Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Unalmas pasiból már ábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas pasiból már ábrándultatok ki?

Figyelt kérdés

Külsőre nagyon helyes volt, sportos, az edzőteremben ismerkedtünk meg.

De olyan fura eszement hobbijai voltak mármint az edzésen kívül.


Szóval idegesített hogy minden hobbija az erdőhöz kötődött: esőben is kiment erdőbe-hegyekbe futni, oda járt fotózni, videózni, bicajozni.

Szinte mindent ott akart csinálni. 1-2 x elmentem vele, hogy megnézzem már mi az a nagy csoda amiért folyton kijárt. Szúnyogok, sár, meleg.


Azért ez itt nem Új-Zéland vagy valami egzotikus sziget, hogy annyira nagy szám legyen erdőben járni.


Szóval én is szeretem a szép kilátást, de nem esőben, és ha nem baj akkor nyáron.


Egyszer rábeszéltem wellnesre, erre ott is ábrándozva bámulta a hegyeket hogy menjünk már ki. Mondom most pihenni jöttünk. Nagy nehezen végigszenvedte.



#furcsa #párkapcsolat #lélek #unalom #unalmas férfi #szerelem nő és férfi közt
2021. jan. 7. 00:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
7-es nekem is volt ilyen exem! Mindig mindenhova kocsival. Lapos, érdektelen ember volt, se a természetet, se a sportot, se az utazást, meg a legtöbb programot se kultiválta. Na ő bődületesen unalmas volt!
2021. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Te vagy unalmas!
2021. jan. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Mit nem adnék egy ilyen férfiért, akinek a hobbija a túrázás, bicajozás, edzés.

Te milyen hobbikat tudsz felmutatni? Mert a wellnessezés nem hobbi.

TE vagy az unalmas.

Sokan nem szeretnek kirándulni, mert itthon "nincsenek" szép tájak, meg itthon minden "ugyanolyan". A francokat, itthon i gyönyörű helyek vannak és inkább megyek télen hóban, sárban, hidegben is egy erdőbe ahelyett, hogy otthon fetrengjek, vagy plázázzak.

Kíváncsian várom a te érdekes hobbijaid listáját.

2021. jan. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas pasibol abszolút, de az erdőjárást imádom, szóval nem lenne probléma.
2021. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Kettőtök közül valószínű te vagy az unalmas, mert ő nagyon nem az.
2021. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

# 15


Csak tényleg nem értem hogy mi a jóistent lehet naphosszat ilyen erdőkben mókolni. Amikor semmi olyan látnivaló nincsen.

2021. jan. 7. 09:54
 17/29 anonim ***** válasza:
72%
Minek mászkálni erdőben és hegyekben, mikor éppen egy szoliban is lehetne csücsöríteni a tükörnek, mi? :D :D
2021. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

# 17


De ha tényleg nincs látnivaló?

2021. jan. 7. 10:24
 19/29 anonim ***** válasza:
77%
Milyen helyeken túráztatok? Kíváncsivá tettél, hogy milyen helyen nincs látnivaló.
2021. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

# 19


Egerben lakik ő is meg én is. Itt a környéken. Nézd nem mindenki szeret gyalog menni egész nap, van akik az autós túrahelyszíneket kedvelik, ahová ki lehet menni és valami szép kilátásnál leülni ilyesmi.

2021. jan. 7. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!