Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riasztó egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riasztó egy férfi számára, ha egy nő egyedül is boldogul az életben? Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Ismerem az alapvető ösztönöket és azt is, hogy általában a magabiztos emberek tudnak ezen túl lendülni.

Az alapszituáció az, hogy jó munkám van, sokáig albérletben voltam, de sikerült összespórolnom annyit, hogy tudjak venni saját lakást amin minden évben csinosítok valamit amire épp futja. Saját autóm van és mindent amim van én értem el a saját keresetemből. Semmi se luxus, ne értsétek félre, plusz vidéken élek ahol nincsenek az árak úgy elszállva mint pesten. Amúgy pedig nem büszkélkedem ismerkedéskor ezekről és utána se hándálgatom fel.

Szóval előteremtettem mindent és ettől a férfiak a közelembe hülyét kapnak. Volt egy barátom aki azért sértődött meg mert a nyaralást nem engedtem, hogy ő fizesse, hanem felesbe szerettem volna fizetni.

Én nem kérkedésként csinálom ezt, csak úgy neveltek, hogy igazságosan és korrekten kezeljek ilyen helyzeteket. Ha egy férfi meghív valahova akkor elfogadom, megköszönöm, legközelebb pedig én hívom vissza. Ez miért sértő a férfiaknak? Ti ezeket a helyzeteket hogy reagálnátok le és hogy kezelnétek?



2021. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
48%

Jaj de jó már megint egy férfiakat h*lyének és bunkónak néző kérdés! Majd egymást támogatva, felszavazva élvezkednek a gyk-s savanyúcukrok.


Nem drágám, a normális férfinek alap egy erős önismerettel rendelkező, céltudatos nő. Pont olyan mint ti, csak ellenkező előjellel. Akik nem itt élvezkednek, nem itt töltődnek fel a napi "de jót köpködtem és általánosítottam a férfiakra" adagjuktól. Milyen érdekes, egy ilyen kérdés, és nincs meg az a fajta tiltakozás tőletek, hogy ugyan már, a kérdés sértő.


Nem, nem minden nő választ maga mellé egy full idiótát, nem mindenki hagyja hogy végigmenjen rajta egy bölénycsorda. Az ilyen nőknek van önértékelésük. Az ilyen nők nem szoktak arról panaszkodni, hogy kihasználják őket. Igen, vannak a bunkó proli, erőszakos függő, pszichés sokkoktól, mentális betegségektől szenvedő pasik, akik a hozzájuk hasonló nőket uralnak. Majd ezek a nők feljönnek e gyk-ra, előadják az áldozat szerepét, majd cinkosan összezárva felértékelik egymást, azt mutatva, hogy nekik aztán mennyire igazuk van! Már régen mondom, rengeteg itt a defektes ember mindkét nemből.


Egy normális férfinak nem célja az uralkodás egy párkapcsolatban, hanem törekszik a kooperációra. Új szó, huzzátok alá pirossal, nézzétek meg a jelentését az értelmező szótárban. Attól hogy itt megy a fikázás, egy normális férfinek imponál ha a nő elért valamit az életben, és vannak céljai. Attól hogy ti mást tapasztaltatok a kapcsolataitokban, vagy nem ezt láttátok apátoktól, az egyéni szoc probléma, a világ nem ilyen. Az igazi férfi tudja, hogy egy nő mondhat nemet, lehetnek vágyai, dönthet olyan dolgokban, ami őt is érinti. Egy jó kapcsolat nem a félelemre, meg a primitív ösztönökre épít, hanem a kölcsönösségre.


A félelem, primitív ösztönök kikipálva, a kölcsönösséget nézzétek meg megint az értelmező kéziszótárban.


Ti szóltok le mindenkit, közben nektek van a legnagyobb szükségetek a segítségre mert irigyek vagytok. Vannak ÉRTÉKES és JÓ FÉRFIAK, csak azok az erős és értelmes nőket szeretik. Ha ez az utolsó mondat nem találó rátok, akkor hajrá, építsétek fel magatokat. A gyk-n kívül van a valóság, ez itt semmi!

2021. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes. minden nő ismerősöm egyedül is boldogul az életben. Ez alap dolog. Mi ebben a riasztó?
2021. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%
#11 Oszt? Szard le, hogy ki mit ír ezen az oldalon, ez csak egy gumiszoba. Nyilván mindenki itt fogja kiadni a feszkót és nem a melóhelyen.
2021. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavarna, maxx sajnalnalak (?) h az en bevetelem mellett a te kis penzedet koltened tok feleslegesen , a buszkeseged miatt...


De semmikepp sem zavarna :)

2021. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
22%
13. Én leszarom, csak vannak akiknek ennyi az élete. Már sokszor megbántam hogy írtam, erre mindig utólag jövök rá. A stílusom meg bántó és csípős, nem is akarok finomkodni velük.
2021. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy többen is félreértettétek az írásomat. Nem a férfi nem ellen irányul, nem általánosítok, hanem az eddigi tapasztalataim alapján írtam amit írtam.

Ismerkedéskor szóba sem hozom, hogy mit értem el, csak jó párszor megkaptam, hogy "könnyű apuci pénzéből" és hogy de jó nekem, hogy támogatnak. Ha itt is annyit írtam volna, hogy van lakásom, autóm és pénzem nyaralni azzal lenne tele a komment szekció, hogy ezért széttettem a lábam, vagy a szüleim pénzéből könnyű.

2021. máj. 9. 18:56
 17/43 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom, ezek a kommentek...

Kérdező, elég gáz pasikat foghattál ki ha ilyesmiken akadtak fent. Normális értékrendű embereknek teljesen normális a hozzáállásod, akinek meg nem tetszik, legalább fennakad a szűrőn. 36/f

2021. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összejönnék. Egy jó minta lenne, hogy jobban fejlődjek én is az életben.
2021. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

Bírom, hogy amikor nem olyan válaszok jönnek amilyeneket szerettek volna, akkor jön az "impotens", meg "incel" kártya!

Csodálom, hogy még a kérdést nem távolították el, mert ilyenkor az szokott még történni.

2021. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
21%

1 az férfigyűlölő


Én örülnék egy olyan nőnek, aki nem apukát keres, aki helyette is vesz levegőt. Csak az ilyen önálló nők általában egyből kiszórják azt, akinek mondjuk nincs XY anyagi dolga.

2021. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!