Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezek szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tényleg vannak olyan szakmák, amiket ha meghall a nő, akkor hanyatt homlok menekül a legtöbb, mert mi az, hogy egy pasi nem családfenntartó (vérlázító)? Vagy mélyen hallgatni kell a fizetésről örökre a nő előtt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarnék gyerekeket, tudni akarnám, mennyit keresel, hogy tudjunk tervezni. Ez elvégre egy közös projekt lenne.


Nem akarok, így nekem az a fontos, hogy tudd a saját kiadásaidat fizetni, és a közös kiadásaink felét.


Ettől függetlenül vannak olyan szakmák, amiktől menekülnék, ezeknek kevés köze van a fizetéshez, inkább az emberhez. Pl. soha nem járnék rendőrrel vagy politikussal.

2021. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából ezt úgy lehetne kivédeni, ha az elavult és gagyi GYES helyett a házasságban élő szülőknél a dolgozó fél kapna dupla fizetést amíg a másik fél otthon van."


Na meg ez nem is lenne fair. Mi köze van a munkáltatónak ahhoz, hogy két ember lebabázik?

2021. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
16%

10.


Na igen, helyette van a semmit nem érő gyes, ami miatt vagy a férfinek kell erre az időre másod/harmadállást vállalnia, hogy pótolja a kieső összeget vagy előre kell elrakniuk azt a pénzt ami ekkor kiesik. Mindkettő elég nehéz és bizonyos forgatókönyveknél lehetetlen is.

2021. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanaz a lényeg mint a 11-esnek.


Senkinek ne kelljen nélkülöznie, mindenki keressen annyit amennyiből egyedül is meg tudna élni. Ha ez megvan és az a 2 ember külön külön szépen megél, akkro együtt nagyon jól meg tudnának élni.


Feltéve ha nem kell gyerek, speciel nekem sem kell.

2021. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
0%

12.


Akkor ALAPBÓL tisztességes fizetéseket kellene adni és nem "épphogy legyen elég" szintűt. Ami Magyarországon nagyon divatos.


De még ez sem igaz, mert alapból jó fizetések lennének, csak olyan szinten telepakolják járulékokkal és adókkal, hogy a nettó amit kapsz az már bizony elég kevés...



+ Az most fair például, hogy akik betegek vagy kötelezően bezártak azok kapnak pénzt az otthon ücsörgésért, akik viszont bejárnak azok nem kapnak semmi pluszt?

2021. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair, nem is mondtam, hogy az.
2021. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:
Es ha nem mondja el a pasi mennyit keres? En nem szoktam. Kamuzni meg barmit lehet, h itt meg ott dolgozol, ez is 8 ora, az is. A no meg ugysem latja hova mesz el reggel dolgozni.
2021. márc. 14. 16:33
 18/90 A kérdező kommentje:
Ha meg beled szeret, akkor mar ugysem hagy el, ha elmondod, h bocs, de nem 400 nettot keresek, csak 300 alatt...
2021. márc. 14. 16:34
 19/90 anonim ***** válasza:
100%
De az ötvenezer is 300 alatt van. Abból meg nem megy a rezsi fele.
2021. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 A kérdező kommentje:
Na ne essunk minimalberes 110 ezeres, vagy 60 ezres kozmunkas berbe...
2021. márc. 14. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!