Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleket tagadó vagy degradáló nőknek mi a véleményük arról, amikor női magazinban is szóról-szóra megjelenik a jelenség, csak nem nevezik nevén a dolgot?

Figyelt kérdés

Erre az írásra gondolok: [link]


Miért jobb nektek névtelenül pocskondiázni embereket, hogy biztos a személyiségével van gáz vagy igénytelen, kövér, stb. vagy csak nincs eléggé kisportolva, ezért nem kell a nőknek? Meg, hogy ez se számít, mert láttatok már boldog(nak tűnő) párokat rosszabb külsővel is?



2021. ápr. 23. 06:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/179 anonim ***** válasza:
91%

ennek a linkelt cikknek semmi

koze az incelekhez, ez inkabb egy barazonaba tett pasirol meg egy dramazo norol szol.

az incelek eleve el sem jutnak odaig legtobbszor, hogy nokkel ranizzanak, talalkozgassanak, kedvesek es odaadoak meg aztan plane nem lesznek veluk.


egyyebkent amitota latogatom a gyk-t nekem azota lettek kifejezetten ellrnszenvesek az incelek a napi 10-20 provokativ, nogyulolo kerdessel meg egymast uszito, ostoba hozzaszolasaikkal. elotte nem igazan erdekeltek, de miota ilyen mennyisegben latom a frocsogesuket, egyre inkabb szanom oket, mert mindenhol csak a korlatolt gondolkozasukat es gyulolkodo stilusukat nyomjak.

ez jol mutatja az egesz jelenseget kicsiben. nem ugy kezdodott, hogy a nok elkezdtek lenezni az inceleket (igazabol tudomast se vettek roluk), hanem ugy, hogy az incelek elkezdtek frocsogni a nokre meg oket hibaztatni a sajat luzersegukert. nyilvsn ezek utan normalis noben csak undort valtanak ki.


tehat mondhatni magatok alatt vagtatok a fat.

2021. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/179 anonim ***** válasza:
93%

5-ös hozzászóló vagyok.

Én szerintem ez a frusztráltság oka és következménye is a női elutasításnak.Erre írtam a lefelé haladó spirált, egyik gerjeszti a másikat. Hogy mi volt hamarabb a tyúk, vagy a tojás, igazából már mindegy is.

Az inceleknek ebből kellene kilépniük, amihez érdemes volna bármilyen segítséget kérni.

És írtam, hogy igen, számít a külső, de nem csak a külsőtől lesz valaki vonzó. Sőt! Csak a külső nem tesz valakit vonzóvá. Inkább ezt kellene megérteni. Külsőn és belsőn egyaránt lehet dolgozni, de ezt el kell kezdeni, nem nyafogni, és gyűlölködni. Nem tudom, ezt utóbbi vitt már valakit előbbre? Kérem, osszátok már meg velem, hogyan.

2021. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/179 anonim ***** válasza:
15%

#12 Pedig te magad írod le a kivàltó okokat.

De igen, eljut oda hogy nőkkel talàlkozgasson, csak épp mindig friendzonoljàk, lekoptatjàk 😀

"Igazàból tudomàst sem vettek róluk"

Làtod, itt kezdődik a baj.

Ha téged is leszarna minden férfi aki neked tetszik, ugyanott lennél.

2021. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/179 anonim ***** válasza:
94%
El kéne gondolkozni, hogy miért nem érdekel senkit...
2021. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/179 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is, a nőknél való sikertelenség nem egy új keletű dolog, csak mostanàban lett divat ez az incelezés.

Ez nem egy filozófia, hanem egy szar élethelyzet.

2021. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/179 anonim ***** válasza:
92%

"Igen, mert nyilván minden kérdést egy személy ír ki."

Nyilván nem, de a válaszban ez nem is szerepel, amire válaszoltál. Azt írta tombolásuk, többesszámban, tehát nem egy személyről írt.


"a nők többsége azt szokta mondani, nem a külsejükkel van a baj"



Szintén látatlanban... Aztán érdekes módon az összes nő a képküldés után tűnik el. "


Annak, akinek nem előnyös a külseje eleve nem kéne online ismerkedni, hiszen itt, a külsődet lehetetlen ellensúlyozni. Én nem szoktam online ismerkedni, én élőben ismertem meg a párom. Gyakran példálózok vele, mert a tipikus ellenpéldája az itt nyígóknak. Mert itt mindenkinek azért nincs nője, ami épp hiányzik az életéből. Az egyik gazdag, sportos, csak épp nem jóképű, a másik jóképű, csak alacsony és vékony, a harmadik jóképű és izmos, csak pénze nincs és így tovább. A párom alacsony 168 cm, átlagos arca van, ami tele van gyermekkori pattanások nyomaival. Folyamatosan küzd azért, hogy jó súlyba kerüljön. Mostanra szép vállai lettek, de továbbra is előre gömbölyödő hasa, nagy feneke és széles combjai vannak. Nem a külseje fogott meg, bár mostanra ezek a tulajdonságai is elfogadottak számomra, mert ez ő. De az elején nem fogott meg a külseje, ha az utcán elmegy mellettem, valószínűleg észre se veszem. De együtt utaztunk és elkezdtünk beszélgetni, hülyülni és 7 éve együtt vagyunk. Mert a személyisége fogott meg. Pedig addigra évek óta nem volt párja, sőt sokszor kibabráltak vele korábban. Eleinte volt is ebből problémánk, de tudta ellensúlyozni azzal, aki ő. Nem pénzzel, akkoriban egy vállalkozást próbált elindítani, ami inkább vitte, mint hozta a pénzt és emellett több alkalmi melóban és egy állandó hétvégi melóban is dolgozott. A lakása lerúgott volt és hiteles, ismerősöktől összeszedett ezeréves bútorokkal és nem volt autója sem, nem, hogy valami 20 milliós merci. Innen indultunk.

Aztán jönnek itt a faxságaikkal a fiúk, akik olyan tökéletesek, hogy az már csoda és a 3. hozzászólásuk után látszik, hogy agresszív, depresszív barmok, akikkel a saját közvetlen környezetük se foglalkozik, vagy írsz valamit ami neki nem tetszik és jön a krv-zás privátban, meg az ingyen pnát, női jogok eltörlését kívánó kiírások, sokszor egész hajmeresztő, jól kidolgozott tervekbe ágyazva. Igen ok túl jók erre a világra.


"1. Akkor ebben az esetben ki is rohad belülről? Vagy neked szabad ronda-dagadt nőzni?



2. Ha már ennyire javaslod a pszichológust, javaslom a pszichológia tanulmányozását is. Nem a külsőtől függ az, hogy kit tartunk vonzónak. A túlsúly meg az igénytelenség pedig nagyon sok esetben mentális problémát takar a háttérben. Tehát ilyen emberrel való ismerkedés még mélyebbre fogja taposni a férfi önbizalmát."

Nagyon nem ment át, amit a válaszadó írt. Egyrészt, vannak dagadt, ronda nők. Miért ne lehetne ezt mondani? Főleg, hogy nem is szídta őket. Azzal van baj, ha általánosítasz, de ebben a mondatban a helyükön szerepelhetne fa, kutya, állólámpa, vagy bármi más is. Csak egy példa voltak, azt szemlélete, hogy ha nagyon alá lőnek, valószínűleg a férfiak is találnának partnert, csak nem olyat, amilyenre vágynak. Ezzel szemben, a nőktől sokan közülük elvárnák, hogy akkor is csapja a füléhez a bokáját, ha a pasi nem jön be neki.


"De ha nyitott szemmel jársz, akkor van lehetőséged másokkal is ismerkedni." Egy normális személyiséggel, egészséges önbizalommal és énképpel, az incel fiúknak is lenne. Mert aki ezeknek a mérhetetlenül magas elvárásoknak megfelelnek és nyitottak az ismerkedésre, azok találnak párt. Csak aztán ugye mindig kibukik, hogy se kommunikációs készség, se tag érdeklődési terület, se humor, se szociális készségek, se magabiztosság és amúgy se járnak el sehova. Úgy meg tényleg nehézkes a dolog.


"Azért remélem érzed az erős túlzást a megfogalmazásodban. Ilyen nincs, hogy csak egy típus próbálkozik be."

Meglepődnél. Valóban túlzott a kérdező, de ettől függetlenül vannak nők, akiknél jellemzően egy típus próbálkozik. Én is vonzom a lelkisérülteket. Nem mondom, hogy csak ők próbálkoztak, de többségében ők voltak.


" A különbség a férfiak és a nők között, hogy míg a nők esetében elég minimális jelet adni - de ők hercegnősködnek és várják, hogy annyi hódolójuk legyen, mint az instamodelleknek - addig a férfiak, ha nem top kategóriások, akkor a nő eleve nem próbálkozik, valószínűleg még jeleket sem ad, így neki kell mindent csinálni."

Nalunk például párom szerint én kezdeményeztem. Nem tudom, ösztönösen kerestem a társaságát, mert érdekelt. Olyan nőt kell keresni, akit érdekelsz, akinél meg mindent neked kell csinálni, az pont az a helyzet amiről a cikk szól. Egyoldalú az érdeklődés, így pont addig fenntartható, amíg az érdeklődő fél produkálja magát. Akinek egészséges az önbizalma, önérzete és nem kell mindenáron nő, az eleve elengedni az ilyen nőket.

Emellett nem ártana, ha képesek lennének felismerni a jeleket a férfiak. Az, hogy fülhallgató van a fülemben és nyomkodom a telefonom, vagy olvasok nem azt jelenti, hogy instára tolom fel a legújabb szelfim és ezért nem tudok foglalkozni a létezésével, hanem, hogy nagyon nem vágyom arra, hogy hozzám szóljon és direkt nem foglalkozom a létezésével. Ha az ennyire egyértelmű dolgok se mennek, akkor hogy várja el, hogy felismerje, mikor egy nőt érdekel.

A másik, hogy nem poénból írjuk sokszor, hogy nem buszon és hasonló mozgalmas helyen kell ismerkedni. Illetve ott is lehet, csak minimális az esély. Hanem közös hobbi, érdeklődési terület, kiállítás, koncert stb. során, ahol van okod a másikhoz szólni és a kezdő téma adott. Mert mikor odalépsz valami szöveggel, épp úgy a külsőd, vagy a nő aktuális szeszélye fog dönteni, mint az online térben. Ellenben, egy olyan helyzetben, ahol természetesen alakul a beszélgetés, van lehetőséged villantani a humorod dal, kommunikációs készségeddel, tudásoddal. Van, ami felkeltse a kiszemelt lány érdeklődését. Bár itt se árt, ha nem vagy egy merő görcs, ami szintén sajátja az inceleknek.

Amikor valaki arról ír, hogy nem a külső a lényeg, akkor épp az ilyen dolgokról szól a fáma. Nem arról, hogy milyen kedvestendeshűséges, mert az itt nem derül ki. Azok azok a jellemvonások, amiket hosszútávon keres az ember, hosszabb idő után válik el, igaz-e, vagy sem. Az elején a kommunikációs készség és társai dominálnak, amikkel simán teheted magad érdekessé egy nő számára akkor is, ha amúgy elmenne melletted az utcán.

2021. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/179 anonim ***** válasza:
93%

#14:


‘Pedig te magad írod le a kivàltó okokat.

De igen, eljut oda hogy nőkkel talàlkozgasson, csak épp mindig friendzonoljàk, lekoptatjàk’


lehet, hogy valaki eljut idaig, de a tobbseg nem. a tibbseg meg odaig se jut el, hogy egy not randira hivjon, mert egyszeruen ugy kezeli a noket, mintha egy kulon faj lennenek, fel hozzajuk szolni vagy csak gyulolet van benne a nok iranyaba. sok incel mar nem is probalkozik, megelegszik annyival, hogy gyuloli a noket es szidja oket minden adando alkalommal.

a baratzona egy total mas jelenseg. azok a ferfiak tepernek a noknek, kedvelik oket, odaig vannak ertuk, csak a nonek nem jonnek ne. egy incel soha nem fog teperni egy nonel, egyreszt mert nem is tud, masreszt mert a benne levo gyulolet nem emgedi, hogy teperjen, mivel meg van rola gyozodve, hogy amugyis a novel van a gond, aki lekoptatja.


‘"Igazàból tudomàst sem vettek róluk"

Làtod, itt kezdődik a baj.

Ha téged is leszarna minden férfi aki neked tetszik, ugyanott lennél.‘


akkor lennek ugyanott, ha nem gyakorolnek minimalis onkritikat sem es elkezdenem szidni az osszes ferfit, hogy tul magasak az igenyei, hogy irrealisak az elvarasai es amugyis mit kepzel.

ha ilyen tortenne, en magamba neznek, hogy miert nem kellrk? mi a baj velem? min tudnek valtoztatni? kulsomon, belsomon? rossz ferfiaknal probalkozom..?ez lenne a normalis reakcio.

cserebe az incelek elkonyvelik, hogy a nok penzehesek es felszinesek, ok meg csunyak es csorok, de valtoztatas helyett csak szidjak a noket.

2021. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/179 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, minek olvasol női magazinokat?

Egyébként is, ezek a sajtó legalja. Egyik oldalon cikk arról, hogy csodálatos vagy, akármilyen testben, a következőn meg egy fogyókúrás tanácsadás...

2021. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/179 anonim ***** válasza:
74%

#18


Nem minden emberben van meg a megalkuvàsra való képesség.

Màrmint az, hogy összejöjjön egy olyannal, akihez egyàltalàn nem vonzódik, csak hogy ne legyen egyedül.

Attól mert valaki nem nőgyűlölő, nem fröcsögi tele kérdésekkel ezt az oldalt, még simàn lehet tartósan egyedül, mert senkinek nem tetszik aki neki igen.

Tehàt végeredményben ugyanott van, hogy nincs nője és nem dug.

2021. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/179 anonim ***** válasza:
100%

De most ezzel a cikkel mi a baj?

Ha valakibe nem vagyok szerelmes, miert legyek vele?

2021. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!