Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a társkeresőkön miért nem veszik észre a tipikus semmi baj a külsejével típusú átlagos pasikat? Rakás átlagos ismerpősöm van, aki kritikus szemmel sem ronda, de jó ha 3 havonta 1 nő visszaír nekik az is csak flegmán.

Figyelt kérdés

pl:


[link]


[link]


2020. dec. 30. 18:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
41%

Én se írnék vissza ezeknek!


20/L

2020. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
75%

#29: "De egy normális nő, aki kapcsolatot keres és átlagos, ugyanúgy nem talál. Rám is szinte naponta írnak helyes, jóképű, nálam 10-15 évvel fiatalabb pasik, ami egy komoly kapcsolatot kereső negyvenes nő számára nem érték."


És most muszáj lenne megsajnálnom téged?


Úgy mondjátok ezt a "normális kapcsolatot nehéz találni" dolgot, mintha csak a nőnek lenne nehéz és egyébként is nem a nő szabná meg legtöbbször az úgymond normális kapcsolat kereteit.


A normálisnak mondott kapcsolatoknál is ugyanez van. Egy adonisszal sok nő normálisnak értékel olyan kapcsolatot is, hogy a férfi néha átjár hozzá szexelni meg ritkán elmennek közös programra.


Egy pénzkereső robottal, akiből anyagi haszna van olyat is normálisnak ítél, hogy a férfi 2 hónapot kamionozik és két hetet van otthon és a távollét alatt heti kétszer videochatelnek.


Viszont társkeresőn legtöbbször azt jelenti a "normálisat keresek", hogy minimum 5 randi előzi meg a szexet, ami egy férfi oldaláról úgy értelmezendő, hogy randinként -5000 Ft, ami összesen olyan 25-30 körül van, mínusz a rászánt idő, mondjuk 8x1 óra telefon/videochat, 5x4 óra randi és ennek bármelyik pontján egyetlen egy rossz mondattal összeomlaszthatja a lassan épülő kártyavárat és a nő akár szó és indoklás nélkül offolhatja. Sőt, még el sem kell rontania semmit, az idő az ellensége, hiszen bármikor felbukkanhat akár az ex, akár egy nála jobb parti, akivel elkezd ismerkedni a nő, akár párhuzamosan, végül mellette dönt. Vagy akár egy kedves barátnő, családtag is megtorpedózhatja a bimbózó kapcsolatot, mert Göbbels óta tudjuk, hogy ha valamit sokszor mondogatnak sok irányból, akkor hajlamosak vagyunk elhinni.


"De a korban hozzám illő férfiak is csak dugni akarnak többnyire, ha legalább megközelítik a szintemet."


És ebben mi a meglepő? Egy veled azonos korú férfit teljesen más fog motiválni, mint téged.


Az a baj, hogy nem nyitsz a fiatalabbak felé, mert azokról viszont 100%-osan azt feltételezed, hogy csak azt akarják.


"Az írni nem tudó fogatlan szakmunkással, sörhasú mesteremberrel, tetovált kivénhedt macsóval meg nem fogok összejönni mert nagyon nem az én szintem."


Senki nem kérte. Még egy indok, hogy nyiss a fiatalabbak felé. De amíg kitalálsz kifogásokat elméletben, anélkül, hogy megismernéd a másikat, addig hadd ne sajnáljunk már. Ez ezért nem jó, az azért nem jó, amaz meg amazért nem jó...


"Eleve kevés igazán jóképű pasi van fenn társkeresőn komoly szándékkal. Ők is átlagos pasira várnak, de olyanra, aki tetszik nekik."


Na itt az első probléma, amit el kéne fogadnod, tudatában lenned és akkor lehetne tovább lépni a következő lépcsőfokra. Átlagos = az adott halmaz 50%-a.


Ha nem jön be minden MÁSODIK férfi, akkor neked bizony átlagon felüliek az igényeid. Amivel önmagában nincs baj, csak akkor valld be, ismerd el, hogy neked mondjuk csak minden 5. férfi tetszik annyira, hogy jobbra húzod (a férfiak 20%-a), vagy még ennél is kevesebb, minden 10. férfi (a férfiak 10%-a).


Aztán ezek után próbáld meg elhelyezni önmagadat akár csak női szemmel, hogy a 20-40 közötti nők között te mennyire vagy jó nő. Ne csak a korosztályodat nézd, mert egy 40 éves férfi nem fog vergődni, hogy ő nem jön össze 10 vagy akár 20 évvel fiatalabb lánnyal, mert csak a nők ilyen finnyásak, hogy nekik fiatalabb srác nem kell, mert az biztos csak dugni akar...


"Eddig minden pasim átlagos volt, mint én is, és ezután is az lesz."


Ismételten próbálom megértetni: Az átlag egy relatív matematikai fogalom, azt jelenti, hogy a vizsgált halmaz egyik fele felette van, másik fele alatta. Függetlenül attól, hogy a vizsgált halmazban mennyi a fogatlan öreg hajléktalan segédmunkás és a Ryan Gosling. Ha több az öreg hajléktalan segédmunkás, mint a Ryan gosling, akkor feléjük fog húzni az átlag, ha pedig egy fitneszversenyen és férfimodellek között vizsgálod, akkor számos kockáshasú srác is átlag alá fog csúszni.


Jó példa erre egy képen: [link]


VV Soma arckifejezése (kb. mint akit most vert össze az anyja a barátnője előtt, amiért osztályfőnöki intőt kapott).


"Mondom én, ha valaki a kigyúrt testével pózol, nálam instant kuka. Például. Akkor is ha kategóriákkal felettem van."


Ilyen sincs, hogy kategóriákkal feletted vagy alattad. Egzakt szempontok alapján (vagyon, antropológiai jellemzők, izomzat, stb.) lehet rangsorolni, de értelme nincs, hiszen vonzalom vagy van, vagy nincs. A "kategóriákkal feletted"-nek maximum akkor van értelme, ha globálisan vizsgáljuk, hogy az adott valaki mennyivel több ellenkező neműnek jön be, mint te. De az pedig így az ismert személyek felé fogja billenteni a mércét, tehát megint torz lesz. Marilyn Mansont egy mátészalkai szakközépiskolában agyonverte volna az etnikai kisebbség, de mivel ismert és híres, rengeteg szép modellcsajjal összejött és ki tudja még mennyit húzott meg a backstageben.


Lang Györgyi is biztosan kap ezernyi ajánlatot kövérkedvelő férfiaktól, tehát akkor ez alapján ő is kategóriáján felül van egy csinos falusi lánynak, aki alig mozdul ki otthonról?


Ezért nincs értelme ilyennek, hogy kategóriádon felül vagy alul. Önmagadnak kategorizálhatsz, de már a saját haverod vagy akár ikertestvéred is másképp fogja rangsorolni az illetőket.


Egyedül annak van értelme, hogy vonzó vagy-e a másiknak vagy sem. Meg esetleg még annyi, hogy mennyi ellenkezőneműnek vagy vonzó.

2020. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Volt randim olyan novel, aki sajat bevallasa szerint 50-bol 1-et huzott jobbra. A masik, az egesz napi termesbol csak engem huzott felre. Nem vagyok egy bajgunar, es nem autos meg aranylancos kepeket tettem fel. Ellenben irtam par egyedi sort magamrol, arra "raboltak ra". Igy is lehet. Nem gondolnam, hogy ferfimodell kategorias vagyok kinezetre, en atlagosnak tartom magam, a photofeeleren meg meg alatta is voltam azokkal a kepekkel, amik kint voltak a Tinderen. Ezt hogyan illeszted bele az eltorzult vilagkepedbe?
2020. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Viszont társkeresőn legtöbbször azt jelenti a "normálisat keresek", hogy minimum 5 randi előzi meg a szexet, ami egy férfi oldaláról úgy értelmezendő, hogy randinként -5000 Ft, ami összesen olyan 25-30 körül van, mínusz a rászánt idő, mondjuk 8x1 óra telefon/videochat, 5x4 óra randi és ennek bármelyik pontján egyetlen egy rossz mondattal összeomlaszthatja a lassan épülő kártyavárat és a nő akár szó és indoklás nélkül offolhatja. Sőt, még el sem kell rontania semmit, az idő az ellensége, hiszen bármikor felbukkanhat akár az ex, akár egy nála jobb parti, akivel elkezd ismerkedni a nő, akár párhuzamosan, végül mellette dönt. Vagy akár egy kedves barátnő, családtag is megtorpedózhatja a bimbózó kapcsolatot, mert Göbbels óta tudjuk, hogy ha valamit sokszor mondogatnak sok irányból, akkor hajlamosak vagyunk elhinni


Ez nagyon ott van. Ismerkedsz 2 hétig, szinte házasodna veled, annyira odavan érted, erre mondasz valami ciccaset, ami kicsit kértelmű és eltűnik szó nélkül. Többet nem fog írni már soha. Vagy jön egy jobb pasi, az ex is ha ír, máris ugrik rá sok nő. Plusz a barátnők megnéznek és ha egy is azt mondja, hogy hát jobbat érdemelsz (mégha nem is), akkor azonnal offol a nő.

2020. dec. 31. 13:29
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

#33: "Nem gondolnam, hogy ferfimodell kategorias vagyok kinezetre, en atlagosnak tartom magam, a photofeeleren meg meg alatta is voltam azokkal a kepekkel, amik kint voltak a Tinderen. Ezt hogyan illeszted bele az eltorzult vilagkepedbe?"


Úgy illesztem be, hogy az egyedi megtalálta a másik egyedit. Nem tudjuk mi volt az a pár egyedi sor, ami ennyire felkeltette az adott nő (akinek a külsejéről, koráról, családi állapotáról, párkapcsolati céljairól és szexuális intenzitásáról semmit nem tudunk) figyelmét, ahogy azt sem említetted, hogy volt-e a randinak bármilyen eredménye, mikor volt szex (ha volt egyáltalán) és volt-e ismétlés, folytatás, lett-e belőle párkapcsolat, ha igen, meddig voltatok együtt, ha szétmentetek miért mentetek szét. Ezek mind-mind nagyon fontos szempontok, hogy a teljes képes lehessen vizsgálni.

2020. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

#32 Miért kéne megsajnálnod? Tényeket írtam. És sehol sem mondtam hogy csak nekünk, nőknek nehéz normális párkapcsolatot találni mert mindkét nemnek egyformán nehéz. Ezt sosem vitattam. Sőt azt is beismerem készséggel, hogy csak szexet hamarabb találok, mint egy férfi, de azt is hozzá tettem, hogy mivel nem ezt keresem, nekem ez nem érték. Tehát nem csak sajnálni nem kell, hanem irigykedni sem.


Ami a válogatósságot, meg a külsőt illeti, én a rám író korban hozzám illő férfiak közül, miután kiestek az egyértelmű lepukkant és/vagy buta alakok, szinte az összessel beszélgettem és randira is mentem. Volt közöttük kövér és sovány, ősz és kopasz, pocakos és sportos. Nem volt bajom a külsejükkel, nem zárkóztam el attól, hogy hátha lesz közös vonzalom, érdeklődés stb de nem volt. Az esetek többségében egyik oldalról sem igazán, de bevallom, volt akinek bejöttem, viszont egy idegesítő ember volt. De nem volt bajom a külsejükkel, mert jó humorral, műveltséggel, stílussal ugyanebből a külsőből sok mindent ki lehet hozni. Nem hoztak. Belsőre tudom, mit keresek és mindenki olyannal boldog csak, aki hozzá illik. Én ezt nem tartom válogatósságnak.


Ja, és tudod hány randim volt? 8. Ennyi volt a rám író, korban hozzám illő férfi aki nem egy lepukkant kocsmatöltelék. Azt a kb harminc fiatal srácot meg jogosan utasítottam el, biztos nem komoly kapcsolatot keres a motorbiciklijén pózoló, kigyúrt napszemüveges kölyök egy negyvenes anyukától. Hülye azért nem vagyok.

2020. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
#33: Amit még elfelejtettem: "saját bevallása szerint", ami már önmagában boríthatja az egész filozofálást. Hiszen egy okos nő pontosan tudja mennyire hízelgő tud lenni egy ilyen kijelentés bármelyik férfinek. Ahogy azt is, hogy mennyire fájdalmas tud lenni az őszinteség is, ha úgy megy randira, hogy "remélem nem lesz csúszás, mert összesen 2 órám van rád, ugyanis utánad még megyek egy másik Tinderes sráccal is randira meg holnap is van még egy harmadik, aztán majd eldöntöm, hogy melyikteket választom."
2020. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Azért én a 29-est qrvára irigylem ám több mint 10 évvel fiatalabb nőként... Még hogy átlagos! Jó, én átlag alatti vagyok, de azért ehhez: "szinte naponta írnak helyes, jóképű, nálam 10-15 évvel fiatalabb pasik" nem átlagosnak, hanem bőven átlag felettinek kell lenni.
2020. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

#38 Pedig ha látnál, nem ezt mondanád. :-) Egyszerű, sminkeletlen fotóim vannak fenn, nem filteresek csak al'la nature. Nem mutogatom a testem, ízlésesen öltözöm. Az, hogy egy csomó kanos gyerek a fejébe veszi, hogy idősebb nővel szívesen kalandozna és ehhez keres nőt, nem az én hibám. Én fiatalos vagyok és vigyori, mindenki azt gondolja a képeimről hogy az a típus vagyok, aki nagy kanállal habzsolja az élvezeteket. Ami igaz is, csak nem úgy ahogy ők gondolják. Amúgy ezek szinte minden korombeli nőre ráírnak, akin látszik, hogy életvidám, a nagy számok alapján hátha. Erre legyek büszke?

Hogyan is lehetnék jó nő, ha kapcsolatra komoly, normális, hozzám illő férfinek nem kellek? Ez badarság.

2020. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Ja, és tudod hány randim volt? 8. Ennyi volt a rám író, korban hozzám illő férfi aki nem egy lepukkant kocsmatöltelék. Azt a kb harminc fiatal srácot meg jogosan utasítottam el,


Akkor te 40 esként bomba nő vagy.

2020. dec. 31. 13:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!