Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riasztó egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riasztó egy férfi számára, ha egy nő egyedül is boldogul az életben? Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Ismerem az alapvető ösztönöket és azt is, hogy általában a magabiztos emberek tudnak ezen túl lendülni.

Az alapszituáció az, hogy jó munkám van, sokáig albérletben voltam, de sikerült összespórolnom annyit, hogy tudjak venni saját lakást amin minden évben csinosítok valamit amire épp futja. Saját autóm van és mindent amim van én értem el a saját keresetemből. Semmi se luxus, ne értsétek félre, plusz vidéken élek ahol nincsenek az árak úgy elszállva mint pesten. Amúgy pedig nem büszkélkedem ismerkedéskor ezekről és utána se hándálgatom fel.

Szóval előteremtettem mindent és ettől a férfiak a közelembe hülyét kapnak. Volt egy barátom aki azért sértődött meg mert a nyaralást nem engedtem, hogy ő fizesse, hanem felesbe szerettem volna fizetni.

Én nem kérkedésként csinálom ezt, csak úgy neveltek, hogy igazságosan és korrekten kezeljek ilyen helyzeteket. Ha egy férfi meghív valahova akkor elfogadom, megköszönöm, legközelebb pedig én hívom vissza. Ez miért sértő a férfiaknak? Ti ezeket a helyzeteket hogy reagálnátok le és hogy kezelnétek?



2021. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem oda ir, mert alapbol abban a vilagban elnek es azt hiszik az egesz vilag egy nok lapja buborek
2021. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
Ti meg egy incel buborekban éltek.
2021. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
35%
Szeretem, hogy valaki olyan fogalmakkal dobálózik, ami divatos, mert vagy betalált a kritika, vagy egyszerűen képtelen az önkifejezésre. XD
2021. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!