Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viszonyultok a vaginizmushoz? Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Gyógyítható, de komplex betegségről van szó. Lenne annyi türelmed, hogy kivárd, és összejönnél ilyen nővel, vagy automatikusan kizáró tényező, és kuka az illető? Emiatt van bennem félelem az ismerkedés terén, és kíváncsi vagyok a véleményekre.

#Vaginizmus, zárkózottság
2020. dec. 25. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
83%
A 2. eset, amit fentebb leírtam - bárki készpénznek veheti, mert van ilyen eset, hiába lettem elpontozva.
2020. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
De itt nem arról van szó, hogy a másik vár a kikezelésemig, mivel aktív szerepe van az egész történetben!
2020. dec. 25. 16:27
 13/70 anonim ***** válasza:
94%

A vaginizmus agyban dől el, így mint minden pszichés gond, pszichoterápiával orvosolható. Miért nem orvosod partner nélkül?

Én szinte egyáltalán nem tágulok, sőt, megkockáztatom, hogy szex előtt nyugalmi állapotban tágabb vagyok, mint az előjáték alatt. Nedvesedni meg hol sikerül, hol nem. A tampon felhelyezése évekig kínszenvedés volt, mostanra jól megy. Ezek mind a vaginizmus enyhébb tünetei. Egyszer majd fogom magam és elmegyek egy pszichológushoz a problémámmal, de nekem szerencsém van, mert így is működik a szex. Kicsit macerásabb, kicsit fájdalmas az elején, kicsit sérül a hüvely mindig, de magát a szexet élvezem. Ettől függetlenül, ha lesz rá pénzem, megnézetem a dolgot szakemberrel.

De ez azon kívül, hogy a partner figyeljen rád, nem a partneren múlik. Így visszatérve az elejére, nem értem miért a partnerhez kötöd?

2020. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%

Evekig szenvedtem ettol a psziches betegsegtol es sajnos nem egy kapcsolatom ment ra. Megertettem, hogy ezt nehez elviselni. Szerencsere megtalaltam a megoldast es a mostani parommal nagyon jo a szexualis eletunk!

Amennyiben a no dolgozik a probleman, ugy talan mukodhet a dolog, de senkitol sem lehet elvarni, hogy evekig ne szexeljen..

2020. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Nem parnerhez kötöm, de ha egy olyan férfit fogsz ki, aki türelmetlen, és az ágyban sem figyel rád, csak saját magára, azért az eléggé megnehezíti a gyógyulást. Nyilván neked is azért élvezhető a szex, mert van egy olyan partner melletted, aki figyel rád, és egymásra tudtok hangolódni. Én már elkezdtem nőgyógyásszal, és pszichológussal gyógyulni, de nyilván nem szeretnék évekig önmegtartóztatásban élni. Ha neked is ilyen betegséged van, pontosan tudnod kéne, miről van szó. Legyen az a szorongás is, amit ez az egész kivált.
2020. dec. 25. 16:54
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy olyan férfit fogsz ki, aki türelmetlen, és az ágyban sem figyel rád, csak saját magára"


- ilyen ferfi nem kell (akkor sem, ha nincs vaginizmus).

2020. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
91%

A 16-osnak nagyon igaza van. Egy teljesen egészséges nőnek is szar a szex az általad leírt partnerrel.

Ha olyat keresel, aki nem csak "megrak" meg "gerincre vág" akkor nyertél, mert ha fontos vagy neki, fontos lesz az is, hogy élvezd vele a szexet. Az más kérdés, hogy ki meddig képes tolerálni a problémát. Lehet valaki nagyon figyelmes, de zavarhatja annyira a helyzet, hogy kilépjen. Ezért fontos az érzelmi vonulat, kötődés kialakítása.

2020. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de nincs senkinek sem a homlokára írva ismerkedésnél. Az viszont nem tudom mennyire lenne fair, ha csak azután osztanám meg, ha már megbizonyosodtam erről. Mindenkinek viszont nem szeretném a tudtára adni, főleg, ha az illető egy mérhetetlen büdös bunkó.
2020. dec. 25. 17:14
 19/70 anonim ***** válasza:
89%

Kizárólag csak egyes-egyedül magamra vonatkoztatva a kérdést: úgy viszonyulnék a nő vaginizmusához, hogy megbeszélnénk, hajlandó-e kezeltetni magát. Ha nem - szakítanék. Ha igent mondana (és szeretem őt tiszta szívemből, mert már megismertem annyira, hogy egy életet le tudnék vele élni, csak a vaginizmus a hátrány - akkor várnék. (Természetesen a szex egyéb formája nincs kizárva).

Ezzel a magam oldalát tekintve - megválaszoltam a kérdést.

2020. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom, én nem szoktam elmondani az aktuális páromnak. Nálam el szokott múlni, ha sokáig együtt vagyok valakivel, de ha új párom van, akkor kezdődik elölről az egész.. De nekem csak a behatolás nehezebb ilyenkor kicsit, ha az megtörtént utána nekem jó, igaz elég szűk, de ez elvileg jó a férfiaknak.. Nem?
2020. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!