, a helyett, hogy itt égeted magad. :)
2020. dec. 27. 17:28
 69/70 anonim ***** válasza:
22%
egy privátot sem írtam. és a többséggel ellentétben pontosan tudom, hogy mi a vaginizmus, ahogy azt is, hogy milyen esélyek vannak a gyógyulásra (és nem is a nőt sosem látott szűzfiúka vagyok, aki bármit megígérne a csajnak, csak vele legyen, nem gáz, hogy adott esetben akár évekig várhat a gyógyulásra)
2020. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
77%
69: Nem hát. Te az a fajta ember vagy, aki kidobja akár a hitvesét is, ha megbetegszik. Ismerjük ezt a fajtát is, nagyon jól.
2020. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!