Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezek szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tényleg vannak olyan szakmák, amiket ha meghall a nő, akkor hanyatt homlok menekül a legtöbb, mert mi az, hogy egy pasi nem családfenntartó (vérlázító)? Vagy mélyen hallgatni kell a fizetésről örökre a nő előtt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
97%
Újra megkérdezem: miért olyan nőt akarsz, aki rá van izgulva a 400 ezerre?
2021. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
51%
#40-es óó de igen, ugyanaz a kötözködős vagy :)
2021. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
91%

Írj rá mindkét válaszadóra üziben, és látni fogod, hogy két külön felhasználó... Okostojás. :D


27/L

2021. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
0%

Szóval szeretsz! Tudtam én! :)

Szerintem járnunk kéne.

2021. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, pl.: a szociális terület nem gyere be nekik, bezzeg egy life coacg az már menő...
2021. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanult ember vagyok, de amit végeztem nem piacképes. Csak közszférába lehet vele elhelyezkedni, esetleg ha Msc-t csinálnék hozzá akkor van pár szarul fizetett állás versenyszférában is.

Ezért nem is dolgozom benne, teljesen más területen vagyok, viszont a fizetés diploma ide vagy oda, szar.

Tudom, tudom akkor miért tanultam ezt, miért nem mentem máshova blabala

Válasz: ez érdekelt, ebben voltam jó középiskolában. Ez van.

Hogyan legyek villamosmérnök ha nem érdekelt a fizika és emiatt szar is voltam benne? Stb.

Szóval ezek szerint akkor én most szar vagyok és soha nem fogok kelleni a nőknek?

2021. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat lógsz a gyakorinz igen, előbb-utóbb ezt fogod hinni.
2021. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

Hogyan legyek villamosmérnök ha nem érdekelt a fizika és emiatt szar is voltam benne? Stb.


Szóval ezek szerint akkor én most szar vagyok és soha nem fogok kelleni a nőknek?


Igen, én is et tapasztalom biológusként (10 ból 1 akinek van kapcsolatrendszere, vagy profi ebben, meg nyelvekben az elcsíphet 1-1 zsíros állást, de a legtöbb kevéske pénzért dolgozik). És nem szeretem se a fizikát, se a matekot, amik fizetnek (közgáz, pénzügy, gépész-villamos mérnök, stb). Ez van. Emiatt eláshatjuk magunkat.

2021. márc. 14. 20:36
 49/90 anonim ***** válasza:
61%

Nem feltétlenül. Biztos van olyan Nő, akinek ez a szint is megfelel..(és persze nem akar gyereket).


Nincs ezzel gond, h te ebben akarsz dolgozni, csak akkor nem a Nőket kéne hibáztatni a sikertelenségetek miatt.

2021. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
66%

49.


De mondjuk kezdetnek nem ártana úgy megállapítani a bérezéseket, hogy a "sikertelenebb" munkakörökben sem (kizsákmányoló módon) éhbért kellene osztogatni.

2021. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!