Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viszonyultok a vaginizmushoz? Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Gyógyítható, de komplex betegségről van szó. Lenne annyi türelmed, hogy kivárd, és összejönnél ilyen nővel, vagy automatikusan kizáró tényező, és kuka az illető? Emiatt van bennem félelem az ismerkedés terén, és kíváncsi vagyok a véleményekre.

#Vaginizmus, zárkózottság
2020. dec. 25. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
Hol a válaszom???
2020. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
74%

Nekem szerintem első kapcsolatomban volt vaginizmusom. Ugye alapból első volt, szóval az elején fájt meg még szűkebb voltam, de utána több hónappal is ugyan úgy problémát okozott a szex. Főleg az elején. De nálam ment a behatolás, de csak misszionáriusban, utána picit ha már hozzászoktam lehetett pozíciót is váltani, de fájni mindig kicsit fájt, meg volt hogy ki kellett mennem pisilni közben, mert rám tört a vizelési inger.

Nálam amúgy röhejes módon azóta se jött ez elő senki mással. Szóval kifejezetten a páromhoz volt köthető, szóval lehet neked se lenne gond jó partnerrel.

Viszont nálam a szerelem hozta ezt elő, és azért mert megfelelési kényszerem volt a srácnak, akibe szerelmes voltam, ezért rágörcsöltem. Sajnos azóta se voltam olyan szerelmes, de viszont szerelem nélkül remekül működik nálam a szex. Remélem persze, hogy ezt a kettőt majd sikerül összeegyeztetnem.

Te tudod esetleg, hogy nálad mi az ok?

2020. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy mentális eredetű probléma.


Miért nem oldja meg a problémáját, mielőtt kapcsolatba kezd?


Nem, nem jönnék össze vele, előbb szépen tegye rendbe az életét, és utána nyisson mások felé.

2020. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha elore tudnam, biztos, hogy nem.
2020. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ennek a dolognak van olyan változata is, amikor nem is lehet egyáltalán behatolni, és ti most arról beszéltek? Vagy arról, ami nekem is van, hogy az elején kicsit nehezebb, de ha bent van, akkor oké, csak kicsit szűk? Mert ha a másodikról, akkor most rosszul érzem magam, én sosem gondoltam, hogy emiatt otthagyhat valaki..
2020. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
51%

25: az elején kicsit nehezebb, aztán oké, az nem vaginizmus, az kb minden nőre igaz (leszámítva azokat, akik valami miatt már nagyon tágak, legyen szó genetikáról, szülésről, vagy bármi egyébről).


A vaginizmus az, amikor a nőben van egy mentális blokk, alul összeszorítja, és vagy lehetetlen a behatolás, vagy ha lehetséges is fizikailag, az csak nagy fájdalmak árán (amibe kb normális férfi nem vág bele, mert ilyen nemi erőszak szintű a dolog)

2020. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
A vaginizmusnal nincs behatolas, mert a no annyira befesziti az izmait, hogy kb. lehetetlen behatolni! Ha megis sikerul, az iszonyat fajdalommal jar, mert az izmok behatolas utan sem lazulnak el. Fejben dol el, es persze idore es sok egyuttletre van szukseg ahhoz, hogy elmuljon.
2020. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
#25 vagyok, igen nekem is ez van, szorítom, és fáj, de csak addig, amíg bent nincs. Utána oké, csak mondták már, hogy elég szűk..
2020. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%

28: ez teljesen természetes, finomabb behatolással, türelemmel, odafigyeléssel megy a szex gond nélkül, 10 nőből kb 9 ilyen, mint te.


A vaginizmus egy mentális betegség, és ott nincs olyan, hogy "utána oké".

2020. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
Oh, pedig én meg voltam róla győződve, hogy nekem ez a bajom. De szerintem biztos valami van, csak talán enyhébb, mert mindig szorítom előtte, nem tudom ezt irányítani.
2020. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!