Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riasztó egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riasztó egy férfi számára, ha egy nő egyedül is boldogul az életben? Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Ismerem az alapvető ösztönöket és azt is, hogy általában a magabiztos emberek tudnak ezen túl lendülni.

Az alapszituáció az, hogy jó munkám van, sokáig albérletben voltam, de sikerült összespórolnom annyit, hogy tudjak venni saját lakást amin minden évben csinosítok valamit amire épp futja. Saját autóm van és mindent amim van én értem el a saját keresetemből. Semmi se luxus, ne értsétek félre, plusz vidéken élek ahol nincsenek az árak úgy elszállva mint pesten. Amúgy pedig nem büszkélkedem ismerkedéskor ezekről és utána se hándálgatom fel.

Szóval előteremtettem mindent és ettől a férfiak a közelembe hülyét kapnak. Volt egy barátom aki azért sértődött meg mert a nyaralást nem engedtem, hogy ő fizesse, hanem felesbe szerettem volna fizetni.

Én nem kérkedésként csinálom ezt, csak úgy neveltek, hogy igazságosan és korrekten kezeljek ilyen helyzeteket. Ha egy férfi meghív valahova akkor elfogadom, megköszönöm, legközelebb pedig én hívom vissza. Ez miért sértő a férfiaknak? Ti ezeket a helyzeteket hogy reagálnátok le és hogy kezelnétek?



2021. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30.-nak... saját magukat hívják annak, ők találták ki ezt a szót magukra...
2021. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Tudtam én, hogy megjön az aktuális "inceles" is! Kár,hogy azt a választ kitörölték ahol azt írtátok, hogy impotensek vagyunk. Pedig az is jó szegénységi bizonyítvány volt a részetekről.


Egyébként, ha végigolvasod, és értelmezed a 21-es választ, akkor rájössz, hogy hazudik!

2021. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszolgáltatott a nő, az a baj, ha megáll egyedül a lábán, az a baj.
2021. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
20%

30.


Az incel kifejezést egy nő találta ki. Akkor még mást jelentett.


Mára 2 funckiója van.


1.Az önmagukra incelként hivatkozó csapat megjelölése lett akik egy jól körülhatárolható, dühös csoport, ódivatú elvekkel.


2.Nők számára ideális szitokszó, mert csak férfiakra lehet alkalmazni a "modern" jelentésében és kicsit a teljes hiteltelenítés a cél 1-1 mezei vitában amolyan "innentől nem számít amit mondasz" elven.

2021. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
21%

" férfiakra lehet alkalmazni a "modern" jelentésében és kicsit a teljes hiteltelenítés a cél 1-1 mezei vitában amolyan "innentől nem számít amit mondasz" elven."


Ez egy bevett szokás itt a gyk-n. A tipikus bunkó lenézés, lekezelés. Persze egy ilyen válasz felpontozást érdemel, holott az eredeti kérdéshez nem passzol. A gyk ezen fóruma egy erős feminim többségű, így a válaszod tartalma nem sokat számít. Ha a nőket kérdőre vonod bármilyen formában az automatikus lepontozást kap, ha rózsaszín leányregény szerű választ adsz felpontozás, incelezés megalázás képpen felpontozás, férfiakról negatív kérdés/válasz ugyancsak felpontozás.


A kérdésre adott válasz ami ellentétes a feminista gondolkodással lepontozás, a saját életedből merített példa válaszképpen a kérdésre, ha érinti a nőket negatív kontextusba lepontozás.


Ha értelmes módon, betartod a nyelvtani szabályokat, nem használsz szóismétlést, tagoltan írsz, de kényes kérdéseket feszegetsz a feminim vonalon, lepontozás. Ha ezekre jön egy lekezelő beszólás, felpontozás.


Kb. ennyi a gyk pontozási rendszere, az objektivitását mr vagy 10 éve elveszítette. A lényeg az hogy szubjektív, úgy pontoznak, hogy a válaszod szimpatikus-e vagy sem. Komolytalan gumiszoba ez csak, ez pedig nem a lepontozottaknak rossz hír. Engem lepontozhatnak, az életem kerek. :)

2021. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
64%
Bizony, csak a csúnya gonosz besavanyodott karrierista feminista maszkulin macskás vénkisasszonyok nem találnak hasznosnak egy mindennőcsakatopférfiakrahajt típusú kommentet. Párkapcsolatban élő átlagos férfiak biztosan zöldet nyomnak rá.
2021. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
35%

"Bizony, csak a csúnya gonosz besavanyodott karrierista feminista maszkulin macskás vénkisasszonyok nem találnak hasznosnak egy mindennőcsakatopférfiakrahajt típusú kommentet. Párkapcsolatban élő átlagos férfiak biztosan zöldet nyomnak rá."


Tömény általánosítás a kommented. Teljesen normális válaszokról beszéltem előzőleg. Az senkit nem zavar ha egy olyan kommentet lehúz valaki, engem az zavar, hogy a válaszokat tökéletesen szubjektív módon pontozzák. Ha leírom a tapasztalatomat egy kérdéshez, ami tökéletesen passzol is hozzá, 0% lett rövid időn belül. Holott nemszidtam senkit, nem általánosítottam.


Azért bőven lehet érezni az intelligencia szintek közötti különbséget, de itt a gyk-ez sem számít, a nőkről kizárólag jót vagy semmit. Na itt a gond!


Ha egy férfi kiír egy kérdést arról, hogy baj van a házasságával, ott kizárólag csak a férfi lehet az impotens, az iszákos, a béba az ágyban, kicsi a farka, nem figyel a feleségére stb. Erre ne mond azt hogy ez nem így van, mert akkor olvass vissza ilyen kérdéseket. Ha valaki azt írja, hogy a nők között is nagy számmal van olyan, akit nem érdekel a szex, az le van pontozva. Ott is az van, hogy az aktuális férfi nem ért a nőkhöz. Ha egy nőnek rossz a kapcsolata, ott is kizárólag a pasi lehet a hibás. Sőt, mindeg a férfi az igénytelen, minden férfit csak a farka hajt. FELPONTOZÁS! A férfiaknál kizárólag csak az a kérdés, hogy mikor lépnek félre. FELPONTOZÁS. Nos én ilyenekre gondolok. Ezekről bármikor saját szemeddel meggyőződhetsz.

2021. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mi nem egy oldalt nézünk. Amit én látok a gyakorin:

Férfinak problémája van a barátnőjével: Hát igen, a nők mind pénzéhes felszínes ribizlik. Megkeserítik a férfiak életét.

Nőnek problémája van a barátjával: Rosszul választottál, megérdemled. Nem kellett volna alfával összejönni. Biztos elutasítottad a normális srácokat és csak a pénzes jóképűre mentél.

2021. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
47%

37# Kit érdekel, hogyan pontoznak? Ha van egy kérdés, válaszolok rá, igyekszem a kérdezőnek segíteni. Előfordulhat, hogy a többség nem ért egyet, de milyen problémám lesz abból, ha egyik válaszom 0%? Semmi, az ég ugyanúgy kék, a fű zöld.


Férfiak valamelyest különböznek a nőktől, így másféle kritikát kapnak. Ugyanakkor a férfi kérdések 90%a arról szól, hogy ő egy incel, miért nincs barátnője, miért vannak a nőknek jogai, miért csak a pénz és külső számít a nőknek. Most őszintén, ezekre milyen segítő választ írsz, amikor ezek alapból provokatív kérdések, amiket valószínűleg egy ember ír unalomból?

2021. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
36%

Egy biztos, itt a nők a válaszok egy százalékát se képesek elfogadni vagy magukba nézni, hogy esetleg bennük van a hiba.


Egymást hajszolják bele a hülye "akkor keress mást, megérdemelsz egy gazdag és normális férfit, majd találkozol egy igazi férfival, hagyd ott a barátod ha egy dologban nem illetek össze" hülyeségekbe.


Csak azt nem értem hogy akkor miért nem a nők lapjá caféra írogatnak, ahol csak nők válaszolnak és bólogatnak egymásnak?

2021. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!