Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/589 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem ad neked igazat. Lehet menni kapálni.
2021. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/589 anonim ***** válasza:
86%

Szeretném megkérdezni tőled, hogy abban a korosztályban, akikkel te ismerkedni szeretnél,


1) 100 nőből hány nő tartozik szerinted abba a kategóriába, amit te "szép nőnek" nevezel.


2) 100 magyar férfi közül szerinted hány férfi sorolható abba a kategóriába, amit te úgy nevezel, hogy "pénzes", "tehetős"?


Köszönöm, ha válaszolsz ezekre.

2021. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/589 anonim ***** válasza:
85%

Tehat roviden:

Neked lehetnek elvárásaid, de a Nőnek nem?

2021. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/589 anonim ***** válasza:
80%

Mert az aranyat a lába között félti odaadni valakinek.


Inkább vár a HERCEGNŐRE.


Na hát ezek vagytok ti sokan FÉRFIAK.

2021. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/589 A kérdező kommentje:

343:


Te közvélemény kutató vagy?


344:


Lehetnek elvárásai, csak arányosan.

A férfinek elég a test, a nőnek fordítva az nem elég, hanem a pénz kell.

A kettő nem áll arányban egymással.


345:


Nevetséges ez már megint. Lapozzál vissza.


Te mire és kire vársz? Arra, hogy felkaroljon egy milliomos?

Azt elhiszem.

2021. jún. 2. 16:25
 346/589 anonim ***** válasza:
80%

#346

Igen, inkább vagyol egyedül, mint egy olyan pasival, aki szarabbul keres nálam

2021. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/589 A kérdező kommentje:
Megint a pénz. Gratulálok ismételten.
2021. jún. 2. 16:42
 348/589 anonim ***** válasza:
100%
346 Engem nem érdekel a pénz, pontosabban az egyforma anyagi helyzetet tartom helyesnek későbbi feszültségek elkerülése végett. De nem kellene olyan pasi, akinek elég a test. Ha emberileg nem üti meg a mércét nálam és neki nincsenek emberileg, jellemileg stb elvárásai, akkor nem egymást keressük.
2021. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/589 A kérdező kommentje:

Én sem azt állítottam, hogy csak és kizárólag a test, hanem felállítottam egy vázlatot. Az mellette magától érthetődik!, hogy a férfinek is szüksége van egyfajta személyiségre a nőtöl, hiszen ha az nincsen, akkor csak szexre futja. Az maximum szexkapcsolatra elég. Ha komoly kapcsolatot veszünk alapul, akkor főleg igazad van.

De ez a legkevesebb probléma a jelen helyzetben.

Ez az emberileg, jellemileg dolog nem a pénzen alapszik.


Csak az, hogy egy férfi megtaláljon egy olyan nőt, aki az egyforma anyagi helyzetet elfogadja, normális emberi és jellemvonásokkal megüti a mércét, hát az nagyon kevés.

Vedd figyelembe. Magyarországon a legtöbb nő nem végez gyári munkát, hanem irodában ül. Asszisztens, titkár stb. Átlagfizetéssel rendelkeznek ami 150-200 ezer forint közé tehető. Most ne egy diplomás hr-est vegyünk figyelembe, hanem a többséget.


nem tudom te mennyit keresel és hol dolgozol, de egy biztos!


A legtöbb nő az annyit keres maximum, maximum , amennyit leírtam!

és ezek között nem kevés olyan ember van, aki szép nőnek mondható.

És 98 százaléka pár nélküli, várja , hogy rá tudjon telepedni a gazdagokra.


Na most ez azért érdekes, mert ha gyakorlatilag a női nem azt várná el, amit te, akkor nem lenne ennyi szép nő és sok férfi egyedül. Ebben biztosak lehetünk!!!!


Hiszen ez a fizetése nekünk férfiaknak is minimum megvan és ebben az esetben beáll az a történet, hogy egyforma anyagi helyzetről van szó.

Van egy magyarországon tele-tele-tele pénzéhes, pénzéhes, pénzéhes szép nővel és egy két nő normális, vagy annak mondja magát.

Ezzel sokra nem megy a férfi társadalom.


Hát bizony sokáig lesz még női szeretet és és érintés nélkül minden éjszaka. Amit te felvázoltál, az megtestesítené az egészséges értékrendet.

Ez így szép lenne. A mese is szép.

De ezek is csak írások, amiket felvetsz.

Már belekötöttél abba, hogy nekem csak a test kell, holott ámbár látható honnan vetted ki, ugyanakkor ez csak annak volt érzékeltetése, hogy mekkora különbség a pénzéhes nő és az egészséges értékrendű férfi között.


Akinek elég test, az még mindig egészségesebb értékrend, mint amikor a pénzéhes nő a mellét-fenekét annak adja, aki mellett kényelmes az élet.


Most is láttam nem rég. Bűnöző drog díler gyereknek az arcát simogatták és babusgatták. Ember feletti tisztelete van a nő szemében.

Igaz, hogy az tudja fizetni az igényeket is , persze!



Normális embereknek meg körülményesen alakulhat ki maximum kapcsolata, vagy még úgy sem. Ez aztán az élet.

2021. jún. 2. 17:26
 350/589 anonim ***** válasza:
100%

"343:


Te közvélemény kutató vagy?"


Nem, nem az vagyok. Nem akarom megbántani az érzéseidet, sem a logikádat kritizálni, de a te személyes véleményed két erősen szubjektív kérdésről a téged foglalkoztató témában szerinted mitől lenne közvélemény?


Nehéz nem észrevenni, hogy már a sokadik, a saját véleményed, itt leírt nézeteid szempontjából nagyon is releváns kérdés megválaszolásra elől igyekszel kibújni. Menekülsz előlük, mint ördög a tömjénfüst elől, érthető okból.


Sem azzal, hogy egy-egy kiragadott mondatra reagálva hosszas gondolatfolyamokat írsz, sem azzal, hogy másokat támadsz a neked nem tetsző véleményük miatt, nem tudod elterelni a figyelmet arról, hogy

hány, a nézeteiddel kapcsolatos, neked feltett, logikusan felmerülő, lényeges kérdést hagytál válasz nélkül.


Kellemetlenül érintett a kérdés, hogy 100, korban hozzád illő nőt találsz szépnek, és a magyar férfiak hány százalékát tartod tehetősnek?


Vajon miért nem akarsz erre válaszolni?


Hogy lehet szerinted enélkül érdemben beszélni arról a meggyőződésedről, hogy minden szép nő tehetős férfinál akar "tanyát verni", elsősorban anyagi szempontokat vesz figyelembe párválasztásnál, minden szép nő aranyásó?


Nem közvéleményt kutatok, egyetlen ember véleményét kérdeztem, mert szeretném, ha értenénk, hogy te mit értesz szép nő és tehetős férfi alatt. Mivel enélkül nem relevánsak az állításaid, továbbra is várom a válaszodat a két kérdésre.

2021. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!