Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/218 anonim ***** válasza:
74%

Mert téged bárki is elutasított személyesen azzal az indokkal, hogy bocsi nem érdekelsz, mert otthon élsz, szia?!

Tudom jól, hogy az én kérdésem miatt tetted ezt a kérdét fel, amit nem sikerült értelmezned sem neked, sem sokan másoknak sem.

Hány visszautasítást kaptál amiatt, mert otthon élsz?

Szerintem ilyen hozzáállással randiig sem jutsz el, nem hogy addig, hogy valaki azért utasítson el, mert otthon élsz.

Igen, nem érdekelt eddig senkit a MIÉRT-ed, de baromira ne azért, mert otthon laksz, hanem a stílusod és hozzáállásod miatt.

2021. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/218 A kérdező kommentje:

#21 Nem érdted a kérdést, itt az a megleő hogy ennyire nem is érdekli a csajokat a "dolog miértjét"


az elvárosokkal semmi baj nincs, csak vazz egy egyszerú kérdés lenne, de már itt kederül milyen felszines és anyagias a legtöbb csaj :(

2021. jan. 20. 14:07
 23/218 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de nekem a tutit a családom és a munkám biztosította, hogy ne kelljen egy normális életért idióták fszát szopni. Ki ne akarna normális életet élni, de komolyan?
2021. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/218 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene hogy érdekeljen? Van itt egy emberke aki heti rendszeresseggel ír ki kérdést hogy ő neki mennyire nem tetszenek a tetovált nők, mennyire nem tekinti őket nőnek stb. Nekem van tetovalasom mégse sirankozok hogy oh milyenek ezek a férfiak, meg se kérdezi nekem miért van tetkom. Tudod miért? Mert egész egyszerűen magasról tojok rá. Van olyan akinek tetszik, azokkal ismerkedem. Te miért idegeled magad ezen? Keress olyat akinek ez nem elvaras.
2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/218 A kérdező kommentje:

#23 igem a provokatív kérdésed ihlette az enyémet. és? és akkor mi van? és képzeld nem félre értettem, hanem reagátam.. mert kvára fonros a MIÉRT.


Te pl MIÉRT vagy ilyen beképzelt? :D

2021. jan. 20. 14:15
 26/218 anonim ***** válasza:
95%
Ezért inkább anyádnál kellene kopogtatnod, hogy miért kúrt a világra csupasz seggel, családtervezés nélkül. Normális családokban segítik a gyereket leválni, nem ez a szánalmas műsor megy. Nem te vagy az egyetlen, aki tehetsz erről, de az egyetlen nő, akire mutogathatsz, az anyád, amiért koloncot nevelt belőled, amit más nő nyakára aggatna, ha kellene neki.
2021. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/218 anonim ***** válasza:
0%
Hany eves is vagy 19 ? Meg mikor vetted a lakasodat?
2021. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/218 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#24 én értem a kérdést, de a miért mit fog változtatni azon, hogy nem felelsz meg az elvárásainak? Semmit. Ha kicsit empatikus, akkor ideig-óráig manipulálható vele, de a végén ugyan ott van, hogy nem az vagy, amire vágyik. És akkor már nem jobb, ha az elején kibukik?


Pl egyik barátnőm éveket tűrt egy lúzer pasinak, aki folyton játszott vele, mert előadta, hogy ő azért érzelmileg élérhetetlen és megbízhatatlan, mert "családi gondokkal küzd" meg mittuomén. Ok, a csaj meg, jó, hát az nem az ő hibája, hogy a családja is milyen, "legalább én lehetek megértőbb". Ok, szemet hunyt felette. Aztán teltek a hetek, hónapok, csak ott van benne, hogy azért jó lenne, ha többet írna, vagy felhívna vagy elmennénk ide-oda, aztán meg sírt nekünk, hogy a pasi érzelmileg elérhetetlen és kiszámíthatatlan. (nemmondod??) Változtatott a miért, az ok bármin is? Mikor egyedül bőgött az étteremben, mert nem ment el a randira, már nem mindegy, hogy azért hanyagol, mert fuckboy vagy azért, mert nem képes feldolgozni és kezelni a gyerekkori sérelmeit és képtelen a romantikus kötődésre?

Hát de. Szerintem mindegy. (mondjuk a lánynak nem volt igaza, azért hanyagolta, mert fuckboy volt, de a barátnm valósága nem ez volt, a csaj valósága az volt, hogy azért hanyagolja, mert lelkileg sérült, és ez az, ami számít, hogy ő mit hitt)

Na, f-szakodott még vele egy fél évig, aztán szakítottak, mert a pasi nem volt érzelmileg elérhető.


Amit tolerálunk a kapcsolat elején és ami felett szemet hunyunk, az lesz az oka annak, amiért a végén szakítunk vele vagy ami idegesíteni fog később.

A miért lehet, hogy neked igazságérzetet ad, de összességében nem változtat semmit.

2021. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/218 anonim ***** válasza:
92%
Na akkor halljuk miért. Látom nagyon ki akarod sírni a banatod. Hát indokold akkor meg.
2021. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/218 anonim ***** válasza:
93%

az aztan valoban ‘tutiba beleules’ hogy ha 30 evesen esetleg atmegyek a pasimhoz, ne az anyjat, apjat kelljen kerulgetnem. 👏🏻


engem az auto szemely szerint nem erdekel, de szerintem lehetnek minimalis elvarasim a ferfiak fele, az nem tutiba beleules. birom, hogy a sikertelenseged egyeteln okanak azt hiszed, h csoro vagy, kozben valoszinuleg inkabb a korlatolt, lusta, frusztralt nogyulole szemelyiseged az oka.

2021. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!