Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezek szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tényleg vannak olyan szakmák, amiket ha meghall a nő, akkor hanyatt homlok menekül a legtöbb, mert mi az, hogy egy pasi nem családfenntartó (vérlázító)? Vagy mélyen hallgatni kell a fizetésről örökre a nő előtt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:

59.


Én történelemmel kapcsolatos dolgot választottam volna - csak azok nem fizetnek semmit, ráadásul kereslet sincs ezekre. Így meg nem éri meg küzdeni.

2021. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
44%

"Mert akkor ilyen alapon én is várhatnék a nőre, aki eltart engem (csak ugye nem fog)"

- Nem tényleg nem. De megvan a jogod ahhoz, hogy olyan elvárásokat támassz amilyeneket szeretnél!


"...de akkor ők se várjanak arra, aki eltartja őket."

- Miért ne? A legtöbb férfi akkor a legboldogabb, ha a párja otthon van HTB.ként, és nem dolgozik munkahelyen.


"Fifty-fifty. Józan ésszel ezt így gondolom."

- Miért is? Köszönöm, nekem tökéletesen jó a pénzügyileg stabil pasi. Elvártam, megkaptam.

2021. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 A kérdező kommentje:

Igaz, az sokkal jobb, hogy most azt dolgozod amit szeretsz, de nincs barátnőd - Látszik milyen boldog vagy. Teljesen meggyőztél róla.


Ki mondta, hogy boldog vagyok egyedül? Csak ezt szeretem, ehhez értek. Ha a nők ezt nem képesek elviselni, mert ha valaki azt szereti csinálni amiben nincs elég pénz, akkor sajnálom. Akkor tényleg jobb egyedül. Csak az sem bizzos h jobb, összejönni az IT-ssel aztán majd 10-15 év múlva elválni (jelenleg itthon sokkal többen válnak el, mint házadodnak), mert már nem bírja elviselni a másikat, vagy elhidegülni. Akkor talán majd belegondolnak, hohy lehet jobb lett volna olyan férfival, aki csak átlagosan keres, de lehet h egész életen át tartó szeretet alakult volna ki.

2021. márc. 14. 21:24
 64/90 anonim ***** válasza:

"A legtöbb férfi akkor a legboldogabb, ha a párja otthon van HTB.ként, és nem dolgozik munkahelyen"


Elmebeteg mazochisták szövetsége ezek az emberek, azért élnek, hogy valaki más kényelmét biztosítsák. Az ilyeneknek tényleg csak az ostor kellemes csapásai okoznak örömet.

2021. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
30%

Mindkettőnk szemét megcsinálták lézeresen. Azóta tökéletesen látunk.

Ez megint ilyen nagyon szar kifogás arra, hogy miért nem penzugyi szempontbol hasznos munkád van. És igye milyen szar már az IT.soknak.


Továbbra sem értem a hisztidet.

VAGY tanulj olyat, ami jól fizet, VAGY fogadd el, hogy emiatt a Nők elkerülnek nagy ívben. De ne a másik nemet hibaztasd.

Bár, allitásod szerint, boldog vagy, hiszen azt csinálod akit szeretnél. Szerinted ez a boldogság kulcsa. Ja. Mégsem?

2021. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 A kérdező kommentje:

Fifty-fifty. Józan ésszel ezt így gondolom."


- Miért is? Köszönöm, nekem tökéletesen jó a pénzügyileg stabil pasi. Elvártam, megkaptam.


Nagyon bicskanyitogató a stílusod, ne haragudj ha ezt így őszintén megjegyzem (és szerintem 10/9 ember ezt így is gondolja). Nem hiszem, hogy az ilyen ember boldog, aki így kommentel.

2021. márc. 14. 21:26
 67/90 anonim ***** válasza:
100%

Közgáz szakközépbe jártam, és emlékszem, mikor érettségi előtt pár évvel néztem a híradóban, ahogy bejelentik a ponthatárokat, és ott bőg a sok szerencsétlen, hogy ez az, mehet jogot meg közgázt tanulni. Csak néztem, hogy velem van a baj? Tényleg ennyi boldog fiatal akar közgazdász lenni?


Nálunk akikről tudok, azok diplomával is átlagszakmákban vannak, van pénztáros, sminkes, grafikus, futár, könyvelő, gyári munkás, többen dolgoznak önkormányzatoknál... ez annyira depresszív.

2021. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
48%

67.


Politikusbűnözőink többségének közgáz diplomája van, lehet ezért akartak sokan azt. Csak hát az "elfelejtődött", hogy ott (sokszor rokoni) kapcsolatok szükségesek a bejutáshoz. És a gerinc hiánya.

2021. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
79%

Miért mi a garancia, hogy egy csóróbb pasitol nem válnék el? Miért zárja ki egymást az, hogy valaki IT mérnök, de életen át tartó hazassaga legyen?

Egyebként az első esetben (csóró pasi) sokkal nagyobb az esély a válásra. (Az anyagi gondok moatt veszekedes stb.)



"jelenleg itthon sokkal többen válnak el, mint házadodnak), mert már nem bírja elviselni a másikat, vagy elhidegülni"

-Ja, akkor minek akarsz baránöt?

2021. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
100%

Erre a "válasszon mindenki olyan szakmát ami jól fizet" anno osztályfőnököm mondta a legjobb "ellenérvet": mégis honnét a jó büdös francból tudná bárki is megmondani, hogy mire elvégez egy adott szakot az keresettesz e vagy sem. És igaza van. 9-10. osztályban ki tudja azt megmondani, hogy mire elvégzi az egyetemet mik lesznek éppen hiányszakmák.

Illetve még egy dolog, nekem eddig 5 közvetlen főnököm volt a cégnél ahol dolgozom. Ebből egynek volt felsőfokú végzettsége ami kapcsolódik a cég profiljához. A többinek sima érettségije van.

Az előző főnököt kirúgták, elment egy másik céghez ahol kb. 1 év alatt igazgató lett (igaz onnét is kirúgták).

A mostani főnöknek is csak egy szaros érettségije van, mégis br. 1,2 millióért dolgozik a cégnek.

Érdekes nem?

Visszatérve a ki mondja meg előre, hogy mi fog történni témára, azt is ki gondotla volna mondjuk 15 éve, hogy eljön az az idő, hogy szakmunkásokra (kőművesek, burkolók, villanyszerelők stb) egyszer nagyobb kereslet lesz, mint diplomás emberekre és sokkal több pénzért fognak dolgozni.

Vagy, hogy segédmunkásként többet fog az ember keresni, mint akár szellemi munkakörök jelentős részével...

Szerintem senki.

2021. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!