Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a társkeresőkön miért nem veszik észre a tipikus semmi baj a külsejével típusú átlagos pasikat? Rakás átlagos ismerpősöm van, aki kritikus szemmel sem ronda, de jó ha 3 havonta 1 nő visszaír nekik az is csak flegmán.

Figyelt kérdés

pl:


[link]


[link]


2020. dec. 30. 18:05
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Hadd ne kezdjem el bizonygatni, hogy nem úgy van ahogy írod, ugyanis minden normálisnak tűnő férfivel belementem levelezésbe, telefonálásba és jó párral randiba is. Nem várom el a diplomát, ha mellé olvasott, művelt, egyik sem volt az. Nem várom el a kemény edzéseket, de már randi alatt azzal zargattak, hogy akármikor hívnak, rám írnak edzeni vagyok, minek annyit, majd kapcsolatban is el fogok járni heti háromszor edzeni???? Ja, és várom az olyan férfiakat akiknek van komoly hobbija érdeklődési területe, de eddig még mindenki csak a tévét, sörözést, forma1-et, sportfogadást tudta megnevezni. És nem a férfiakat hibáztatom, mert volt olyan is aki megfelelt volna,de annak én nem kellettem volna komolyra, mert ugye ott a gyerek, heti hányszor hány órát tudok szabaddá tenni, satöbbi. Volt aki elfogadta volna a gyereket is, de világosan megmondta, hogy ez csak barátság extrákkal lesz, tehát úgy gondolta hogy néha itt alszik, gyerek nem zavarja, de ebből nem lesz igazi kapcsolat.

Belefáradtam. Nyilván nem vagyok elég szép,elég jó,vagy nem tudom. Pedig külsőre nincsenek túlontúl nagy elvárásaim. Na mindegy, végülis évekig voltam egyedül, neveltem a gyerekemet, nem kerestem társat, elleszek én egyedül most is. Csak jó lett volna. Hát ennyi.

2020. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!