Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezek szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tényleg vannak olyan szakmák, amiket ha meghall a nő, akkor hanyatt homlok menekül a legtöbb, mert mi az, hogy egy pasi nem családfenntartó (vérlázító)? Vagy mélyen hallgatni kell a fizetésről örökre a nő előtt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 A kérdező kommentje:

nehogy már egy pasinak ne menjen könyörgök


okés, nagy a p.fa. De adj tippet hogy ( a menj mást tanulni 35 évesen, olyat, amiben pénz van-mérnök-IT, az ilyen matekos doldok számomra kizárva, mivel világ életemben sík voltam matekból). Szóval várom a tippeket, ha azt mondod, nehogy már nem menjen, mintha mindenkinek ennyit adnának.

2021. márc. 15. 15:51
 82/90 anonim ***** válasza:
80%
Hát b...meg, én tehetek róla, hogy nem megy? Szerinted miért adnak többet egy könnyvelönek/mernöknek/IT.snak???? Szerinted nekik ez ugy jött magátol? Rengeteg tanulással átvirrasztott éjszaka van mögötte....de gondolom azt már nem irigyled!
2021. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 A kérdező kommentje:
csak adj tippet, nem okoskodni kell. H ezen kívül mit tanuljak, ami nem matekos, és jön belőle a 400 nettó.
2021. márc. 15. 16:08
 84/90 anonim ***** válasza:
23%

Adtam tippet

- IT, bármilyen mérnöki szakma, könyvelés.

De mivel a matekhoz hülye vagy, így nincs mit tenni. De nehogy márbez is a környezet hibája legyen, hogy hülye vagy a számoláshoz! Ez kizárolag rajtad áll!


Ismét leírom: tovabbra sincs baj azzal, hogy Te igy erzed jol magad, meg azzal foglakozol amit szeretsz, de akkor ne sírjál már itt, hogy magányos vagy, és a Nők nem teged valasztanak, hanem egy életképesebbet, olyat, akire tudnak alapozni.

2021. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
22%

Bele is irtam, hogy azzal nem tudok mit kezdeni, hogy neked nem megy a matek. Es nem, neked van 1 bites agyad. Nekem megy a matek, nekem nincs gondom vele.

Én kérek elnézést, hogy nem tudom megoldani a nyomi életedet!


Egyébként mit vársz? Hogy majd a Nők feladják a kényelemüket, és megértik, hogy te ezzel akarsz foglakozni, - "neeem baj, lemondok a gyerekről is, hogy te azzal foglalkozhass, amibe nem kell annyi energiát tenni, es azt csinálhasd amit szeretsz, és nem olyat amiből esetleg csaladot lehet alapitani"


?

2021. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:
Leszel majd öreg szottyadt megkereseredett ember, akkor majd én fogok röhögni rajtad.
2021. márc. 15. 16:46
 87/90 anonim ***** válasza:
100%
A kérdesemre nem feleltél...
2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyásó típusok tényleg ez alapján válogatnak. De azért nézz körbe rendesen, szerinted tényleg csak a 400e feletti keresetűeknek van nőjük? Dehogy is. Rengeteg ismerősöm van, aki 200 körül és / vagy az alatt keres, mégis van nőjük - nyilván nem felsővezető nő is, meg nem is az a fajta szupertiptop modellalkatú cica, akiről első blikkre le lehet venni, hogy leginkább egy jó vaskos pénztárca izgatja fel. Én is voltam együtt 6,5 éves kapcsolatban, ebből 3 év együttélés, olyan férfival, akinél 2x többet kerestem, és soha nem volt bajom a pénzzel, nem amiatt mentünk szét.
2021. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 A kérdező kommentje:
De ez a gyk. Valo eletben 100/99 szer azt latom, h a pasi joval tobbet keres. Nincs ket egyforma keresetu ember, mert az rosszul esik a noknek, ha a pasi csak annyit èrt , mint ők.
2021. márc. 19. 19:24
 90/90 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szelektív látásod van, bizonyos típusú nőket előbb észreveszel, mert vagy feltűnőbbek, vagy könnyen meg lehet vele ideologizálni, hogy neked miért nem jön össze egy nő, vagy az tetszik neked. Még a "hű de felszínes" Budapesten is többségben vannak a hasonló keresetű párok és van jó pár olyan is, ahol a nő keres többet.
2021. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!