Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleket tagadó vagy degradáló nőknek mi a véleményük arról, amikor női magazinban is szóról-szóra megjelenik a jelenség, csak nem nevezik nevén a dolgot?

Figyelt kérdés

Erre az írásra gondolok: [link]


Miért jobb nektek névtelenül pocskondiázni embereket, hogy biztos a személyiségével van gáz vagy igénytelen, kövér, stb. vagy csak nincs eléggé kisportolva, ezért nem kell a nőknek? Meg, hogy ez se számít, mert láttatok már boldog(nak tűnő) párokat rosszabb külsővel is?



2021. ápr. 23. 06:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/179 anonim ***** válasza:
100%

20,az eredmény valóban azonos, de vajon tesz emberünk bármit az ügy érdekében, vagy kesereg otthon, hogy nem kopogtat be senki, hogy jól leápolja?

Mert számomra elképzelhetetlen, hogy, ha valaki aktívan jár emberek közé, jókedvű érdeklődő, nyitott, szívesen beszélget másokkal és sokmindenhez hozzá tud szólni, akkor soha, senki nem jön szembe, akivel kölcsönös lenne a dolog. Egyszerűen lehetetlennek tartom.

Úgy viszont reális, ha nem, vagy csak szökőévente megy emberek közé a munkáját leszámítva, amúgy otthon van, vagy barátokkal olykor valamelyiküknél összeülnek és ennyi. Mert ha a munka, otthon, bevásárlóközpont háromszögben telik az életed és csak akkor szólsz hozzá máshoz, ha nagyon muszáj, akkor esélyt sem adsz semminek.

2021. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/179 anonim ***** válasza:
100%
#11 annyira hidegen hagy hogy ő másnak kell e vagy nem. Az én dontesemet ez nem befolyásolja. Nem vagyok jótékonysági szolgálat.
2021. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/179 anonim ***** válasza:
100%

#20:

‘Attól mert valaki nem nőgyűlölő, nem fröcsögi tele kérdésekkel ezt az oldalt, még simàn lehet tartósan egyedül, mert senkinek nem tetszik aki neki igen.

Tehàt végeredményben ugyanott van, hogy nincs nője és nem dug.‘


ja, csak az a kulonbseg, hogy az ilyen embert en nem is nevezem incelnek, akinek siman csak nem jut no, de attol meg nem a noket szidja emiatt. az incelseg szerintem tulmutat azon, hogy egyszeruen csak valaki sikertelen a csajozasban, mert mint itt a gyk-n is latni, ehhez sajnos jarul egy gyulolkodo, masokat hibaztato, keseru attitud is az inceleknel.

2021. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/179 anonim ***** válasza:
12%

6: Az incelek többségét nem a generikájuk miatt utasították el, hiszen a szüleik tudtak szaporodni valahogy. Az elutasítás és a "szikra" hiányának az oka, hogy ma a nők korlátlan mennyiségben férnek hozzá az interneten az inceleknél jobb pasikhoz.


A női genetika olyan, hogy ha egy nő egyszer szexelt egy jobb pasival, már nem fog tudni "szikrát" érezni a kevésbé jól kinéző iránt.


A megoldás, hogy korlátozni kell a nők hozzáférését a jó pasikhoz.

2021. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/179 anonim ***** válasza:
100%

#25

Tenned ezt milyen jogon és hogyan?

2021. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/179 anonim ***** válasza:
70%

21 a kérdező arra próbálja felhúzni a dolgot, hogy úgy lesz incel az incel (van akire amúgy valóban igaz ez), hogy minden nő így érez vele kapcsolatban, így hoppon marad. Azt persze valahogy homály fedi, hogy ez a forgatókönyv milyen arányban illik az incelekre, mert gyanítom nem nagyon. Legalábbis akit ismerek és a cikkhez hasonló figura, mostanra mind évek óta kapcsolatban van. 25-27 éves korosztály. Amit én látok, az egy szűk kör, de ha hozzáveszem az itteni keménymagot is, akik valamiért nem hozzák a cikkben leírtakat, akkor reálisnak tűnik, hogy az incelek egy bizonyos köre azért incel, mert próbálkozik, randizik, kivár, aztán egy idő után lesz párja, a két pár közti időszakban meg "incel". A maradék, aki nem bír azokkal a jellemvonásokkal, mint a cikk béli férfi, az meg itt köt ki a mindennőneknagykocsisokpénznagy fasznagydumásgengszterkell mantrával.

Tehát az incel két részre bontható. Az ideiglenes incel, aki normális, egészséges és megvárja míg kölcsönös érdeklődésen alapuló kapcsolata jön össze, és a másik fele, aki nem egészséges, nem "normális" és alanyi jogon elvárja, hogy így, ahogy van legyen tökéletes valakinek, sőt ha lehet inkább mindenkinek. Akinek mégse jó így, az meg csak rossz ember lehet.

2021. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/179 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy én szívesen csinálnék egy anonim magyar INCEL fórumot, ha lenne rá igény. Szívesen olvasnám a történeteiket, a gondolataikat, az életüket és a mindennapok túlélését.


Mert az a baj, hogy míg a legtöbb hátrányos helyzetű csoportot támogatja és segíti a társadalom, addig az inceleket szinte kötelező sértegetni és lenézni.


Én hiszem, hogy az ember sorsát 90%-ban tőle független tényezők határozzák meg. És a nőknél való fizikai vonzerő olyan dolog, amit nem lehet felnőttkorban tanulni.

2021. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/179 anonim ***** válasza:
94%

"mindennapo túlélését"

Mintha valami afrikai éhező kisgyerek lenne. XD Röhejes, hogy mennyire vágysz az áldozatszerepre.


Hogy kéne az incelek támogatni? Szánalomból nem lesz kapcsolat.

2021. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/179 anonim ***** válasza:
92%

28, ha 90%ban a véletlenen múlik az életed, akkor kár tanulni, kár dolgozni menni, kár otthont teremteni, hiszen, ha a véletlen úgy kívánja, úgyis lesz, ha meg nem, akkor úgyis elveszi,amit megteremtettél. Ha valaki ilyen mértékben hárítja a felelősséget, az már szerintem nem egészséges.

Én pont fordítva látom. Ha tinédzserként elfogadtam volna, hogy depresszív, elnyomható, irányítható, magányos alkat vagyok, ma nem lennék aki vagyok és nem ott lennék ahol vagyok és épp úgy utálnám az életem és önmagam,mint akkor és mint, ahogy teszik ezt az itteni incelek. Az ember képes a változásra, csak legfeljebb lusta.

2021. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/179 anonim ***** válasza:
95%

#25:

‘ Az elutasítás és a "szikra" hiányának az oka, hogy ma a nők korlátlan mennyiségben férnek hozzá az interneten az inceleknél jobb pasikhoz.


A női genetika olyan, hogy ha egy nő egyszer szexelt egy jobb pasival, már nem fog tudni "szikrát" érezni a kevésbé jól kinéző iránt.


A megoldás, hogy korlátozni kell a nők hozzáférését a jó pasikhoz.‘


azerintem meg a te internethez valo hozzaferesi jogodat kene korlatozni, hogy ne irkalj ennyi baromsagot.


de az megvan, hogy te konkretan elmebeteg vagy? megis hogyan korlatoznad? felallitanad a Jo Pasi Korlatozo INCEL Bizottsagot es minden szexualisa aktuasnal ott allnal a nok mellett, hogy nehogy veletlen tul jo pasikkal szexeljenek?:Ddd azontul, hogy beteges es irrealis az egesz, szerintem 2 nap utan vernenek agyon a jo pasik.


egyebkent meg ha szerinted olyan a noi ‘genetika’ hogy mar rosszabb pasival nem elegszunk meg, mint aki megvolt, akkor szerinted hol a hatar? mert egy ido utan mar nem lesz meg ‘jobb’ pasi, ez nem fokozhato a vegtelensegig.

de amugy erdekes modon NEM ilyen a noi genetika. latszik, hogy tenyleg fogalmad sincs nemhogy a nokrol, az eletrol sem.

2021. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!