Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viszonyultok a vaginizmushoz? Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Gyógyítható, de komplex betegségről van szó. Lenne annyi türelmed, hogy kivárd, és összejönnél ilyen nővel, vagy automatikusan kizáró tényező, és kuka az illető? Emiatt van bennem félelem az ismerkedés terén, és kíváncsi vagyok a véleményekre.

#Vaginizmus, zárkózottság
2020. dec. 25. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
73%
Lenne türelmem igen. Hozzám is kell (30 felett szűz és tapasztalatlan vagyok, szóval hozzám is megértés és türelem kell a nő részéről is). Nem sietnék sehová. :)
2020. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, persze, tisztában vagyok a jelenséggel az általános műveltségi szinten. És a saját elgondolásom szerint válaszoltam a kérdező kérdésére, nem a türelmes srácok vagy akárkik nézőpontja mentén.
2020. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
A vaginizmusnak is van, egyhébb, és komplexebb változata. Nálam sem az első nőgyógyász mondta meg a betegséget. Lovagló pózban, pl akár el is tudom engedni magam, de ehhez kell segítség. Nálam az első barátomnál alakult ki, nem is szeretett, előjáték sem volt igazán, biztosan ez is közre játszott. Miután vége lett egy sráccal próbáltam meg, de ő konkrétan annyira nekem esett, hogy úgy volt borzasztó az egész, ahogy volt. Ezek alapján fogalmam sincs, hogy nálam egyhébbek lennének e tünetek, ha pl olyan sráccal feküdnék le, aki belém is szerelmes, nem csak én belé, és jobban is figyelne rám. Annak azért örülök, hogy nők is hozzászóltak. :)
2020. dec. 25. 20:21
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek alapján fogalmam sincs, hogy nálam egyhébbek lennének e tünetek, ha pl olyan sráccal feküdnék le, aki belém is szerelmes, nem csak én belé, és jobban is figyelne rám."


Na bazz...ez nagyon gyász. Sosem volt olyan, akivel kölcsönös volt a dolog? 🙄

2020. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tipp vaginizmussal küzdőknek. Probáljatok meg mély hangon nyögni, az frankón lazítja a hüvely izomzatot.
2020. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
77%

22-es vagyok.

Szerintem akkor ezen ne görcsölj, ha rendes partnert szerzel, akkor szerintem el fog nálad is múlni, mint nálam. Ha lépcsőzetesen haladtok, hogy először csak sok csókolózás, aztán már petting, meg orál és csak a legvégén behatolásos szex, akkor simán nem lesz semmi gond. Egy jó partner ezeken is végigvezetne rendesen, aztán nem lenne gond. Legalábbis én az alapján amit leírtál úgy gondolom, hogy egy jó partnernél elő se jönne neked a probléma. De azt mondhatod a srácnak, hogy rosszak a tapasztalatok, szóval legyen türelmes és megértő. Ha neked való simán megérti.

(de azért legyen nálad sok sikosító is mindig, biztos ami tuti XD)

am az a sejtésem, hogy a lovaglóban azért tudod magad elengedni jobban, mert te irányítasz, kérd meg a srácot, hogy te irányíthasd a szitut és úgy lehet menni fog

2020. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
0%

"Ezek alapján fogalmam sincs, hogy nálam egyhébbek lennének e tünetek, ha pl olyan sráccal feküdnék le, aki belém is szerelmes, nem csak én belé, és jobban is figyelne rám."



Mondtam az elején is, hogy nem jönnék össze ilyen nővel, amíg nem rendezi a pszichológiai problémáit.


Ez a mondat csak megerősít. Ha felnőtt nő létedre te mindig csak olyan pasasnak tetted szét, akibe egyoldalúan szerelmes voltál, de a pasi beléd nem, akkor nagyon komolyan el kellene gondolkoznod egy szakember fekeresésén, és rendbe rakni ott fent a dolgokat a fejedben.


Ha ezzel végeztél, utána kezdj el ismerkedni!

2020. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
22-es köszi, hasznosak voltak a válaszaid. :D 23-as Nem tettem szét a lábam “pasasoknak”. Abban igazad van, hogy dolgoznom kell magamon, mivel nem egészséges benne maradni sokáig egy bántalmazó kapcsolatban. Ettől függetlenül nem szeretném teljesen feladni az ismerkedés lehetőségét, sőt a “szexet” sem szeretném évekig kerülni. :)
2020. dec. 26. 08:58
 49/70 anonim ***** válasza:
84%

48: ha nem adod fel az ismerkedést, amíg nem teszel rendet a fejedben, addig 2 embert szivatsz:

- magadat, mert újra és újra olyan férfiakkal fogsz összejönni, akik nem segítik a rendrakást.

- azokkat a férfiakat, akik pont rendesek lennének veled, te viszont nagyon nem állsz készen egy normális kapcsolatra, így aztán csak valami diszfunkcionális kapcsolat féleség lesz az eredménye, ők meg nem fogják érteni, hogy mi a baj (velük semmi)


A szexet sem kell évekig kerülnöd, csak pont annyi ideig, amennyi idő alatt elmúlnak a problémáid. Ha ez 2 hét, akkor két hétig, ha 5 év, akkor annyi ideig...

2020. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
#49 ezt ennyi erővel a lakosság 99%-ának írhatnád, ritka az olyan ember manapság, akinek minden rendben van agyban. Csak másnak máshogy jelentkezik ez. Nem azt mondom, hogy ne kezelje magát a kérdező, ez csak eszembe jutott, hogy én így látom ezt a dolgot. Több olyan ismerősöm van, akik tanultak, képzettek, kiváló állásuk van, tehát nem egy magukat elhanyagoló emberek, és olyan lelki gondjaik vannak, amikkel évek óta pszichológushoz járnak, van aki antidepresszánst szed, és mégsem oldódik meg a problémájuk. Szóval nem is olyan egyszerű dolog ezt rendbe tenni. Ezek csak eszembe jutottak, nem vitatkozni akarok vagy ilyesmi.
2020. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!