Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezek szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tényleg vannak olyan szakmák, amiket ha meghall a nő, akkor hanyatt homlok menekül a legtöbb, mert mi az, hogy egy pasi nem családfenntartó (vérlázító)? Vagy mélyen hallgatni kell a fizetésről örökre a nő előtt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 A kérdező kommentje:

Nincs ezzel gond, h te ebben akarsz dolgozni, csak akkor nem a Nőket kéne hibáztatni a sikertelenségetek miat


Csak fogadják el a pasit olyannak, amilyen, amivel foglalkozi, ha azt szereti. Mégpedig egy nem fél milliót kereső nőtől szerintem ez nem nagy elvárás. Mert akkor ilyen alapon én is várhatnék a nőre, aki eltart engem (csak ugye nem fog)...de akkor ők se várjanak arra, aki eltartja őket. Fifty-fifty. Józan ésszel ezt így gondolom.

2021. márc. 14. 20:51
 52/90 anonim ***** válasza:
80%

Én tényleg nem akarok a lelkedbe gázolni, de egy nő ritkábban keres annyit, vagy többet, mint egy férfi. Plusz ugye akinek számít a gyerekkérdés, az igenis egy jobb helyzetűt fog választani. Ez így igazságos, hogy mindenki olyan szempontokat néz, ami neki fontos. Ezen hiába pampogsz.

Meg itt a legnagyobb gond nem az alacsony fizud, hanem a szellemi szint, amit képviselsz.

2021. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
100%
De nem akarják a nők kollektíven, hogy eltartsd őket. A többség azt akarja, hogy vedd ki a részed a közös életből.
2021. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
40%

Okés. Ezzel egyetértek. A hiba nem a Nőlben keresendő, hanem valahol a rendszerben IS. Aki nem alkalmozkodik, az sajnos így jár, (olyan végzettséget kell valasztani, amiből később meg lehet élni)

- Hiába a kizsákmányoló a rendszer, én ettől még akkor sem valasztottam volna ilyen anyagi helyzetü férfit magam mellé randizós koromban, mivel szerettem volna gyereket.

2021. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
50%

54.


A gond az, hogy még akkor sem biztos semmi. Példa: ismerősöm koncertszervezésben dolgozott. Jó pénzt keresett (igaz kemény munkával). Tavaly lenullázták a cégét, azóta gyárban dolgozik fos fizetésért. És még mennyien jártak így. Csak azért, mert páran átírták a szabályokat.

2021. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 A kérdező kommentje:

olyan végzettséget kell valasztani, amiből később meg lehet élni)


Most ha neked megmondanák, hogy pl kvantumfizikát tanulj, mert abban lesz a jövő, akkor jó szájízzel tanultál volna az egyetemen olyat, amiről fingod sincs, meg a hátad közepére sem kívánod? Na ugye. Aztán rakás olyan ismerősöm van, akik elvergődtek x mérnökin az államvizsgáig 6-7 év alatt, meg találtak jól fizető állást. De gyűlölik. Az meg milyen, hogy viszed haza a jó fizetést de látja az asszony, hogy olyan vagy, mint a mosott kaki, mert gyűlölöd amit csinálsz? Na ugye, ez sem jobb.

2021. márc. 14. 21:08
 57/90 anonim ***** válasza:
100%
Arghhhh, nőként is gyűlölöm tiszta szívből, mikor mindenre az a megoldás, hogy mindenki menjen el informatikusnak.
2021. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 A kérdező kommentje:

Példa: ismerősöm koncertszervezésben dolgozott. Jó pénzt keresett (igaz kemény munkával). Tavaly lenullázták a cégét, azóta gyárban dolgozik fos fizetésért. És még mennyien jártak így


Sok tízezer ember lett munkanélküli. Egyik munkatársam lányának a férje a hotelban szakosztály vezetője volt, 550 nettó. Tavaly óta mivel megcsappant a forgalmuk, levették a bérét nettó 250 re. Immár 12 hónapja ennyiért melózik és kilátásba sincs jobb neki. Szóval legtöbbször egyszer fenn, egyszer lenn.

2021. márc. 14. 21:12
 59/90 anonim ***** válasza:
0%

#55

Az én férjem IT.s, szóval ettől nem tartok.


#56


Igaz, az sokkal jobb, hogy most azt dolgozod amit szeretsz, de nincs barátnőd - Látszik milyen boldog vagy. Teljesen meggyőztél róla.


Kvantumfizika??? Szerencsére elég sok, később jól fizető szakirány van, amiből lehet választani.

Mint irtam, ha rajtam múlik matek tanár lettem v.na, de szerencsére a szüleim lebeszéltek - így lettem könyvelő.

2021. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:

Arghhhh, nőként is gyűlölöm tiszta szívből, mikor mindenre az a megoldás, hogy mindenki menjen el informatikusnak.


Az a másik, napi 8 órát a gép előtt ülni aztán 40 évesen már csak 20 szoros nagyítású (10 ből 9 nek már akkor bozasztóan rossz a szeme, akármilyenek a mai monitorok, akiket én ismerek 40 felett az mind szemüveges) lencsével szemlélni a világot nem kellemes. Nem, tisztességes bért kell adni mindenkinek. Ez a kormány hibájah, hogy nem teszi. Ugye az Eu minden tagországában bevezetné az egységes minimálbért, Magyarország meg nem akarja. Ez borzasztó, mert így nem maradna nekik annyi a zsebükben. Nevetséges. Igenis aki tanult és nem litty lötty xy dolgot vagy stb, az kapjon normális bért. Vagy akkor zárják be az egyetemeken az olyan szakokat, amikkel nincs perspektíva (pl több tucat környezetmérnök ismerős van, aki offon van, semmi melója vagy ment a gyárba).

2021. márc. 14. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!