Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a társkeresőkön miért nem veszik észre a tipikus semmi baj a külsejével típusú átlagos pasikat? Rakás átlagos ismerpősöm van, aki kritikus szemmel sem ronda, de jó ha 3 havonta 1 nő visszaír nekik az is csak flegmán.

Figyelt kérdés

pl:


[link]


[link]


2020. dec. 30. 18:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, emlékszem a kérdésedre. Nem mutatsz arcot, így nem tudjuk megmondani. Egy test alapján azért nem mondanék véleményt, mert engem nem a másik teste érdekel. Az tök pozitív, ha sportol, de aki ennyire a testét isteníti hogy olyan képet rak ki, azzal eleve szóba sem állok, akkor sem ha magasabb kategória, mint én vagyok.

És már akkor is elbliccoltad a választ, megint megkérdezem: ha te csúnya arcúnak tartod magad ugye csúnya arcú lányokra írsz rá? Ugye, hogy nem?

2020. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya arcú, teszem fel 10/5 az arcom, testem az szerintem valamennyire jobb, 10/6.5 így tenném magamat egy 10/6-ra, bár nem pontozunk, mert nem lehet és nem is illik. Enneke ellenére csak túlsúlyos átlagarcú nők írnak rám, ha én egy 10/6 ra rírok, síri csend van..
2020. dec. 31. 00:31
 23/51 A kérdező kommentje:
és nem, nem hiszem h a túlysúlyos az én szintem, ha én heti 2-3 edzést teszek bele a testembe...ha meg igen, akkor szégyelljék magukat a nők (majd kioktatnak itt), hogy sportosabb fazonnal a bálna nő a szintje
2020. dec. 31. 00:32
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
20: azért sok esetben, amit a gyk-n látok, még ha a smink le van törölve, akkor is átlag feletti az a nő, akit átlagosoznak. Azon, amit belinkeltem, nincsen kilós vakolat, egy pici spirál, szemhéjtus van, meg max. ki van töltve a szemöldöke.
2020. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Szóval nagyon nem hiszem, hogy ez az én szintem, ha én nem vagyok elhízva és edzek: (persze majd a nőhad megmagyarázza, hogy ez nem ronda arcilag és örüljön 10 ből 8 férfi, ha egy ilyen nő ránéz. Nem, én nem örülök, hiéba írok átlag nőnek, az levegőnek néz)


[link]


amilyet szeretnék csak pl 30 évesbe: és senki se mondja, hogy de ez szép (mert itt mindig ez megy), ez sima átlag, ami sima átlag pasihoz passzolna. De az ilyen is csak a Chris Hemsworth típusnak hajlandó csak visszaírni tapasztalom szerint. Ezért van nagy baj a társkeresőkkel.


[link]

2020. dec. 31. 00:44
 26/51 A kérdező kommentje:

Vagy egy ilyet:


[link]


Most tekintsünk el attól, hogy sok sminkkel, meg szempillaizével, más hajjal +1 szintet lehet hozni a nőre. Most az alapállapotot nézzük. De ezek is a top 10% pasinak válaszolnak csak.,

2020. dec. 31. 00:49
 27/51 anonim ***** válasza:
51%
Majd ha nem lesz férfi, aki térden csúszik előttük, akkor lejjebb adják az igényt. Addig viszont mit vártok?
2020. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Mindig lesz férfi. Ma beszéltem egy 32 éves nővel, régi ismerős, társkeresőzik. 5 év alatt 15 kilót hízott, de elmondása szerint semmivel sem kap kevesett randira hívást mint 5 éve mínusz 15 kilóval. Napi 3-4 pasi ír rá és van köztük vonzóbb is. Persze 5 ből 4 dugni akar, de ő is főleg azért van ott, hogy 1-1 jobb pasival összehozzon 1 légyottot. ÉS van siekre! Ez a durva. Nem sajnálom tőle, mert rendes nő, csak szexéhes. És megteheti h válogat átlagos arcú eléggé túlsúlyos nőként.
2020. dec. 31. 01:50
 29/51 anonim ***** válasza:
40%

Egy szexéhes nő mindig válogathat. De egy normális nő, aki kapcsolatot keres és átlagos, ugyanúgy nem talál. Rám is szinte naponta írnak helyes, jóképű, nálam 10-15 évvel fiatalabb pasik, ami egy komoly kapcsolatot kereső negyvenes nő számára nem érték.

De a korban hozzám illő férfiak is csak dugni akarnak többnyire, ha legalább megközelítik a szintemet. Az írni nem tudó fogatlan szakmunkással, sörhasú mesteremberrel, tetovált kivénhedt macsóval meg nem fogok összejönni mert nagyon nem az én szintem. Szóval én átérzem a problémádat. De ettől függetlenül buta vagy, ha azt hiszed, azok a nők Chris Hemsworth-re várnak. Eleve kevés igazán jóképű pasi van fenn társkeresőn komoly szándékkal. Ők is átlagos pasira várnak, de olyanra, aki tetszik nekik. Ezt nem bírjátok megérteni. Én nagyon jó pasikat is utasítok el gyakran. Egyfelől mert nem vagyok hülye és tudom, mit akar tőlem, másfelől meg azért mert nem érdekel. Eddig minden pasim átlagos volt, mint én is, és ezután is az lesz. De valami megfogott benne. És benned semmi olyan nincs, ami megfogná őket. Mondom én, ha valaki a kigyúrt testével pózol, nálam instant kuka. Például. Akkor is ha kategóriákkal felettem van.

2020. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

24: A képen szereplő lány fiatal, nőies, szabályos arca van, mindezek mellett viszont bőven van optikai tuning a képen. Összességében így is átlag felettinek mondanám, de azért abban teljesen biztos vagyok, hogy nem így néz ki a hétköznapokban.

Akit a kérdező linkelt a 25-ös válaszban (19 éves lány), na ő tényleg totál átlag. A 26-os válaszban linkelt nő szintén.

2020. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!