Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezek szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tényleg vannak olyan szakmák, amiket ha meghall a nő, akkor hanyatt homlok menekül a legtöbb, mert mi az, hogy egy pasi nem családfenntartó (vérlázító)? Vagy mélyen hallgatni kell a fizetésről örökre a nő előtt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
100%

Na de ha 300 és 110 közt van, nem mindegy, ha tudja? Ha meg zavarja, miért akarsz ilyennel összejönni?


Azért írtam ezt, mert engem egy kérdésnél régebben szarrá szidtak, hogy igenis 50 ezerből meg lehet élni, de többszöri kérdésre sem magyarázták el, hogy konkrétan hogyan.

2021. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
83%

Vannak. Nekem pl. ilyen a pincér, rendőr, tűzoltó, katona, óvóbácsi, bármilyen ügynök, kamionsofőr és kukás. Szakmunkások jöhetnek, a jelenlegi párom villanyszerelő.


27/N

2021. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
69%

Előbb utobb kiderül.

(Inkább előbb)...Továbbá, eleve tankolni kell a programokhoz, fizetned kell a programokat stb. Kiderül!


A GYED ről meg annyit, hogy már azzal is beérném, ha a fizetésem 70%át megkapnám teljesen. (A GYED osszege jelenleg a fizetésed 70%a)

De a GYED ossszege le van korlátozva. Hiaba kerestem Nöként netto 400at szülés előtt, nem annak kapom a 70%át, hanem a maximum a mindenkori minimál bér ketszeresenek kapom a 70%át....

Tehát ha egy Nő gyereket akar, akkor muszáj néznie a pasi egzisztenciáját IS


#8

Abszolut egyetértek!

Én magamat bőven eltartottam egy viszonylag jó színvonalon szingliként. Vettem lakást, autót, de ha gyereket is szeretnél, valóban nem elég ha a pasi keres 200at...

2021. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:
Tuzolto, katona kuka? Vicc. Miert is? Egyik sem vagyok, de sok ismerosom az.
2021. márc. 14. 16:45
 25/90 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, de erre a számonkérő hangnemre nem reagálok. :) Minden jót!


27/N

2021. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem tetszene. Szerintem itt több a hogyismondjam, konzervatívabb felfogású férfi, ők sem engem keresnek.
2021. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
100%

Általánosító kérdés, konkrétumok nélkül. Gondolom megint arra van kihegyezve hogy "a nőt csak a pénz érdekli" de ez nem feltétlenül van így.

Férfiként írom.

2021. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
80%

Majd én válaszolok helyette:

Tüzoltó: Nem keres túl jól, cserébe viszont soha nincs otthon, ritkán van karácsony közösen, szetdolgozza magát, és jó esetben hazaér épségben,

es persze egész nap aggodhatok erte a munkajábol kifolyólag, meg azon stresszelek majd, hogy egyedül nevelem fel a gyerekeinket...

Köszi nem!


29N

2021. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
74%
En nem értem ezt a hisztit a férfiak részéről. Ha szerintetek az alacsony kereset miatt van a sikertelenség, miért nem kerrstek többet? (Igen, ahhoz tanulni kell) De neeeem, könnyebb a másik felet hibaztatni. Nyujtani azt nem tudsz semmit, de a fullos Nő az kéne...
2021. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 A kérdező kommentje:
Rendor? Ismeroseim mind egesz normalisan keresnek bent az irodan (ő kèrtèk). Plusz nem nagyon veszelyes ott bent.
2021. márc. 14. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!