Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a társkeresőkön miért nem veszik észre a tipikus semmi baj a külsejével típusú átlagos pasikat? Rakás átlagos ismerpősöm van, aki kritikus szemmel sem ronda, de jó ha 3 havonta 1 nő visszaír nekik az is csak flegmán.

Figyelt kérdés

pl:


[link]


[link]


2020. dec. 30. 18:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hát köszönöm, már ezért megérte feljönnöm ma ide.
2020. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
57%

#36: "Sőt azt is beismerem készséggel, hogy csak szexet hamarabb találok, mint egy férfi, de azt is hozzá tettem, hogy mivel nem ezt keresem, nekem ez nem érték. Tehát nem csak sajnálni nem kell, hanem irigykedni sem."


Ez olyan, mintha azt mondaná a milliárdos, hogy neki bőven elég a kőbányai garzon panellakás, mert oda kötik gyerekkori nosztalgikus érzelmi szálak és bőven elég, ha számolgatja a milliárdjait a bankszámláján, tehát számára nem érték a pénz és ne irigykedj rá.


Igen, SZÁMÁRA lehet, hogy nem érték, de attól még az én meg sok más ember számára érték lenne.


Vagy egyszerűbb példa, az afrikainak magyaráznád, hogy számodra nem érték a csapvíz, mert évek óta nem is ittál belőle, hanem palackos vizet veszel nagy ritkán másnaposságkor, amúgy meg alkoholt és kólát. Ettől függetlenül ugyanúgy érték, hogy ivóvíz folyik a csapon, hogy NEKED konkrétan nem az.


"biztos nem komoly kapcsolatot keres a motorbiciklijén pózoló, kigyúrt napszemüveges kölyök egy negyvenes anyukától. Hülye azért nem vagyok."


1. Nem mindegyik ilyen, hanem tipikus női jó szokásként kiragadtál egy szélsőséges példát a 30 közül.


2. Simán lehet, hogy csóri nem fotogén és az 500 képből az a néhány fotó, ami vállalható és azon tetszik önmagának.


3. Ha tényleg ennyire kevés, 8 férfi volt, akkor tényleg nem értem miért nem adsz még esélyt sem a BESZÉLGETÉSRE. Mert ahol megrohamozzák a nőt több százan és nem győz válogatni a jobbnál jobb pasik közül, ott elfogadom, hogy szigorúan szűr és már ott kiestél, ha van egy pici gyűrődés a zakódon vagy rosszul raktad fel a mandzsettagombot, esetleg helytelen akcentussal mondtad ki az elit étteremben a ritka francia bor nevét.


"Hogyan is lehetnék jó nő, ha kapcsolatra komoly, normális, hozzám illő férfinek nem kellek? Ez badarság."


Akkor fordítva én is mondhatnám, hogy hogy lehetnék helyes pasi, ha a korosztályom amiatt tesz lapátra, mert aki komolyat akar az idősebb pasikra vadászik, aki meg kalandozni meg partiribiskedni az kigyúrt pózerkedős divatmajmokra, aztán jobbhíján próbálok én is magányom fájdalmában ezekre hasonlítani, aztán rájövök, hogy ettől még komoly kapcsolatom úgysem lesz egy korosztályombéli partiribivel sem a normális lányok meg vagy idősebb pasikra hajtanak vagy elkeltek már és nyitok az idősebbek felé, azok meg a fiatalságom miatt zárnak ki, mert biztos csak dugni akarok...


A hozzád illő meg nem az, aki korban hozzád illik. 40-es férfiként ha szingli lennék (vagy leszek még ha megélem) én is fiatal lányt keresnék és el is mondom neked, hogy miért.


NEM azért, mert aljas módon már előre eltervezem, hogy a páromat x év után lecserélem fiatalabbra.


NEM is azért, mert butuska és a rutinommal majd galád módon manipulálhatom.


NEM is azért, mert stabil egzisztenciával és felhalmozott vagyonnal sakkban tudom tartani és rám van utalva.


MÉG CSAK NEM IS a feszes, fiatal teste miatt.


Hanem egyetlen egy okból... Ez pedig nem más, mint egy fiatal lány még idealista, keveset sérült múltbéli kapcsolataiban vagy hosszantartó szingliségben, kevésbé alakult ki felejthetetlen, mély kötődés exek iránt, alkalmazkodóbb, rugalmasabb, kevésbé alakultak ki neki fura szokásai a hosszú egyedülléttől vagy egy hosszabb kapcsolatban, ahol mindig kicsit az exét fogja bennem is keresni, illetve jó értelemben naiv és idealista, sokkal könnyebben terelhető pozitív irányba, legyen az akár a dohányzásról való leszokás, egészségesebb életmód vagy egy olyan tanfolyam/iskola elvégzése, ami nagyon hasznos lenne számára és szeretné is csinálni, csak nincs benne elég motiváció, mert a környezete és a korosztálya lehúzza őt, hogy ne legyen unalmas könyvmoly, helyette bulizzon és sz..rjon le mindent.

2020. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
39%

Tehát most válasszak egy olyan harmincast mint te, aki már eleve arra készül, hogy majd ha dob engem és negyvenes szingli lesz, olyan fiatal lányt keres majd aki kevésbé sérült az olyan pasik miatt mint ő is....nice! Ugyanis ha én most negyvenesként esélyt kell adjak egy 10 évvel fiatalabbnak, akkor őt nem érdekli, hogy én mennyit sérültem, de negyven évesen már igen? Fck logic.

Ennyi a hozzáfűzni valóm. Szerinted én egy sérült, nőgyűlölő negyvenes pasit keresek, vagy egészségeset? Vagy csak a nők sérülnek és égnek ki, vagy hogy gondolod? Kettős mérce bejátszik.

2020. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"Tehát most válasszak egy olyan harmincast mint te, aki már eleve arra készül, hogy majd ha dob engem és negyvenes szingli lesz, olyan fiatal lányt keres majd aki kevésbé sérült az olyan pasik miatt mint ő is....nice!"


Pontosan az ilyesmikre céloztam sérültség alatt. Az egész válaszomból ezt mazsoláztad ki, azt is jól megforgatva, hogy a saját igazadat próbáld meg bizonygatni vele.


Direkt leírtam, hogy NEM ezért, meg azt is, hogy HA szingli lennék ennyi évesen. Ugyanis egy kapcsolat 2 emberen múlik. Lehet egy ember úgy is szingli ennyi idősen, hogy túl van több kapcsolaton, csalódáson és úgy is, hogy senkije se volt vagy alig volt valakije, mert a karrierjét építette idáig. De ettől még élettapasztalata mindenképpen van, csak lehet simán elméleti is és gyakorlati is.


"Ugyanis ha én most negyvenesként esélyt kell adjak egy 10 évvel fiatalabbnak, akkor őt nem érdekli, hogy én mennyit sérültem, de negyven évesen már igen?"


Pont azért kellene esélyt adnod neki, hogy ne sérüljön és legyen egy normális, kötődni képes párod, aki még fiatalabb is nálad.


"Szerinted én egy sérült, nőgyűlölő negyvenes pasit keresek, vagy egészségeset?"


Az egészséges viszont fiatalabbat keres, leírtam, hogy milyen okból. Neked ugyanezt kéne tenned, fiatalabb srácot keresned, aki alkalmas komoly kapcsolatra és nem csak dugni akar. Hidd el, van rengeteg ilyen.


De helyette még várhatsz, amíg 50 leszel meg 60 és vergődhetsz itt állandóan, hogy milyen rossz a 40-es anyukák élete, mert nem JUT nekik abból a kevés normális 40-es férfiból, aki szingli, nem nőgyűlölő, nem perverz agybeteg, nem munkakerülő fogatlan tróger, nem a 20 évesekre hajt és nem utolsó sorban nem happolta el előled valamelyik másik nő, aki szintén az ilyenekre hajt...

2020. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
csak ugye egy 5-10 évvel fiatalabb pl 33 éves pasi amikor öregszel jó esetben fog fiatalabb után nézni 8-10 év múlva
2020. dec. 31. 16:57
 46/51 anonim ***** válasza:
Erről beszélek én is. Ezért nem kell. De te csak erőszakoskodsz itt. Tehát a fiatalabb lecserél, az idősebbnek meg eleve nem kellek. De azért milyen jó a nőknek és a férfiak nem felszínesek... Dehogynem.
2020. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

29: "De a korban hozzám illő férfiak is csak dugni akarnak többnyire, ha legalább megközelítik a szintemet."

Na itt van egy óriási félreértés. A valóban szinteden levő férfiak kapcsolatot IS szeretnének tőled. Akik csak szexet akarnak, azok nem a te szinted.

2020. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

#46: Nem cserél le, mert ha beléd szeret, akkor szépnek fog látni 70 évesen is, mert arra fog emlékezni, hogy milyen voltál, amikor megismert. De ha 70 éves korodig vársz, akkor már tényleg csak a granny-fétises srácoknak fogsz bejönni. De egyébként is, ha 70 évesen találsz ilyen srácot, azzal is mi a baj, ha amúgy normális? Én legalábbis férfiként örülnék ha megélem a 70-et, hogy ne csak a pénzemért kelljek majd fiatal lányoknak, hanem találjak egy nagypapa komplexusost, akit szexuálisan is izgat a ráncos bőröm, ősz hajam... Nem pedig menekülök tőle, hogy "Fúj, perverz!"


A kapcsolatok nem ezért mennek szét, hanem azért, mert eleve hazugságon alapultak, amikor a két fél összejött fiatalon és rengeteg szőnyeg alá söpört probléma felpúposodott az évek során. Minden kapcsolat 2 emberen múlik. És a legritkább esetben van olyan kombináció, amikor a két fél meg tudja egymással beszélni a sérelmeit, problémáit, mert ha az egyik még nyitott is és asszertív, akkor is a másik valószínűleg idióta. De az együtt maradó kapcsolatok se felhőtlenül boldogok pont ezért, gyakran találja meg a zsák a foltját olyan értelemben, hogy a behódoló, szubmisszív lány az agresszív megmondóember férjét vagy a behódoló szubmisszív srác a házisárkány hárpia feleségét. Te meg kívülről felszínesen azt látod, hogy "Milyen boldogok, már 30 éve együtt vannak és mikor együtt mennek valahova, mindkettő mosolyog." közben meg már egy szemvillantásból tudja a másik, hogy "hol a helye"... Valóban, tök jó egy ilyen kapcsolat.


A gyerek meg megint olyan, hogy mindkét félnek egyformán akarnia kell és alkalmasnak lenni is a gyereknevelésre. Mert kutyát is sokan akarnak, aztán pár hónap után megunják, hogy le kell vinni és megy a menhelyre. Meg mennyi embernek van idegbeteg kutyája a veszekedések és a következetlenség miatt? Egy gyereknél ez picivel problémásabb eset, aztán lehet szidni a társadalmat, hogy azért lett drogos meg vagdossa magát, mert hülye emódivat. Konkrétan egy embert, egy önálló személyiséggel rendelkező lényt nevelsz fel, ami még képzett klinikai szakpszichológusoknak is feladja a leckét, de te Átlag Józsiként meg Átlag Mariként majd azt gondolod, hogy ha abban nem tudsz a saját pároddal dűlőre jutni, akkor még feltétlenül kell oda egy gyerek, mert az úgy akkor mennyire jó lesz minden.


Meg szétmehet úgy is egy kapcsolat, hogy mindkét fél próbál érett felnőtt módjára dönteni, hogy nem illenek össze és nem korlátozzák többé egymást, mert az egyik vidéki házikóban képzeli el a jövőjét a másik meg pörgős nagyvárosban. Főleg amikor még két kiforratlan személyiség jött össze, akik az egyetem első éveit taposták és fogalmuk sem volt, mit akarnak az élettől, 30 vagy akár 40 fölött találták meg önmagukat.

2020. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Hát ha a tőlem valóban kapcsolatot akaró férfiak a szintem, akkor inkább maradok egyedül. Én azt látom, hogy aki férfiban ugyanilyen, mint én vagyok nőben, sportos, diplomás, tud értelmesen írni, fogalmazni és a hobbi nem a sörözésben és tévé nézésben merül ki, az fiatalabb nőt keres, vagy legalábbis olyat akinek a gyerekei már kirepültek és nem kiskorúak. De inkább gyerektelent. Ebbe nem köthetek bele, ezt elfogadom, de értelem szerűen ezt nem tudom nyújtani. Gondoltam majd rám írnak elvált apukák, hát szinte egyetlen egy sem. Mind gyerektelen.
2020. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kell belemenned olyan kapcsolatba, ami neked nem felel meg. Ha viszont túl magasra teszed azt a lécet vagy túl sok kritériumot támasztasz, akkor olyanok is kihullanak, akik egyébként megfelelnének, ha esélyt kapnának.

- tud értelmesen írni: ha ez azt jelenti, hogy érthetően és nem helyesírási hibákkal teli szövegeket tud írni, akkor azért ez messze nem teljesíthetetlen elvárás és sokan meg is felelnek neki.

- sportos: itt sem mindegy, hogy ez heti 2-3 komolyabb edzést jelent, vagy annyit, hogy egy kiránduláson vagy bicajozáson nem fullad ki 1 óra után

- diplomás: ezt aláírom, nélküle nem férfi a férfi. Bezzeg diplomával...:)

- hobbi: meglepődnél, hogy hány férfinak van valami komolyabb hobbija, ami nem látványos, ezért nem is kommunikálja

- elvált apukák: mert csak ők lehetnek jó társak? Biztos, hogy nincs olyan 40 körüli férfi, akinek nincs gyereke, esetleg nem lehet, viszont szeretne gyereket és el tudná fogadni a tiedet?

2020. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!