Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
 351/589 anonim ***** válasza:
86%

"Vedd figyelembe. Magyarországon a legtöbb nő nem végez gyári munkát"


A legtöbb férfi sem.

2021. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/589 anonim ***** válasza:
33%
Hát kisfiam, Nő vagyok, és az iroda, hol dolgozom, ott netto 400 alatt nem keres egyik Nő sem.
2021. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/589 A kérdező kommentje:

351:


Nincs igazad! A korábbi válaszban az is le van írva és fel van hívva a figyelem arra, hogy egy olyan dologra nem válaszoltam, amire válaszoltam.


Nekem tetszel fel kérdést és már támadóan közelítesz meg.

Ha értetted a kérdésemet, nem feltétlenül az én válaszom a közvélemény, de maga a kérdésed fakadhat abból, mintha közvélemény kutatás lenne. Most ezt ne forszírozd tovább, mert az életben nem kapsz tőlem választ.


Kérlek válaszolj arra, hogy miért pont ezt a két kérdést teszed fel.

Érzed, hogy én vagyok a kérdező és te akarsz megvallatni engem?!


Az a baj, hogy te egy valamit nem veszel észre. Sok másik emberrel együtt.

Összességében mindenhol vannak aranyásók, de országonként a településeken egyes emberek, régiók felfogása változó.



ÉS KÉRLEK FOGD FEL AZ AGYADDAL. Ne azzal gyere nekem, hogy én szándékosan kikerülöm a te kérdésedet. Nem célom. Abszolút. Csak ha egyszer nincs értelme és relevanciája az ügy súlyában, akkor mit foglalkozzak minden hülyeségeddel?

Szóval ezt fogd fel többed magaddal:

Most egy olyan férfi, akinek életében sikerült szerelmesnek lennie és esetleg legalább egy vagy kettő szép nővel tudott boldog lenni és most nincs párja, az máshogy látja a világot.


Ez borzasztóan nagy szerencse kérdése. és a múltban tekinthető vissza ennek a körülménynek a kialakulása. Minnél jobban vissza megyünk az időbe, annál normálisabb nőket vehetünk figyelembe, aztán 1989 után egyre jövünk feljebb napjainkig, úgy egyre több aranyásót tapasztalhatunk meg.


Itt az a lényeg a kérdés súlyában, hogy most jelenleg ha valaki szeretne valamit, vajon mit tehet vagy mit nem tehet? Mert szép nővel biztos nem lehet. Nem vagy pénzes kigyúrt bűnöző, nem vagy politikus, sem sztársportoló, sem vállalkozó, sem üzletember, sem gyárigazgató.

Na most légy okos domokos.


De emberből vagyunk , ahogy én is. Tudni szeretnénk milyen együtt lenni olyan nővel, aki jó az ágyban, akinek vannak érintései, van testi adottsága, van nőiessége. Nem házisárkány , hanem egy férfit megszédíteni képes hús-vér nő. Mikor fogja egy ember ezt megtapasztalni? Ez a jó kérdés, nem a te baromságaid.


És megint , újra és újra, ismételten nem győzöm hangsúlyozni!, hogy pszichopata bűnözőnek gyönyörű nője van. Igaz, hogy arra költeni kell, de akkor is van nője. Most belemehetünk ebbe az érdekdologba, de legalább az van. és kapja a nőiességet, nem szenved megkülönböztetést.

Nem szavakat kap, hanem tetteket azáltal, hogy olyan nővel van, aki neki tetszik és az alkalmazkodik a férfihez, adja magát.


És az a durva, hogy gyakorlatilag toronyórát kell építeni láncostol, hogy ez valakinek az életébe létrejöjjön, holott itt vagyunk a társadalomban rengetegen és mindenkinek meg kellene tudnia találnia párját.


Megnéznél egy Dunaújvárost, hát azt hiszem meglepődnél.

Mert azt én is látom, hogy országszerte elvétve van egyik másik férfinek barátnője. De most ne abból induljunk ki, hogy a 15 éves srác a 15 éves lánnyal van. Mert az a lány nem fekszik valószínűleg , hanem minden nap mással sétál.


Olyan kapcsolatot képzelj el szép nővel, ahol az testet ad és törődést például az ágyban. Már bocsánat: Megtud érinteni valakit testileg , lelkileg, le tud szopni egy farkat normálisan és hiszti nélkül odaadó.

Na ez az, ami megvan a pénzes férfiaknak. Ami nekünk viszont nincs.


És itt nem relevánsak a te hülyeségeid. De kérdezzél csak tovább.

2021. jún. 2. 18:50
 354/589 A kérdező kommentje:

353: Hát akkor te könyvelő lehetsz. vagy komolyabb beosztásban. Ne azokról beszéljünk ahol 400 nettórol van szó. láttam én már olyan szép nőt is, aki úgy nézett ki mint akit agyonvertek.... Aztán ahogy és amilyen pszichés vonásokat öntött ki magából, egyértelműen észrevettem, hogy előző napon vágták gerincre. És a nő egy orvosi rendelő recepciójában ült. De az fix, hogy nem keresett többet 90 ezer forintnál. És a ruha ami rajta volt, abból is megállapítható volt, hogy egyébként olyan szegény volt mint a templom egere. Pénzért kefélték meg......

Tudok, amit tudok aztán kész....


A milliomos hála pénznyelő orvosnak is adta volna magát.

De az embereket lenézte.

Ezt művelte a szép nő.

De a lényeg, hogy nem keresett 400 nettót. Megnyugodhatsz. Nem az az átlagkereset a nők között.

2021. jún. 2. 18:59
 355/589 anonim ***** válasza:
89%

Te teljesen beteg vagy....

"Mert azt én is látom, hogy országszerte elvétve van egyik másik férfinek barátnője. De most ne abból induljunk ki, hogy a 15 éves srác a 15 éves lánnyal van."

Ne is. A múltkor linkeltem statisztikát, nincs kedvem még egyszer kikeresni de a felnőtt férfiak (16+) több, mint a fele házas. Házas! És ebben nincs benne, hogy sokan "csak" párkapcsolatban vannak, elváltak, és az új nővel élnek stb.

De nem is ez a lényeg. Te teljesen beteg vagy. A fiatal nők nem azért vannak egyedül, mert az várják a te képzeleted szerint 90 ezres fizujukkal, hogy mikor repülhetnek rá egy gazdag pasira. Én azért voltam szűz 25 éves koromig, mert vártam a kölcsönös szerelmet, a közös célokat, a férfit, akire felnézhetek. Nem volt gazdag, nem volt magas, nem volt egy adonisz. De nagy szerelem volt akkor. Most, elváltam is megelégednék hasonló kaliberű férfivel, de nincs! Csak kalandorok, toszni vágyó bikák meg hozzád hasonló lúzerek. Ennyi a választék. A legtöbb nő nem azért van egyedül, mert nincsen milliomos a közelben, hanem mert a szerelemre, kölcsönös vonzalomra vágyik. És nem fog lefeküdni random hapsikkal, ugyanis nem ribi.

A 355 hozzászólásod meg már egyértelmű elmebaj tüneteit mutatja. Te láttad egy ismeretlen, idegen nőn hogy előző napon vágták gerincre, és azt is tudod, hogy nem keresett többet 90 ezernél, bár ha recepciós, pláne magán helyen, van az 200 is. Vagy nem a recepción ült, hanem a váróban? És te az alapján hogy ott ült, megállapítottad, hogy lefeküdne a doktorral, mert szegény ruhákban volt....

Neked kényszergyógykezelésre van szükséged, de sürgősen.

2021. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/589 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kerülöm a te kérdésedet. Nem célom. Abszolút. Csak ha egyszer nincs értelme és relevanciája az ügy súlyában, akkor mit foglalkozzak minden hülyeségeddel?"


Értem. Szóval a te logikád szerint "a minden szép nő aranyásó, mind tehetős pasinál akar tanyát verni" meggyőződésed szempontjából nincs relevanciája annak a kérdésnek, hogy te a nők hány százalékát tartod szépnek, és a magyar pasik hány százalékát tehetősnek.


Nem tudjuk, neked ki a szép nők, és ki a tehetős férfi a szemedben, de el kéne hinnünk, hogy amit róluk állítasz, az igaz.


"De kérdezzél csak tovább."


Nem kérdezlek, felesleges, mivel a sokadik kérdésemre vagy gyáva válaszolni.


Például kétszer írtál olyat, hogy teljesen más adottságokkal bír és másra születik a férfi és a nő, más várható el tőlük. De amikor megkérdeztem, hogy szerinted mire születik a nő, és mire a férfi, csak csend és lapítás volt a részedről.


Nem válaszoltál arra, hogy:


"Mit értesz azon, hogy "feltétel nélküli akaratnyilvánítás


Arra se, hogy:


"Téged ki foszt meg, mi foszt meg attól a lehetőségtől, hogy tanulj ki valami keresett, a jelenlegi munkádnál jobban fizető szakmát, dolgozz, hogy jobb életed legyen, és ha ez ennyire fontos neked, akkor azért, hogy fel tudj mutatni valamit, amivel van esélyed arra, hogy "egy szép nő betegye hozzád a fenekét"?"


(Hárítottad a kérdést, válasz helyett hosszasan írtál az orvossá és ügyvéddé válás hosszas és rögös útjáról, és azt állítottad, hogy még nekik is csak 35 éves kor felett elérhető az az egzisztencia, amivel már lehet szép nő is mellettük.)


Arra reagálva, hogy "ha már egyenjogúság van és dolgozhatsz, te miért nem dolgozol?", megkérdeztem, hogy szerinted Magyarországon a felnőtt, már nem oktatási intézményben tanuló, munkaképes nők hány százaléka nem dolgozik.


Erre sem válaszoltál.


És arra sem, hogy mit nevezel "rendeltetésellenes" viselkedésnek a nőknél.


Arra sem feleltél, hogy tényleg nem láttál-e még szép és értelmes nőt, hogy ilyen szinten képes vagy általánosítani, hogy kijelenteni, hogy nem léteznek.


Amikor valaki azt kérte, hogy definiáld már a gazdagságot, egy totálisan semmitmondó, ködös, megfoghatatlan választ írtál, miszerint:


"A gazdag az egy tág fogalom. Húzhatnánk ehhez mércét több ízben."


Szóval máig nem tudja itt senki, hogy neked ki számít gazdagnak, így értelmezhetetlen az állításod arról, hogy kinél is akarnak tanyát verni a szép nők.


Nélkülöz minden objektivitást, és így legalább már érthető számomra, hogy miért lehet, hogy én a lakóhelyedtől kb. 50 km-re élek ugyanabban a megyében, és a nem éppen kicsi ismeretségi körömben elvétve látok aranyásót, viszont nagyon sok olyan szép nőt ismerek, akinek hozzá hasonló keresettel, hozzá hasonló életszínvonalon élő férfi a párja.


Mondjuk nem gyárakban és alvilági körökben, drogdílerek között mozgok, de hogy nem is a felső tízezer körében, az biztos.


És sok olyan szép (vagy legalábbis az én szememmel szép) nőt is látok, ismerek személyesen, aki okos, értelmes, talpraesett, szorgalmas, és pont ennek köszönhetően olyan élete van a saját erejéből, tehetségéből, ami miatt valószínűleg beletartozik abba a kategóriába, amit te "tehetősként" definiálsz - miközben te kijelented, hogy a szép nők nem értelmesek, abban merül ki az "okosságuk", hogy számító módon gazdag pasira vadásznak, akihez befészkelhetik magukat.


De nyilván nemcsak a gazdagság, hanem a szépség is "egy tág fogalom. Húzhatnánk ehhez mércét több ízben."


"Most ezt ne forszírozd tovább, mert az életben nem kapsz tőlem választ."


Tudom, hogy nem kapok, mert nehéz lenne rájuk olyan választ írnod, amivel védhető lennének az általad ténynek beállított rögeszmék, amikre az egész gondolatmenetedet és világképedet alapozod.


Értem, hogy nem akarod kínos helyzetbe hozni magadat azzal, hogy végre valamit fekete-fehéren megpróbálsz definiálni ködösítés helyett (mint például a szép nők aránya a nők között és a tehetős férfiak aránya a férfiak között), mert egyebek mellett a végén még kiderül, hogy sehogy nem áll össze a matek a legalapvetőbb állításod mögött, és bukik az alap tézis.


A matek márpedig elég objektív dolog, nem úgy, mint a vélemény.

2021. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/589 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kerülöm a te kérdésedet. Nem célom. Abszolút. Csak ha egyszer nincs értelme és relevanciája az ügy súlyában, akkor mit foglalkozzak minden hülyeségeddel?"


Mennyi idő lett volna leírni, hogy "A nők X %-a szép, a férfiak Y %-a tehetős."


De te úgy oldottad meg, hogy "nem foglalkozol az én hülyeségemmel", hogy írtál egy jó hosszú litániát mindenféle átlátszó ürügyekkel, kb. hússzor annyi idő ráfordítással, mint amibe egy őszinte, egyenes válasz került volna egy max. két soros mondatban.


De nyilván értem, hogy neked miért ez volt a könnyebb út.

2021. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/589 anonim ***** válasza:
100%

"és amilyen pszichés vonásokat öntött ki magából, egyértelműen észrevettem, hogy előző napon vágták gerincre .... Pénzért kefélték meg ......


Tudok, amit tudok aztán kész...."


Szemmel láthatóan többet tudsz egymagad, mint egy pszichológus, egy nyomozó és egy nőgyógyász együttvéve.


Most már végképp rejtély, hogy ilyen képességekkel miért nincs valami jó melód.

2021. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/589 anonim ***** válasza:
86%

Csak hogy képben legyél a 90 nettó realitásával kapcsolatban, gondoltam, leírom, hogy 4 éve van mellékállásom egy orvosi magánrendelőben (nem a főváros, vidék, pont Fejér megye), és a három hónap próbaidő alatt kapnak közel nettó 200 ezret a recepciósok, akik a bejelentkezést, számlázást, időpont foglalást, lemondást, telefonos tájékoztatást, orvosokkal való kapcsolattartást stb. intézik, utána 200 felett. Aki 3-4 év óta ott dolgozik megbízható, stabil dolgozóként, az 250 nettó körül.


Van annyi bevétel, hogy ezt normálisan ki tudják gazdálkodni, és fontos nekik, hogy értelmes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, esetenként a csúszások miatti reklamációkat, egyéb problémás eseteket jól kezelni képes, gyors, stressztűrő, túlórázni hajlandó, jó problémamegoldó készséggel rendelkező emberek dolgozzanak a recepción, mert ez nagyban hozzájárul a páciensek rendelőről kialakult jó benyomásához, véleményéhez.

2021. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 360/589 anonim ***** válasza:
100%

"Ég a ház kis csillag?"


Nagyon úgy néz ki. Csak nem az enyém.


"Legközelebb, ha valami választ szeretnél, akkor annak miértjét is közöld kérlek."


Amikor leírtam, megindokoltam, hogy miért lenne releváns a válaszod (pl szép nők aránya, tehetős férfiak aránya), akkor sem válaszoltál.


Le nem írt választ megtalálni se nem türelem, se nem agyi kapacitás kérdése, így a hiba nem az én készülékemben van.


"A titulusodat és az életkorodat főleg!"


Neked van titulusod?


Miért érdekel az életkorom, mikor a tiédet se írtad le, amikor valaki megkérdezte?

2021. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!