Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viszonyultok a vaginizmushoz? Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Gyógyítható, de komplex betegségről van szó. Lenne annyi türelmed, hogy kivárd, és összejönnél ilyen nővel, vagy automatikusan kizáró tényező, és kuka az illető? Emiatt van bennem félelem az ismerkedés terén, és kíváncsi vagyok a véleményekre.

#Vaginizmus, zárkózottság
2020. dec. 25. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

30: vannak ilyen divatos dolgok, amiket könnyen rámondanak az emberek akár magukra, akár egymásra (nekem is volt exem, akire közölte a párja, hogy vaginizmusa van, csak azért, mert 2 perc előjáték nem volt elég, és fájt a nőnek, mikor durr-bele módszerrel betette).


Ez ugyanaz, mint a nimfománia. Attól, hogy egy nő szereti a szexet, nem lesz nimfomán, az is egy súlyos mentális eredetű szexuális zavar, mégis boldog boldogtalan rásüti a másikra, vagy mondja magára.

2020. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
#30 vagyok. Őszinte leszek, nekem egyszer itt írta valaki, hogy ez lehet a bajom, én előtte nem tudtam, hogy létezik ez a probléma. De nekem pl a nőgyógyász is azt mondta, hogy úristen mikor voltam utoljára férfival, mert alig tudott megvizsgálni. Mondtam, hogy tegnap.. Akkor is iszonyatosan szorítottam, a helyzet miatt érthető módon, de ha őt is meglepte, akkor gondolom másnak nem ilyen.
2020. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a törpegekkóm mérete kb. mint egy átlagember kisujja így igen. Mi több ideális pár lennénk. Könyörögnöm kéne neki, hogy ne múljon el :).
2020. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

32: igen, akkor szűk vagy, több idő, figyelem, esetleg sikosító kell hozzád.


És cseréld le a nőgyógyászt, mert egy tapló.


Egyébként ami neked van, az alapjában véve nem is probléma, jobb, mint amikor harangozik az ember a nőben, de igen, téged nem lehet csak úgy elkapni egy gyors menetre. Ez szerencsére nem vaginizmus.


(és sok oka lehet, lassabban engedsz fel, ilyen vagy genetikailag)

2020. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
79%
Összejönnék vaginózisban szenvedő nővel, segíteném mindenben és kivárnám, amit ki kell. Ha megszeretném, akkor sem hagynám el ezért, ha nem gyógyulna meg egyáltalán. Viszont az elején tudnom kéne, hogy nem én váltom ki belőle ezt a problémát, hanem huzamosabb ideje fennálló dologról van szó, különben azt hinném, valami baj van velem, és azért ilyen.
2020. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%
#32 vagyok, oké köszi, megnyugodtam akkor:) már megérte feljönni ide ma.
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
69%
istenem 35... ennél nagyobb benyalást még a világ nem látott. Ennyire nincs csaj?
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
35-ös vagyok és egy vén csataló, kedves 37. Az a bajotok, hogy elfelejtettetek már embernek lenni vagy már nem is úgy szocializálódtatok, tudod? Ha nem tudod kedvedre tömni, akkor a nő már nem is ér semmit. Neked. Amúgy kinek nyalnék be? Ez egy anonim oldal, nagyokos. F50.
2020. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

38: azt ugye tudod, hogy a vaginizmus nem olyan dolog, hogy pár hónapot türelmes vagy, és akkor megoldódik? Hogy évekről lehet szó?


Kb olyan vagy, mint a múltkori megerőszakolt nős poszt, ahol több helyi incel írta, hogy ő türelmes lenne, akár X időt is várna... és az X idő ilyen fél év körül szórt... persze, mert ez nem egy akár több éves probléma, hanem a türelmes srácok nagyvonalúan akár fél évet is várnának.

2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
36: :) örülök! vigyázz magadra!
2020. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!