Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/589 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek igaza van, ne szépítsük, amelyik nő anyagi feltételekhez köti csakis és kizárólag, hogy kivel van együtt, van egy elnevezés, amit szoktak használni ezekre a nőkre, de a mai feminista világban lassan már ezt sem szabad kimondani. Hogy szépen fejezzem ki magamat, ezt maximum csak üzleti kapcsolatnak lehet nevezni a legnagyobb jóindulattal is.
2021. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/589 anonim ***** válasza:
100%

381

Mint irtam, könyvelőkent dolgozom, es nem atlagbérért (netto 400) 6 oraban, itthonról, egy multinál!


....2 kisgyerek mellett, meg a háztartás mellett nem megy több, +a saját cégünket (amit a férjem vezet,) nyilván én könyvelem/ügyintezem! Nem tartanak ki!

Ha a gyerekek nagyobbak lesznek, MAJD akkor epitek karriert...


Te a f*szodon kivül mit tudsz tenni egy kapcsolatba?

Mert azt amugy barkitől kap egy Nő! Miért ne a jobbat válassza akkor?


382

Ezzel egyetértek

Szerintem normális Nő nem tud együtt lenni valakivel csak az anyagiak miatt...1-2évig esetleg....

Viszont azt nem tagadom, hogy nem.tudnék együtt lenni olyan pasival, aki elégedett a 3 müszakos gyartósori munkájával, netto 250ért. Es nem is tesz azert, hogy jobb legyen...Lehet tanulni, atkepezlni magunkat, csak sokan lusták rá.

2021. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/589 A kérdező kommentje:

382:


Köszönöm a lojalitásodat.

De: Lehet, hogy üzleti kapcsolatnak nevezhető az az állapot. De az legalább működik. Tehát a kényelemért cserébe a szép nő beteszi a lábát az adott férfihoz. Úgy helyezkedik, hogy az számára előnyös legyen, miközben mindenki mást lenéz. Nincs benne olyan, hogy tetszik neki valaki és a biológia elvei szerint szétteszi a lábait, hanem azt csak valamiért cserébe. Tehát ezek igazából már nem emberek..... És ilyenek járkálnak körülöttünk a társadalomba.


383:


Nem mindenki tud jobbat választani, hát nehogy azt gondold, hogy havi 500 ezer forintos igényeket tudnak teljesíteni a férfiak.

Fejér Megye erről az egész állapotról az egyik leghíresebb országrész.

Nincsen már erős középréteg.

És még ha nem is nevezhetjük elszegényedettnek az összes embert, vannak a pénzesek meg a nem pénzesek. A nem pénzesek vannak hatalmas többségben.


De van hogy megjelenik a fiatal gyerek, vállalkozó apuci istápolása alatt 20-25 millió forintos autóval, amíg a 64 éves ember egész életében a hitelt fizette és még mindig van hátra egy kicsi és átlag színvonalon él.


A tanulás és az átképzés is szintén kellenek az anyagiak és az idő.

Ez nem egyik pillanatról a másikra megy.

Csak te ezt képtelen vagy felfogni.

Nettó 400 -ért dolgozol a beképzelt agyaddal napi 6 órában.

Na most akkor van férjed vagy nincs?

Mert ha van és ez így van, ahogy leírod, akkor te kitartott nő vagy.

Akinek megadják azt a pénzt, amit máshol másoknak nem.

És természetesen ettől tartod magadat nagyra, hogy te mennyit keresel.

Ez az állapot is tökéletesen egyenlő azzal, hogy kitartott vagy.

2021. jún. 4. 09:54
 384/589 A kérdező kommentje:
Törvénnyel összeütköző veszélyes embereknek szép barátnőik vannak.
2021. jún. 4. 11:12
 385/589 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azért kitartott mert mert annyit keres a munkahelyén amennyit más nem ?? XD
2021. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/589 A kérdező kommentje:

Gondolkozz...Gondolkozz....A saját cégüket a férje vezeti. Amit ne árult el, az az, hogy a cég kialakulásában, hogy ő végül ennyit tudjon keresni , a férje keze van benne.Ahhoz, hogy a könyvelő szép nő testet adjon a cég urának, a cég ura kiemelkedően jó fizetést ad neki. A fizetés a cég bevételéből ered. Házon belül marad az összeg.

Jól megvan oldva a kapcsolat az biztos.

De ha nem lenne a párja, akkor kevesebbet keresne és a cégnek vagy a tulajdonosnak maradna több.

Ő nem véletlenül keres annyit , amennyit.....

Ez egy kör az életben.

Egy kereslet-kínálati kör...

A nagybetűs élet...Amit az igazán tapasztaltak észre is vesznek.

2021. jún. 4. 13:13
 387/589 anonim ***** válasza:
100%

Te is gondolkozhatsz, nekem egyértelműen az jött le, hogy a saját vállalkozásukban IS ő a könyvelő.

Mivel látszik, hogy nem sok ismereted van a se a vállalkozói, se a könyvelői munkához, ezért segítek: egy könyvelő sokszor nemcsak egy adott cég/vállalkozás könyvelője lehet, hanem többnek is (és általában könyvelői irodán keresztül dolgoznak).


De majd remélhetőleg felvilágosít a válaszoló is, hogyha esetleg rosszul gondolnám én is.

2021. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/589 anonim ***** válasza:
100%
Miért válaszoltok még ennek a szerencsétlennek? Újat úgysem tudtok mondani, ő mindent tud és csak ő látja át az egész világot, mindenki más hülye.
2021. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/589 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Dolgozok egy magy fejer megyei multinál, (ha már emlitetted fejer megyet) mint könyvelő, valamint nyilván a saját cegünket is én könyvelem, mert tudom, h akkor az rendben lesz. Onnan semmilyen fizetésem nincs. (Semmilyen osztalékot nem veszek ki) de egyetlen ceg konyvelése is sok....
2021. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/589 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa. Es ezert a 400 nettoért, én 3 nyelven beszélek, valamint 4 évig jartam egy főiskolara...keményen megkuzdottem erte. Nem rakták a p*csam ala, mint ahogy te ezt hiszed
2021. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!